środa, 17 kwietnia 2013

Rozdział 44.

Nie wychodziłam z łóżka przez dwa ostatnie dni, jedyne czego chciałam to zostać tam, bezpiecznie otulona pościelą. Kiedy wreszcie odważyłam się podejść do lustra i oszacować obrażenia na mojej twarzy, widok niemal wbił mnie w ziemię. Dolna warga wciąż była mocno opuchnięta, a linia szczęki naznaczona ciemnym siniakiem. To, że moje policzki znowu stały się mokre, nawet mnie nie zdziwiło. Łzy nie wysychały z nich przez ostatnie dni. Poczułam przeszywający ból, kiedy lekko wyprostowałam przed sobą ręce. Były pokryte  różnych rozmiarów plamami, które najczęściej miało szarawo-siny kolor.
Podskoczyłam lekko, gdy usłyszałam wibrację telefonu na drewnianej półce stojącej obok łóżka. Chwyciłam urządzenie w drżące palce i zamarłam, kiedy nazwa dzwoniącego wyświetliła się na ekranie. Wzięłam głęboki oddech, żeby przygotować się do rozmowy. Musiałam się uspokoić.
- Bo?
- Cześć, Harry. - odezwałam się cicho.
- Nie powiedziałaś mi wczoraj, że nie czujesz się najlepiej. - od razu przeszedł do rzeczy - Byłem dzisiaj po ciebie w pracy i Poppy powiedziała, że dzwoniłaś, że jesteś chora.
- Cholera, przepraszam Harry. Powinnam napisać ci SMSa. - odpowiedziałam szczerze, nawet nie pomyślałam, żeby go uprzedzić.
- Jak się czujesz? - jego głos brzmiał jakoś inaczej, to nie był ten sam łobuzerski ton co zwykle.
- Już w porządku, dziękuje.
- Później do ciebie przyjadę. - powiedział zdecydowanie.
Jego słowa spowodowały panikę w moim umyśle. Ostatnią rzeczą jakiej chciałam to to, żeby do mnie przyjechał. Nie mógł mnie zobaczyć w takim stanie.
- Nie, nie. Dzisiaj czuję się już o wiele lepiej. Nie musisz mnie odwiedzać. - rzuciłam szybko na jednym wydechu.
- Nie obchodzi mnie to. I tak przyjadę. - powaga i siła jego głosu wywołały ciarki na moich plecach.
- J...ja... Ja przyjadę do ciebie. - odparłam cicho.

***

Stwierdziłam, że pomysł spotkania u Harry'ego zadziała na moją korzyść. Miałam więcej na czasu na przygotowanie się, poza tym mogłam wyjść kiedy chciałam. Stanęłam ostatni raz przed lustrem. Mój widok przyprawiał mnie o mdłości.
Nie ważne jak wiele warstw makijażu nałożyłam na twarz, ciemne siniaki i tak prześwitywały. Nie miałam pojęcia jak zakryć małe rozcięcie na mojej wardze, kosmetyk którego potrzebowałam chyba jeszcze nie istniał. Moje oczy były lekko opuchnięte od płaczu, który nie pozwalał mi zaczerpnąć odrobiny snu. Byłam w rozsypce. 
Ostatni raz rzuciłam wzrokiem na swoje odbicie zanim chwyciłam kurtę i torebkę. Moja mama była zaskakująco spokojna, kiedy zajmowała się opatrzeniem ran na mojej twarzy. Przeczuwałam, ze to poniekąd ja byłam powodem tego, że właśnie zawód pielęgniarki wybrała na swoją karierę zawodową. Jako dziecko nie było dnia, żebym nie obiła sobie łokci, albo zadrapała kolana. Bez przerwy potykałam się o różne rzeczy, więc wymówka że wpadłam na drzwi, była całkiem wiarygodna. 
Z zamyślenia wyrwał mnie dzwonek autobusu sygnalizującego przystanek. Poczułam się słabo rozpoznając znajomą ulicę. Wstałam ze swojego miejsca, ciasno przytrzymując ramiona przy sobie, żeby nie otrzeć się bolącymi ranami o żadnego pasażera w zatłoczonym pojeździe komunikacji miejskiej. 
Podziękowałam kierowcy i zeskoczyłam ze stopnia autobusu na chodnik. Mimo, że jak najbardziej chciałam opóźnić moment spotkania z Harry'm, to ciemna noc zaczynała mnie przerażać. Powietrze było ciepłe, ale nie miałam ochoty spędzić samotnie w mroku ani chwili dłużej, widok wysokiej męskiej sylwetki wwiercał się w moją wyobraźnie. Ruszyłam szybkim krokiem wzdłuż chodnika.
Wiedziałam, że będzie na mnie czekał. Schody do jego mieszkania okazały się prawdziwym wyzwaniem. Przeczesałam ręką włosy pozwalając, żeby nieco opadły na posiniaczony policzek. Zawahałam się lekko, zanim zapukałam do drzwi frontowych mieszkania Harry'ego. Kilka sekund później usłyszałam jego kroki po drugiej stronie solidnej, oddzielającej nas drewnianej bariery. Otworzył je szybko. Popatrzył na mnie przez chwilę w ciszy, po czym spuścił wzrok i odsunął się na bok, umożliwiając mi wejście do środka. Harry stanał tyłem zamykając drzwi. Nerwowo bawiłam się ramiączkiem torebki, słysząc tylko jego głęboki oddech, jakby przygotowywał się żeby stanąć ze mną twarzą w twarz. Kiedy to w końcu zrobił, nie trudno było dostrzec bólu w jego zimnych oczach, które wędrowały po moich rysach. Jego loki sterczały w różne strony, a zazwyczaj różowe usta przybrały bledszą barwę. Mocniej ścisnęłam pasek torebki, kiedy powoli uniósł dłoń i odgarnął ciemne fale włosów, które zasłaniały mój policzek. Obserwowałam jak lekko przekrzywia głowę w bok, żeby mieć lepszy widok. Jego spojrzenie było przepełnione smutkiem, gdy długie palce ostrożnie poniosły mój podbródek. 
Był taki cichy. Nienormalnie cichy. To było straszne.
- Co ci się stało? - prawie wyszeptał. Modliłam się żeby to nieuchronne pytanie nigdy nie wydostało się z jego ust. - Starałaś się to ukryć. - przejechał kciukiem po siniaku, gdzie nałożyłam najgrubszą warstwę makijażu. 
Starałam się odwrócić twarz, ale pewny dotyk Harry'ego mi na to nie pozwolił. Opuszkami palców delikatnie dotknął mojej dolnej wargi. 
- Nie chciałam cię martwić. Upadłam... to był wypadek. - odparłam.
Bardzo trudno było mi mierzyć się z jego przenikającym spojrzeniem. Zimny, zielony kolor jego oczu, zaczął konsekwentnie ciemnieć. Zmarszczył brwi, jego szczęka zacisnęła się w odpowiedzi na moje słowa. Złość. 
Moje ręce zaczęły coraz bardziej się trząść, kiedy przeniósł swój dotyk z mojej twarzy i zbliżył się całkowicie zmniejszając dystans między nami. Ledwo oddychałam, gdy poczułam jego usta na skórze mojej szyi. Stykaliśmy się klatkami, kiedy przeniósł je do mojego ucha. 
- Chyba nie myślisz, że jestem na tyle naiwny żeby uwierzyć w to gówno, prawda? - wyszeptał ochrypłym głosem. 
Rozchyliłam usta, a moje oczy bezwiednie otwarły się szerzej. Harry wiedział.
Odsunął się na tyle, że zachowałam swoją przestrzeń osobistą, jednak jego wzrost nadal całkowicie nade mną górował wywołując przytłaczające uczucie. 
- Nie wiem co mnie złości bardziej. Fakt, ze nie powiedziałaś mi sama... czy to od kogo się dowiedziałem. - na jego twarzy pojawił się grymas. 
Jego słowa zawisły w powietrzu, nie byłam w stanie się odezwać. Zaschło mi w ustach, otworzyłam je żeby coś powiedzieć, ale zaraz je zamknęłam.
- Bo, zostałaś zaatakowana. - zabrzmiał jego niski głos - On cię, kurwa uderzył! 
Nagła zmiana głośności jego wypowiedzi sprawiła, że podskoczyłam w miejscu. Jakby nacisnął jakiś niewidzialny spust, z moich oczu natychmiast wylały się łzy, okraszone cichym łkaniem. Nadal staliśmy w korytarzu. To miejsce kojarzyło mi się z niezliczoną ilością pocałunków skradzionych sobie nawzajem, kiedy Harry wciągał mnie do siebie do mieszkania.  Ta sytuacja była tak inna, diametralnie różniła się od naszych wcześniejszych przywitań. Spojrzałam na chłopaka stojącego przede mną, blokującego drzwi.
- Wiesz kto mi powiedział?
Stałam w ciszy obserwując jak zieleń jego oczu powoli trawi niezmierzona ciemność. Byłam wstrząśnięta tym w jak krótkim czasie może przejść od delikatnych dotyków do surowych słów. 
- Ten jebaniec z twojej pracy, Dan. - powoli tracił nad sobą panowanie.
Kiedy dotarła do mnie ta informacja, zaczęłam zdawać sobie sprawę, że Harry wcale nie rozmawiał z Poppy, ale z Dan'em. Skrzywiłam się, kiedy wysoka sylwetka chłopaka przeszła tuż obok mnie. Momentalnie ruszyłam za nim, ale stanęłam w bez ruchu kiedy dotarłam do kuchennych drzwi. Stał przy zlewie, miał opuszczoną głowę. Mięśnie na jego plecach napięły się, kiedy mocno chwycił kant kuchennego blatu.
- Muszę się napić. - wymamrotał sam do siebie.
Moje serce przeszedł dziwny ból, kiedy obserwowałam jak odwraca się i chwyta butelkę wódki, stojącą z boku i wypełnia przezroczystym płynem szklankę. Mój puls wprawił całą skórę w drżenie. Tylko raz wcześniej widziałam Harry'ego pijanego. Wtedy kiedy musiałam się nim zająć, opatrując jego rany po bójce z Jake'iem. Był wtedy zabawny, wesoły, zachowywał się trochę jak dziecko. Tym razem było inaczej, kierowała nim złość i to mnie przerażało.
Kiedy z trzaskiem odstawił pustą szklankę na blat zrobiłam niepewny krok w tył. Harry odwrócił się szybko w moją stronę. Wpatrując się we mnie ciemnym wzrokiem zaczął iść w moim kierunku. Nie wiedziałam co mam robić, więc.. uciekłam.
Nogi szybko zaprowadziły mnie wzdłuż korytarza, do sypialni Harry'ego. Krzyczał na mnie. Zatrzasnęłam za sobą drzwi, spanikowałam kiedy usłyszałam za nimi ciężkie kroki. Łzy ciurkiem spływały po moich policzkach, kiedy pospiesznie ruszyłam w stronę łazienki i zamknęłam drewnianą powłokę, odgradzając się od rozwścieczonego, pijanego anioła, który bardziej przypominał teraz zwierzę.
Chwilę później usłyszałam jak jego pięści z całej siły uderzają o drewnianą powłokę. Z sekundy na sekundę dźwięk wydawał się głośniejszy, jakby wyładowywał swoją złość na Bogu ducha winnym drewnie. Zakryłam dłonią usta, żeby zagłuszyć wydostające się z nich odgłosy płaczu. 
- Bo, otwórz drzwi. 
Nie wiedziałam jak długo jeszcze będą w stanie wytrzymać te nieszczęsne drzwi, dlatego odsunęłam się od nich idąc w tył i oddalając się od przerażającego głosu Harry'ego. Weszłam do wanny i automatycznie podkuliłam nogi pod klatkę piersiową. Moje palce chwyciły cienki materiał zasłonki prysznicowej i zaciągnęły ją nad wanną, starałam się za wszelką cenę odgrodzić od chłopaka kipiącego gniewem. Nie przestawał. Odnalazłam słuchawkę prysznica i odkręciłam wodę. Była zimna, odbijała się od mojej skóry przesiąkając przez ubrania. Chciałam jedynie przestać słyszeć jego głos. 
- Bo? - krzyknął pytającym tonem.
Nastało kilka chwil ciszy.
- Bo, otwórz te pierdolone drzwi! - wrzasnął nagle.
To było ostatnie co powiedział, zanim ciężkie drzwi ustąpiły pod naporem jego silnego ramienia. Cienka zasłona została momentalnie odciągnięta. Modliłam się żeby zniknąć, żeby mnie nie zauważył. Zaryzykowałam i spojrzałam w górę na mojego chłopaka. Stał z rozchylonymi ustami absorbując widok przerażonej dziewczyny skulonej w jego wannie. Harry przeciągnął swoją koszulkę przez głowę i rzucił ją na ziemię. Z trudem złapałam powietrze, kiedy poczułam jak duże dłonie ostrożnie przesuwają mnie do przodu. Chwilę później z powrotem przyciągnął mnie do siebie, umieszczając między swoimi udami. Moje plecy zostały trwale przytulone do jego nagiego torsu. Zdziwiłam się kiedy poczułam jak opiera głowę o moje ramie. 
- Nadal jestem na ciebie zły. - powiedział cicho.
- Wiem. 
Siedzieliśmy pod wodą, jak mi się wydawało kilka godzin. Podczas tej kojącej ciszy cały czas w mojej głowie kołatało się jedno pytanie, które w końcu wydostało się w postaci szeptu.
- Co masz zamiar zrobić? 
Myślał nad odpowiedzią.
- Jeszcze nie wiem. - przyznał. 
- P..proszę cię, nie...
Przerwałam w połowie zdania, kiedy mocniej  oplótł mnie rękami, przyciskając do swojego ciała raczej w złości, niż z miłości.
- Nie ty będziesz o tym decydować. - ostry głos Harry'ego przeciął powietrze - Nie masz żadnego wpływu na to, co zrobię. 
Załkałam cicho, w jego głosie nie było ani krzty ciepła.  Kiedy nie odpowiedziałam potrząsnął moimi ramionami.
- Rozumiesz?! - rzucił szybko.
- T..tak. - odpowiedziałam słabo.
Woda kapała z moich ubrań, kiedy Harry postawił mnie na nogi. Chwycił mnie za rękę i pomógł wyjść z wanny. Stanęłam na przeciwko niego i obserwowałam jak sięga po ręcznik i wyciera swoje mokre loki. Pojedyncze krople opadły na jego opaloną skórę. Po chwili wręczył mi miękki materiał, którym osuszyłam  swoje włosy i przerzuciłam je za jedno ramie. Stał i przyglądał mi się przez chwilę, zanim jego długie palce odpięły guzik moich mokrych jeansów. Jego pełne poirytowania mruknięcie wypełniło przestrzeń, kiedy się odsunęłam. Jęknęłam z bólu, gdy chwycił mnie za przedramiona dokładnie w miejscach, gdzie uformowały się siniaki. 
Zaciekawione zielone oczy wpatrywały się w moją twarz, zanim chwycił przemoczoną bluzę i ściągnął z moich rąk. Ledwo dotknęła ziemi, kiedy chwycił końce koszulki z długim rękawem, którą miałam na sobie i przeciągnął ją przez moją głowę. Delikatnie złapał mnie za nadgarstki i wyprostował moje ręce. Przygryzł dolną wargę, kiedy zauważył ciemne siniaki pokrywające moją skórę. Mocno zacisnął oczy w których widziałam tylko ból. Uklęknął i zaczął rozwiązywać moje buty. Stałam boso w całkowitym bezruchu, kiedy drugi raz sięgnął do zapięcia moich spodni, żeby je zdjąć. 
Nie protestowałam już, po prostu stałam w samej bieliźnie, cała mokra. Trzęsłam się z zimna, kiedy odpiął mój stanik, majtki za chwilę znalazły się wokół kostek. Stałam przed nim już całkiem nago. Jego chłodny wzrok przejechał po całym moim ciele nie wyrażając najmniejszej emocji, kiedy odpinał swój pasek. Palce szybko poradziły sobie z guzikiem i rozporkiem, zanim opuścił je wzdłuż swoich nóg. Jego bokserki sekundy później powędrowały tą samą drogą. Oplótł ręcznik wokół swojej talii i po prostu wyszedł. Zostawił mnie samą, dygocącą w łazience. Zakryłam piersi rękami i płakałam. 
Kiedy weszłam do jego pokoju właśnie naciągał na siebie szare dresy. Obserwowałam jak wspina się na łóżko. Spotkaliśmy się wzrokiem, gdy mocniej przycisnęłam ręcznik, którym się okryłam do piersi. Jego oczy nie wyrażały nic, żadnych najmniejszych uczuć. Ruszyłam do jednej z szafek z ubraniami. Poczułam bezgraniczną pustkę rozdzierającą moje wnętrze, kiedy chłopak po prostu opadł na łóżko. Nic nie pozostało z tego Harry'go, o którym myślałam w każdej wolnej części dnia. 
Szlochając cicho przeciągnęłam jeden z jego t-shirtów przez głowę. Moje palce chwyciły jakąś parę bokserek i wciągnęły na moje nogi. Odwróciłam się w stronę łóżka i zobaczyłam jak Harry unosi się na łokciach i odkrywa część pościeli. Poczułam iskrę nadziei i podeszłam do łóżka. Wspięłam się i przykryłam kołdrą. Wzdrygnęłam się, kiedy przysunął mnie do swojego ciała.
- Ogrzej mnie. 
Jego słowa wbiły się w moje serce, jak sztylet. Były chłodne i pozbawione wyrazu. Znowu zaczęłam płakać, kiedy przekręcił mnie zgodnie ze swoimi potrzebami. Nie byłam dla niego niczym więcej, jak tylko źródłem ciepła. Moja ręka spoczęła na jego torsie, łzy spływały po jego skórze. Nie zrobił nic, żeby mnie pocieszyć. 
Nie wiem jak długo tak leżałam, wykończona brakiem snu przez ostatnie dni. Osoba od której oczekiwałam wsparcia całkiem się ode mnie odcięła. Poruszyłam się ostrożnie spoglądając w górę na przepięknego mężczyznę. Jego ciemne loki lśniły w małym świetle, pochodzącym z lampki ustawionej na nocnym stoliku. Normalnie nie zostawiał włączonego światła na noc. Zasypiał w kompletnej ciemności, tym razem jednak pokój był lekko oświetlony. Harry wiedział, że nadal jestem przerażona tym co się wydarzyło. Mrok nie pomógłby mi w opanowaniu tego uczucia, więc może zostawił tę lampkę dla mnie. 
Jego oczy były zamknięte, długie rzęsy spoczywały na górze policzków, kiedy delikatnie przejechałam dłonią po jego piersi przenosząc ją na mocno zarysowane kości obojczyka. Ledwo dotknęłam loków spoczywających na jego czole, kiedy chwycił mój nadgarstek i odsunął od swojego ciała. 
- Proszę cię, Harry... - załkałam.
Nasza skóra miała ze sobą kontakt, ale nie pozwolił mi się dotknąć. Nie tak jakbym chciała.
Zadrżałam w oczekiwaniu na jakikolwiek gest. Na cokolwiek co sprawi, że nie będę czuła się taka samotna. 
- Zrobiłam to dla ciebie. - szepnęłam.
Zamknęłam oczy w poczuciu kompletnej klęski i oparłam głowę o jego tors, prosząc w duchu jedynie o odpłynięcie w nieświadomości. Zaczęłam zapadać w głęboki sen, a chęć wplecenia palców w jego dużą dłoń mogła zostać tylko sennym marzeniem.  

146 komentarzy:

 1. Fajny rozdział! Smutny ale jak zawsze super! Szacun za tłumaczenie! Ja w wolne chwili w oczekiwaniu na ten rozdział chciałam sobie przetłumaczyć z ang ale nawet przy moim wysokim poziomie ang nie byłam w stanie. Szacun :d

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jezu, ja ryczę :c

   Usuń
  2. Ja też. Pragnę tylko żeby Harry znów był kochanym i miłym człowiekiem

   Usuń
 2. smutno mi teraz :< mam nadzieję, że kolejny bd weselszy :D

  OdpowiedzUsuń
 3. jeju czemu on ja tak od siebie odpycha? ;< Cudowny rozdział, bardzo smutny, ale cudowny. Chcę już następny! ;c

  OdpowiedzUsuń
 4. Szczerze to zdziwiło mnie strasznie zachowanie Harry'ego, i smutno mi jakoś przez to, że zachował się tak, a nie inaczej. Z wielką ciekawością będę czekała na następny rozdział. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. O jezu czemu on ją tak teraz potraktował?! On jest do cholery jakiś bipolarny! kurwa no. to chyba jasne czemu nie chciała mu powiedzieć, żeby nie obudzić tego cholernego szatana, który siedzi w nim i dźga go w serce trującymi widłami. Czy jemu się wydaje, że zamienienie się w bryłę lodu i odsuwanie jej jest odpowiednią 'karą' - bo to jest kara, tak? po prostu genialna strategia panie Styles, pogratulować inteligencji.
  Zobaczymy co będzie dalej. Mam tylko nadzieję, że się trochę chłopaczyna opamięta.
  Pozdrawiam. @sheneverever

  OdpowiedzUsuń
 6. Jejku noo wiem że go okłamała, ale on powinien ją pocieszyć a nie się wyżyć :( Ciekawe co zrobi już się nie mogę doczekać :)

  OdpowiedzUsuń
 7. chcę już następny ;( ale smutny rozdział

  OdpowiedzUsuń
 8. HARRY KURWA CO JEST Z TOBĄ? Gdzie zniknął słodki i opiekuńczy Harry? Kim jest ten oschły skurwiel? NO PYTAM SIĘ!!... Jestem w totalnej rozsypce! Przecież on powinien przytulić Bo i dać jej poczucie bezpieczeństwa a nie zachowywać się tak jak się zachowywał... No kurwa! Jestem wkurzona. Przepraszam za te przekleństwa no ale nie mogę...

  Mam ogromną nadzieję, że w następnym rozdziale wróci mój słodki i cudowny Harry.
  Czekam z niecierpliwością na NN, oby pojawił się jak najszybciej błagammmmm!

  @pioneczek

  OdpowiedzUsuń
 9. to takie smutne :(( biedna Bo Harry opamiętaj się !

  OdpowiedzUsuń
 10. nie rozumiem hazzy. w tym rozdziale wydal mi sie zwyklym idiota..

  OdpowiedzUsuń
 11. Gdzie jest ten cudowny, opiekuńczy Harry?! :C Niech on się opamięta, albo co.
  _________
  Zapraszam na opowiadanie o Niall'u: trust-your-feelings.blogspot.com :))

  OdpowiedzUsuń
 12. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 13. dnsaiudgbasoda świetny rozdział ,już czekam na nowy <3

  OdpowiedzUsuń
 14. Hazza Ty kutafonie jak możesz?! No kurde to jest wredne, rozumiem, że on może być zły na Bo, nie powiedziała mu o tym wszystkim, ale on ją jeszcze bardziej rani. Jest z nią, ale nie jest, traktuję ją jakby była, żeby sobie była, nie była niczym szczególnym w jego życiu. Powinien skopać dupę temu, który jej to zrobił, a przede wszystkim ją pocieszył. Powiedział coś, że mu przykro, przecież to właściwie jego wina, gdyby nie on nic by się jej nie stało. Powinien ją tulić, całować, pokazać, że jest z nim bezpieczna. Gdzie ten Harry!?

  OdpowiedzUsuń
 15. Ah ta Bo mogła mu sama powiedzieć a teraz ma problemy . Coś czuję że Harry coś zrobi z Scottem .W ogòle srasznie mnie wkurzyła Boo brakiem odpowiedzialności ,grr -.-
  A jak ja sobie czytam o Harrym w łòżku , to od razu 69696969 skojarzeń .

  OdpowiedzUsuń
 16. co się z nim stało...? Prawie łzy mi poleciały, jak to czytałam... Ja chcę ich z powrotem, chcę Harry'ego, który troszczył się o Bo jak najbardziej mógł, jaka Bo była szczęśliwa, kiedy była przy nim... Mam nadzieję, że będzie lepiej.

  OdpowiedzUsuń
 17. PRZEPRASZAM ZA SPAM ALE SIE ZAPOMNIAŁAM PODPISAĆ .

  Ah ta Bo mogła mu sama powiedzieć a teraz ma problemy . Coś czuję że Harry coś zrobi z Scottem .W ogòle srasznie mnie wkurzyła Boo brakiem odpowiedzialności ,grr -.-
  A jak ja sobie czytam o Harrym w łòżku , to od razu 69696969 skojarzeń .


  DZIĘKUJE KOCHANA ZA PRZETŁUMACZENIE !

  @POLISHCOLDPLACE

  OdpowiedzUsuń
 18. Emocje,emocje jeszcze raz emocje!

  OdpowiedzUsuń
 19. KURWA *.* HARRY CO TY ROBISZ?! Boo wcale nie lepsza -.-
  chce spowrotem dawnego Harrego ! czekam na nn xx

  OdpowiedzUsuń
 20. OMG!!!!! Jak on wgl mógł !? Po przeczytaniu tego nie mogłam uwierzyć !
  P.S. Bogu niech będą dzięki że tłumaczysz to opowiadanie. Dziewczyno kocham cie !
  P.S.2 czekam na następny z niecieepliwością !
  Cara.

  OdpowiedzUsuń
 21. Ja : << ale jak tooo
  Wszytsko.musi sie ułozyc, bo było tak pięknie
  Smutno mi, tak się zżyłam z tym opowiadaniem i dark harry'm i bo omg

  OdpowiedzUsuń
 22. ;____; smutne ;( Nie podoba mi sie taki Harry i mam nadzieję ze się szybko opamięta ;) i że Bo da mu jakąś nauczkę ;D hehe
  Czekam na następny ;))

  OdpowiedzUsuń
 23. wredny -,- jak on mógł się tak zachować?! faceci są irytujący..

  OdpowiedzUsuń
 24. super. kiedy 45 ?

  OdpowiedzUsuń
 25. chlip, chlip, ryczę

  OdpowiedzUsuń
 26. facet -.-
  ~ Cat

  OdpowiedzUsuń
 27. o, nie spodziewałam się takiej reakcji harry'ego

  OdpowiedzUsuń
 28. Przepraszam bardzo, ale czy mn oczy mylą jak czytam, czy Harry naprawdę tak postąpił?
  Wgl go to nie przypomina. ._.
  Hazz, wróć. :c

  OdpowiedzUsuń
 29. yhy.
  nie wiem co napisać. pierwszy raz mam ochotę wpierdolić Harry'emu, a nie komuś innemu, lol.
  oprócz tego, że mam ochotę rozryczeć się jak bóbr, co pewnie zrobię, to również czuję potrzebę wytarmoszenia kogoś o ścianę. wyobrażasz to sobie? zetrzeć czyjąś mordę o ścianę? oh... marzenie. to by mi pomogło rozładować stres, więc w pewnym stopniu rozumiem H.
  a tak w ogóle, miałaś rację pisząc, że zachowanie H. nas zaskoczy XD WTF? tak sobie myślę: pewnie ją przytuli, nie będzie się złościć, to by nas zaskoczyło... a na to bym nie wpadła XDD ok. rozumiem, złość, ale odpychanie jej od siebie? co to w ogóle było? albo to w łazience... hallo, Harry tu Ziemia!
  nie mam żadnych podejrzeń co do kolejnego rozdziału. omfg. nie wiem. po prostu nie wiem. mam nie mały mętlik w głowie, lol.
  w pewnych momentach boję się tak Harry'ego, że ja pierdole, ale nie zaprzeczę, że jest to seksowne XD omfg. miałam jeszcze małą nadzieję, że ją przeprosi i w zamian będzie seks, czy coś... XD
  ale nie.
  no cóż.
  kończę. tak kończę.
  oby następny rozdział, pojawił się równie nieoczekiwanie! :D
  miałam wcześniej napisać o szablonie, bo zauważyłam, że zmieniłaś napis! chyba tamten był ładniejszy, ale ten ma w sobie to uczucie, no cóż. to i to jest ok. kończę xD wiem, że masz mnie dość :D xD

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. o.O nie zmieniałam nic ostatnio w szablonie xD mówiłam że się zdziwicie :D też obstawiałam, że pomyślicie że się pewnie nie wkurzy i że będzie milutki cieplutki i piździutki. A tu surprise mautherfuckerz! ja płakałam.

   Usuń
  2. nie? XD myślałam, że był tam taki dłuższy prosty napis... Boże, ten Harry mąci mi w głowie XD

   Usuń
 30. Smutne ;(
  @sweet_dreams_5

  OdpowiedzUsuń
 31. Niesamowity rozdzial.Moja reakcja to jedno wielkie WOW . mam nadzieje ze harry wroci.....bo wroci prawda ? POOOOOOOWIEDZ E WROOOCI ;((

  OdpowiedzUsuń
 32. Zdziwiła mnie ta reakcja Hazzy :o nie mogę się doczekać 45 :3 / @HereForJade

  OdpowiedzUsuń
 33. STYLES, CO JEST Z TOBĄ DO CHOLERY NIE TAK?! Wytłumaczcie mi jak można być tak wielkim idiotą, bo nie rozumiem. Pojebało go czy co?! STYLES, POPIERDOLEŃCU, JESTEŚ DZIECKIEM, ŻE FOCHY STRZELASZ?! Bo chciała go chronić, a ten se kurna jakieś teatrzyki odpierdala! Powinien ją wesprzeć, pocieszyć, przytulić albo chociaż nie odpychać! Zaatakował ją pierdolony śmieć bez krzty godności i to z Harry'ego winy, a on sobie jakieś fochy strzela! Ugh, trzymajcie mnie.

  A miałam taką wielką nadzieję, że mój pierwszy komentarz będzie ładny i składny, bez przekleństw...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Uwielbiam czytać takie komentarze, bo wtedy wiem, ze miałaś emocję czytając rozdział, co było moim zamiarem xD <3 i dziękuję ze jednak zdecydowałaś sie skomentować xD <3

   Usuń
  2. Nie "jednak zdecydowałaś" bo ja to czytam od wczoraj xD Kocham cię za to tłumaczenie i obyś miała czas i chęci do tłumaczenia następnego rozdziału! <3

   Usuń
 34. cooo? nie no ten rozdział to coś okropnego! Wgl bym się nie spodziewała takiego zachowania Harrego..
  i rozebrał ją do naga w łazience i sobie poszedł... LOL

  OdpowiedzUsuń
 35. ej no! nie bawie się tak! on ma być znó fajny i wg... mają się kochać, a nie kłócić :P

  OdpowiedzUsuń
 36. Jestem przerażona zachowaniem Harry'ego. Myślałam, że się popłaczę jak to czytałam. Wiedziałam, że jak się dowie to wpadnie w szał, ale kompletnie nie spodziewałam się tego, co zrobił. Ten moment kiedy uderzał w drzwi, gdy chciał się dostać do łazienki... Bałam się tak samo jak Bo, a może nawet bardziej. To dziwne, bo z jednej strony mu ufam i wiem, że jej nie skrzywdzi, a z drugiej ciągle żyję w strachu, że straci nad sobą panowanie tak jak wtedy, w siłowni.
  - LittleWing

  OdpowiedzUsuń
 37. OMG nie wierze Harry ty idioto.! Przytul ją do cholery...
  tylko tyle maiłam w głowie czytając ten rozdział. Super. świetnie tłumaczysz. Czekam na next i pozdrawiam.!

  OdpowiedzUsuń
 38. NO NIE PIERDOLIE. JA PIERDOLE, ALE MNIE WKURWIŁ -,- CO TO KURWA BYŁO ?! JA TO BYM WYSZŁA Z TAMTĄD, A NIE SIĘ JESZCZE KOŁO NIEGO KŁADŁA. NIE TO, ŻE KURWA SIĘ WYDARŁ, ROZKAZUJE TO ONA JESZCZE TO ROBI ?! SERIO, BO, WEŚ SIĘ OGARNIJ. ALBO KURWA JĄ ROZEBRAŁ I SOBIE POSZEDŁ, JAKA SZMATA -,- UGHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH

  UGH. NIE MOGĘ. WEŚ DODAJ 45., BŁAGAM. ZARAZ PÓJDĘ SIĘ ZABIC, JUŻ NIE WYRABIAM. CO TO KURWA STYLES DO CHOLERY BYŁO ?!


  SORY, MUSZE PIERDOLNĄC SOBIE PATELNIĄ W MORDĘ BO NIE MOGĘ -,-

  OdpowiedzUsuń
 39. Kurwa siedze i rycze. Jprdl. Jaki skurwiel. Rozebral ja i sobie polazl. GDZIE TEN OPIEKUNCZY HARRY?! GDZIE ON SIE PODZIAL?! DLACZEGO ZAMIAST NIEGO JEST JAKIS PIERDOLONY SAMOLUB?!?! Tylko raz plakalam przy jakims opowiadaniu. Ale to byla smierc glownej bohaterki no i dlatego, ze umarla przez bialaczke i miala sen ze wszystko dobrze, obudzila sie i zmarla ;( ale teraz? Teraz ja placze, bo tak sie zzylam z Bo!!!
  PS. To ja:
  ~Zuza ;3

  OdpowiedzUsuń
 40. KURWA HARRY ! no nie. Boże, Harry weź ty się kurna ogarnij. Jak możesz teraz tak się zachowywać ? Teraz kiedy Bo Cię potrzebuje...
  nie kumam tylko jednego, czy Harry wie że Bo nie powiedziała mu o wizycie Scotta, dlatego że on zagroził że zabije też Hazze ? trochę to chaotyczne, ale cóż :)
  jesteś moim MISTRZEM ! <3 xx, Julia

  OdpowiedzUsuń
 41. ha, dzisiaj na angielskim pisaliśmy listy, no wiecie, takie jak są na egzaminach gimnazjalnych na rozszerzonej części, i z kumpelami pisałyśmy do Dark Hazz'y, a podpisałyśmy się jako Bo <3

  OdpowiedzUsuń
 42. SWIETNE BOZE KOCHAM CIE ZA TE TLUMACZENIE CZEKAM Z NIECERPLIWOSCIA NA NASTEPNE NA SERIO GENIALNE :*** <33

  OdpowiedzUsuń
 43. CO TU SIĘ DZIEJE. mama nazwała mnie idiotką bo ryczę od kilku minut......
  już nigdy sobie życia nie ułożę :|

  OdpowiedzUsuń
 44. Kurewsko biopolarny HARRY. NIE PODOBA MI SIE TO

  OdpowiedzUsuń
 45. Booski ale popłakałam się ;/
  Kiedy będzie następny ? ;)

  OdpowiedzUsuń
 46. Ja nie mogę jak on może być aż tak zimny dla Bo fakt nie powiedział mu ale to nie powie by ją tak traktować. Ona cierpi a ten jej jeszcze wbija nuż to okropne, w tym rozdziale Harry mnie służył powinien się nią zaopiekować i pocieszyć ją a nie wżeszczeć. A tak po za tym to świetnie tłumaczysz płynnie i w pełni oddając uczucia zawarte w tekście teraz przez jakiś czas będę myśleć tylko o tym opowiadaniu, a przez melancholie zawartą w nim sama będę ponura ale co tam. Czekam na następny rozdział miejmy nadzieję że poleprzą się stosunki między nimi, nie lubię Harrego gdy jest niemiły dla Bo :C Jesteś kochana że to tłumaczysz i że masz na to chęć cierpliwość. Uwielbiam Cię i autorkę tego opowiadania :D OMG ale się rozpisałam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masakra jakie błędy tam miało być powinien zamiast powie i wkóżył zamiast służył. Sory :D

   Usuń
 47. Świetny rozdział <3 Czy mogłabym prosić tylko o jedno? Troszkę źle się czyta z tym tłem, zasłania...

  OdpowiedzUsuń
 48. Cudowny rozdział! Czekam niecierpliwie na kolejny. Mam nadzieję, że zobaczymy go jak najszybciej <3

  OdpowiedzUsuń
 49. Boże co mu się do cholery stało? Gdzie ten Harry, który był gotowy zrobić wszystko byleby tylko Bo nie uroniła żadnej łzy? Gdzie ten Harry, który poświęcał się dla niej do końca? Jest mi tak zajebście smutno!!! Harry ty dupku!! Bo nie załamuj się!! Never say never! Niech ten pijany dupek się pierdoli!!!
  @CheshireCat0102

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. <3 hgfdyuijiuytrdfgiokihgtrtyu. ! kocham "Niech ten pijany dupek się pierdoli!!!" leże xD

   Usuń
 50. Ale mnie Harry wkurwiłeś. Co Ty sobie myślisz? Zachowałeś się jak skończony dupek, ja na miejscu Bo bym mu powiedziała, co o nim myślę. No skończony dupek. Wkurza się na nią, bo chciała dobrze. Lepiej popraw swoje zachowanie Harry, bo inaczej do Ciebie przyjadę i sama Ci wpierdolę za takie traktowanie Bo.
  kjahsfuise a się wkurwiłam.xD

  OdpowiedzUsuń
 51. basckjsdnckjsbadvhkasbvkjvakdvbkjasnvakjvbaikdvnadvknjadfvikb *_______*

  OdpowiedzUsuń
 52. OOO NIE ! Tak sie nie bawimy, !!! Niegrzeczny Harry :(
  Ja na miejscu Bo normalnie bym wyszła z tgeo mieszkania, jak on ją tak odsunął od siebie...

  COME BACK HARRY !!! <3
  Cudo :*

  OdpowiedzUsuń
 53. co się z tobą dzieje Harry ? moja biedna Bo :c

  OdpowiedzUsuń
 54. HARRY CZYŚ TY OCIPIAŁ?!
  no ja nie mogę....


  Dziękuję i czekam na kolejny <3

  @aania46

  OdpowiedzUsuń
 55. Co sie dzieje z Harrym?! Harry! Ogarnij sie i pociesz Bo! Przeciez ona Cie potrzebuje...
  -@andzelikaab

  OdpowiedzUsuń
 56. Harry... Jak mogłeś. Ona nie chciała niczego złego ;((
  Biedna Bo...

  OdpowiedzUsuń
 57. Robił dla niej wszystko, był w stanie zabić, a ona ukryła przed nim taką rzecz. Poczuł się urażony i bezwartościowy. Tak sądzę. Sądzę, że jego ego z poziomu mega-high spadło na mega-small. Trochę mi go szkoda.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jesteś chyba jedyną osobą która stara się zrozumieć Harolda :) dobrze kombinujesz bejb :D <3 dziękuję za komenta

   Usuń
  2. Haha, no to już są nas dwie. Bo źle zrobiła trzymając tę sprawę w tajemnicy.

   Usuń
  3. Wiecie co...jak tak patrzę na Hazzę - o tu, po lewej stronie - to sobie myślę: "nosz, kurwa, jak tak można?" - dla takiego mężczyzny można poświecić wiele. W jego czynach, które sprawiają, że można uznać go za totalnego dupka, można ujrzeć pewien sposób na chronienie najbliższych, sposób na radzenie sobie z przeciwnościami losu, pewną desperację. On się boi. Boi się, że straci ukochane osoby, że zniszczy to, co posiada. Nikt nie pokazał mu jak to należy robić. Sam znalazł sposób, lepszy czy też gorszy. Wiele przeszedł w życiu, o wiele za dużo widział i słyszał.
   To nie mogło pozostać bez echa.
   Najpiękniejsze jest to, ile wkłada serca w swoje starania... on naprawdę ma dobre serducho. Tylko trzeba spróbować go zrozumieć.


   to się rozpisałam. Wybaczcie, ale mam po prostu milion myśli na minutę przywołując ten rozdział.

   Usuń
 58. Miałam zły dzień. Nawet bardzo zły. Liczyłam na to, ze Harry okaże jej troche czułości. Wkurzy się ale mimo wszystko będzie czuly. A ty proszę. Hazza okazuje się dupkiem. Wkurzyk wie bo ja pobili, rozumiem każdy by był. Ale wkurwiac się na nią bo mu nie powiedziała chcą uniknąć jego ciemnej strony, która ja przeraża. Gdzie tu logika? Ja jej nie widzę. Ten rozdział jest przygnębiający, smutny ale na swój sposób świetny. W końcu nie może zawsze byc pięknie. A co do mojego humoru jest gorszy niż wcześniej.

  Pozdrawiam Izuch

  OdpowiedzUsuń
 59. PŁAKAŁAM CZYTAJĄC TEN ROZDZIAŁ SERI
  Z JEDNEJ STRONY ROZUMIEM HARREGO BO SIĘ WKURZYŁ ŻE SIĘ DOWIEDZIAŁ OD DAN'A A NIE OD NIEJ. JEJ WINA TEŻ TROCHĘ JEST BO MOŻE GDYBY MU POWIEDZIAŁA TO JEGO REAKCJA BYŁA BY INNA. ALE I TAK SIĘ ZAWIODŁAM NA NIM KURWA KOCHAM GO ALE TU SIĘ ZAKOCHAŁ JAK KUTAS XDD
  ALE I TAK JEST MI ŻAL BO PONIEWAŻ CHCIAŁA GO CHRONIĆ MAM NADZIEJĘ ŻE JEJ WYBACZY I BĘDZIE CZERWONA KROPKA XD

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ZAPOMNIAŁAM SIĘ PODPISAĆ
   @EXOTIC98

   Usuń
 60. zawiodłam sie na Harrym. -,- Kiedy next? :)

  OdpowiedzUsuń
 61. CHCE MI SIĘ PŁAKAĆ... HARRY OGARNIJ SIĘ

  OdpowiedzUsuń
 62. Mam pytanko... Chcesz może nowy szablon na bloga? Oczywiście z Harry'm i napisem "Hello, Beautiful.". Robię szablony już od jakiegoś czasu i mam pomysł na szablon dla Ciebie (a nawet już troszeczkę zaczęty, ale zawsze może się komuś innemu przydać) i nie wiem, czy chciałabyś go chociażby zobaczyć, czy już zostajesz przy tym. To jak?
  Czekam na odpowiedź. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jasne, ze chciałabym zobaczyć ! WEŹ MI NA TT NAPISZ :) XX

   Usuń
 63. ja bym wstala i wyszla, jakby mnie tak potraktowal. wkurwil mnie w tym rozdziale. D.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. kjhgfdsfghjkjhgvfcdfghjkmnbv cxfghjhgfderty. aj noł. idź pisz pialla albo leyna marsz!

   Usuń
 64. No ten rozdział jest taki ... agh ... nawet nie umiem opisać. Czekam na NN i mam nadzieje, że Harry nie bd taki zimny jak w tym rozdziale tylko się ogarnie :D

  OdpowiedzUsuń
 65. Nie ! No fucking way! Co to ma kurwa być? Nie dość że ta nieczuła bestia nie pocieszyła tej zmasakrowanej niewiasty w tarapatach (spowodowanych jak śmiem zauważyć przez wspomnianą wyżej nieczułą bestie) to jeszcze traktuje ją jak te swoje wszystkie wcześniejsze kizie mizie - przysuwa ją bez słowa, bo mu kurwa zimno?! No fucking way! Jednym słowem "kobieto, rozpal ognisko, bo zimno" albo "przynieś piwo bo mecz się zaczyna" no nie Panie kurwa Styles teraz to mnie wkurwiłeś! :D nie mogę się powstrzymać od przekleństw, przepraszam. Ja nie wiem skąd w facetach się bierze takie coś?! Jak się jest kurwa potrzebnym to go nie ma. Ale jak nie trza było to temu całemu posranemu Danowi już chciał chyba że trzy razy wpierdolić! Co za świat!
  Tak wiem jestem rozhwianą emocjonalnie nastolatką i chuj z tym!
  Dobra, easy girl (bo wyjdę na kogoś kto uciekł z psychiatryka) już jestem spokojna ( tylko policzę do dziesięciu). W każdym razie miałaś rację bo faktycznie nas Harold zaskoczył... Ale do kurwy nędzy nie chciałam "takiego" zaskoczenia. Mogłabym się rozpisywały w nieskończoność, ale weźmiecie mnie za wariatkę. NEVERMIND :D
  Żegnam. Pozdrawiam.
  Beata

  OdpowiedzUsuń
 66. Ten Harry jest czasem taki irytujący... Naprawdę go kocham, z całego serduszka, ale jak on może tak ja traktować? Czasami jest takim cholernym egoistą... Co zrobić. Współczuję jej, ale z drugiej strony umawia się z Harrym - jest coś lepszego?
  Ogólnie rozdział świetny!
  Dzięki za poinformowanie ;*

  OdpowiedzUsuń
 67. Czy tylko ja uwielbiam tego dark Hazze? :D :D :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. PRZYBIJAM Z TOBĄ WIRTUALNĄ PIĄTECZKĘ! Wszyscy tu na niego narzekają, a ja nie wiem co ze sobą zrobić. Dark Harry to najlepszy Harry.

   Usuń
  2. dokładnie dołączam się do wirtualnej piąteczki :P

   Usuń
 68. Bała bym się mu to powiedzieć ale tutaj Harry okazał się totalnym skurwielem.Może jakiś wpływ miła na niego ta wódka ? Bo nie chciała nic mówić bo przecież była zastraszona no i chciała w pewnym sensie chronić Harry'ego.Potrzebne jej wsparcie a tu BAM ! Harry ją jeszcze bardziej przybił..Szkoda mi Bo,nawet bardzo szkoda :( Więkrzość jest, łagodnie mówiąc,oburzona na Harry'ego ja również.Boje się tego głębiej okazywać bo czuję jakby mnie obserwował i zaraz miałby mnie zabić czy coś XD Tak od czapy..Jestem Ci naprawdę wdzięczna,że podjęłaś się tłumaczenia tego fanfika,podziwiam Cię i dziękuje ;)

  OdpowiedzUsuń
 69. Ja nie wiem co jest nie tak.... Gdzie jest ten Harry, który nie da skrzywdzić Bo nikomu, a zwłaszcza sobie? On doskonale wie jak bardzo rani ją brak bliskości z nim... A tym bardziej teraz, kiedy jakiś gnój zaatakował ją w sklepie, bezczelnie pobił ją, wszyscy wiemy przez kogo, a sam zainteresowany co robi? No właśnie nic. To jest straszne. Rozdział strasznie wpasował się nastrojowo w moje problemy i za to też Ci dziękuję, że znalazłaś dzień w którym przypasujesz się do mojego nastroju. Tęsknie za tym KOCHANYM HARRY'M... Biedna Bo... Boże aż jestem ciekawa co teraz zrobi Harry... Oby coś w miarę rozsądnego, jeżeli można by tego od niego wymagać.... Jejciu, chce mi się ryczeć jeszcze bardziej niż wcześniej, dziękuję :)
  Nie mogę się doczekać następnego, kochana <33

  OdpowiedzUsuń
 70. Jejkuuu, popłakałam się. Na miejscu Bo bym wszystko mu opowiedziała, w związku w sumie liczy się szczerość, ale z drugiej strony...ughh nie mogę, on potraktował ją jak jakiegoś śmiecia ;(
  Harry wracaj!
  /@one_of_the_many
  xx

  OdpowiedzUsuń
 71. ale smutny asdfjgdsadfg do następnego <3

  OdpowiedzUsuń
 72. ZEJDŹCIE, CHOLERA, Z HARRY'EGO! TO JEST WINA BOO. Harry stara się ją chronić, do dupy jej bez wazeliny włazi, czołga się dla niej ciemnymi ulicami, daje się prawie zabić na ringu, poświęca dla niej swój czas, robi WSZYSTKO. A ona mu nie mówi. Jego poczucie wartości i tego, że jest ważny, runęło na sam dół i zakopała się w podziemia, normalnie pod Murem Chińskim. Harry'ego mi tylko szkoda. Naprawdę. ZEJDŹCIE Z NIEGO, on zrobiłby dla niej wszystko, nawet wpakowałby kulkę w łeb i to nie jednemu.

  @Svellah

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ta, nie mówiła bo się BAŁA! A on w sumie mógł ją wesprzeć... zaopiekować się. Zachował sie tu jak dupek...

   Usuń
 73. ja... nie wiem jak to skomentować. w tej chwili go nie lubię. JAK ON MÓGŁ JĄ TAK POTRAKTOWAĆ? ja na jej miejscu już dawno wyszłabym z tego mieszkania, choćbym miała w środku nocy iść, przez 5km, ale nie zostałabym z nim. nie po tym jak się zachował. a zachował się jak skończony dupek i cham. jest niemożliwy i nie mówię tego w pozytywnym sensie. właśnie zarobił u mnie ogroooomnego minusa ;/ sorry, not sorry

  OdpowiedzUsuń
 74. Zajebiste <3 czekam na nn !!

  OdpowiedzUsuń
 75. TAK, TAK, TAK. Na to czekałam! No kompletnego drania i dupka! To lubię.
  Przepraszam, po prostu za dużo słodyczy też nie jest dobre. Bardzo podoba mi się ten rozdział i to napięcie między Bo a Harrym. Miazga.
  Dzięki, że tłumaczysz, do następnego! x

  OdpowiedzUsuń
 76. Czy Harry wogóle nie mysli facet prawie połał rece i zmasakrowana twarz Bo, a on sie jeszcze na niej wyżywa. Dodatkowo wkurza sie na faceta który uratował jej życie ;( No nie ma co ;(
  Czekam na nastepny.

  OdpowiedzUsuń
 77. Placze. Rozdzial jest tak smutny, tak strasznie szkoda mi Bo. Wiem, ze Harry jest tym wszystkim wstrzasniety, ale nie powinien sie az tak zachowywac. Przynajmniej tak mi sie wydaje... Nie napisze nic wiecej bo oczy mnie szczypia od lez.

  OdpowiedzUsuń
 78. dobry
  Boze... Harry, nie tak sie powinienes zachowac, nie tak! Nie dosc, ze
  Bo zostala pobita, zastraszona to jeszcze krolewicz Harry wykazuje sie
  brakiem uczuc. Chlopcze opamietaj sie. Gratuluje polskiej tlumaczce,
  jestes niesamowita! Chcialabym tak umiec angielski ;) pozdrawiam z
  telefonu (dlatego tak krotko i z bledami) @PS_Ondine

  OdpowiedzUsuń
 79. w sumie to się nie dziwię Harremu xd Bo go okłamała to teraz niech się nie dziwi. Mam nadzieję że się między nimi ułoży i będzie jak dawniej. Dziękuje Ci że to tłumaczysz. Kocham Cię Normalnie :) i oczywiście z niecierpliwością czekam na następny :)

  OdpowiedzUsuń
 80. Rycze.........Harry.......Bo........ nie wiem co dalej pisac.......

  OdpowiedzUsuń
 81. harry co ty za maniane odwalasz, powaliło cię?trochę przesadził, że tak bo odtrącił... nie przyzwyczajony do takich sytuacij jest widocznie. ale mam nadzieję, że się jeszcze opamięta i będzie seks na zgodę :)))

  mimo wszystko, i tak dark harry to mój ideał haha <3

  OdpowiedzUsuń
 82. Jakoś dziwnie. Gdzie te pieszczoty? Pocałunki?
  Harry ogarnij jebflndonpcmdoj
  Mam nadzieję, że kolejny rozdział będzie już 'normalny' :)

  OdpowiedzUsuń
 83. Nawet nie wiesz jaka jesteś kochana skarbie ty moje :** nie wiem jak Ci dziękować za to, że tłumaczysz te rozdziały naprawdę..
  Co do rozdziału to jestem doznałam takiego szoku.. boshee. Ja trochę rozumiem Harry'ego. Bo powinna była jemu o tym powiewiedzieć. W końcu przecież on już raz wpierdolił temu pipie Scott'owi.
  Rozdział serio zajebisty, pozdrawiam Cię kocie xddddd

  OdpowiedzUsuń
 84. Ja tutaj się spodziewałam troski, uścisków, gorących pocałunków.. STYLES, CO TY WYPRAWIASZ?! Coś czuję, że on w końcu straci Bo. Ona w końcu pomyśli, że Harry jest zbyt niebezpieczny i nie można mu ufać.
  Jestem też ciekawa czemu to akurat Dan doniósł mu o tym, co się działo, gdy Scott przyszedł do sklepu.
  Kolejnym problemem jest to za co Harry jest zły na Bo. No bo w końcu to nie jej wina, że przez, o ironio, Harry'ego i jego głupie pomysły została pobita.

  Z niecierpliwością czekam na następny rozdział.
  @yes_its_just_me

  OdpowiedzUsuń
 85. o kurwa... CO TO MA BYĆ?!
  poryczałam się jak małe dziecko, nie poznaję tego kolesia..

  OdpowiedzUsuń
 86. Boże co tu się stało? dlaczego Harry nie ukazał żadnej czułości, nic? dlaczego ;c co się w nim takiego zmieniło ? ; c Herreh ..

  OdpowiedzUsuń
 87. ugh rozkochał ją w sobie, a teraz co odpycha ją czy jak? ;c

  OdpowiedzUsuń
 88. Rozdział świetny, ale Harry, Co to ma być?!! Zachował się jak totalny dupek :( Z niecierpliwością czekam na kolejny rozdział!

  OdpowiedzUsuń
 89. Jaki smutny rozdział a ona zrobiła to dla niego :-( ja sie zópełnie czegoś innego spodziewałam... myšlałam że sie nią zajmie :-(

  OdpowiedzUsuń
 90. Kurwa... Hazza...... co to ma być?!!
  Myślałam, że się nią zajmie....
  KIEDY NASTĘPNY? *-*

  OdpowiedzUsuń
 91. smutno mi się zrobiło trochę... fajnie, że dodałaś następny rozdział tak szybko :) x

  OdpowiedzUsuń
 92. Kiedy będzie następny rozdział, bo już nie mogę się doczekać.
  A co do tego rozdziału to naprawdę zrobiło mi się przykro...prawie się popłakałam. Pisz, pisz, pisz!

  OdpowiedzUsuń
 93. Przeczytałam całe Twoje tłumaczenie w cztery dni. Tak strasznie się wciągnęłam w Dark, że nie potrafiłam przestać czytać i zdarzyło mi się pójść spać o trzeciej w nocy kiedy następnego dnia musiałam wstać do szkoły o siódmej, ale to nie ważne. Warto było.
  Ogromnie Ci dziękuję, że chcesz dla nas to wszystko tłumaczyć, odwalasz kawał dobrej roboty ;)
  Prawie się popłakałam czytając 44 rozdział. Nie wiem co jeszcze mogłabym powiedzieć, brak mi słów. Mam nadzieję, że w 45 wszystko będzie dobrze, a Harry tak czy siak skopie tyłek Scott'owi xD
  Czekam na kolejny rozdział i życzę cierpliwości :****
  Gorąco pozdrawiam,
  Aga xxx

  OdpowiedzUsuń
 94. Trochę smutny, ale czekam z niecierpliwością na następny rozdział :) Zapraszam do mnie ----- > http://lovehatefriendshipfame.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 95. On jest takim chujem booooże, kurwa czy ona nie mogła mu wytłumaczyć, żeby nie strzelał fochów, bo to właśniue ona jest najbardziej poszkodowana? Wielki pan nagle obrażony bo mu nie powiedziała no myślałby kto ;o szkoda że jakby to zrobiła to kuźwa wylądowałby w pace znajac zycie ;o no nie mam cierpliwosci do tego dupka! ahhh dodawaj nastepny! :* / loveispleasure.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 96. Współczuję Bo!!!Jak on może!!Dumny z siebie,bo się upił.Zero uczuć,miłości,ona nie powiedziała tego właśnie z tej miłości.Ni nic czekam na nn.OLA:P

  OdpowiedzUsuń
 97. Szczerze to ja wgl nie rozumiem czemu on się zachowuje tak wobec Bo. Rozdział oczywiście genialnie przetlumaczony. jesteś wielka że robisz to dla takich leni jak ja. :* <3

  OdpowiedzUsuń
 98. kiedy będzie następny? BŁAGAM POSTARAJ SIĘ JAK NAJSZYBCIEJ! <333333333333333333333333333333333333333333333333333333333

  OdpowiedzUsuń
 99. O kurde co mu sie stało biedna Bo potrzebuje wsparcia aten świr zostawia ją gołą w łazience?! Dlaczego on to robi ona to zrobiła bo go kocha a on wykorzystał ją jako kaloryfer?! Ja myślałam że będzie taki kochany dla niej i da wpierdol temu gnojkowi a nie że na niej się wyżyje!!!!! Moim zdaniem powinien ją wspierać. Świetne tłumaczenie , jesteś kochana że nam to tłumaczysz nie moge sie doczekać kolejnego.... <3 <3<3 &&&&&&&&&&&&&&&&&

  OdpowiedzUsuń
 100. O kurde co mu sie stało biedna Bo potrzebuje wsparcia aten świr zostawia ją gołą w łazience?! Dlaczego on to robi ona to zrobiła bo go kocha a on wykorzystał ją jako kaloryfer?! Ja myślałam że będzie taki kochany dla niej i da wpierdol temu gnojkowi a nie że na niej się wyżyje!!!!! Moim zdaniem powinien ją wspierać. Świetne tłumaczenie , jesteś kochana że nam to tłumaczysz nie moge sie doczekać kolejnego.... <3 <3<3 &&&&&&&&&&&&&&&&&

  OdpowiedzUsuń
 101. Ta historia jest cudowna dzięki takim akcją. To nas do niej przyciąga, gdyby Harry był słodki i wszystko byłoby idealnie, byłoby po prostu nudno. Te wszystkie emocje, które na przykład mi towarzyszą/towarzyszyły (bo jestem już po Darku) były wywołane dzięki temu. Harry jest draniem, kochanym, namiętnym, słodkim draniem. Jego postać w tym opowiadaniu jest taka aiosfdhajsfdcbahsudj! Moim zdaniem, gdyby wszystko było perfekcyjnie, nie byłoby problemów i w ogóle ta historia nigdy by nie osiągnęła takiego sukcesu. Świetnie tłumaczysz! :) Czekam na następny rozdział, bo zupełnie inaczej czyta się po polsku. Buziaczki kochana :*

  OdpowiedzUsuń
 102. DZIEKUJEMY ZA TŁUMACZENIE <333
  Nie moge sie już doczekać co dalej mam nadzieję, że rozdział będzie szybko.
  Załamałam sie tym co robi Harry, po prostu brak słów. Coś czuje, ze ta hitoria sie źle skończy jesli on sie dalej tak będzie zachowywał. SMUTNO :(

  OdpowiedzUsuń
 103. błagam Cię dodaj, bo ja tu nie wytrzymuje asefkebaiwebi

  OdpowiedzUsuń
 104. Rozumiem go i jego wściekłość. Zwłaszcza ze to Harry z dark, więc i tak dobrze ze byl opanowany i zamknięty w sobie, a nie wsciekly w inny sposób ... I ta znana scena z wanny "Bo, open the door, Bo, open that fucking door" Ciekawe co będzie dalej, co sie wydarzy, jaka będzie zemsta Harrego... Zabije go ?

  OdpowiedzUsuń
 105. Harry nie jest tu zły ,nie jest też dobry jest po prostu dziwny. Nie wiem ile on jeszcze twarzy kryje

  OdpowiedzUsuń
 106. Jezu ryczę jak jakaś wariatka.. Jak on mógł ją tak potraktować, przecież to dla niego to zrobiła, no fakt nie wiedział o wszystkim, ale nawet jeśli to go nie usprawiedliwa, jestem zła na niego, ale muszę przyznać rozdział świetny.. :)

  OdpowiedzUsuń
 107. Jezu ryczę jak jakaś wariatka.. Jak on mógł ją tak potraktować, przecież to dla niego to zrobiła, no fakt nie wiedział o wszystkim, ale nawet jeśli to go nie usprawiedliwa, jestem zła na niego, ale muszę przyznać rozdział świetny.. :)

  OdpowiedzUsuń
 108. o fuck ;o
  xoxo

  OdpowiedzUsuń
 109. ryczę jak debil do ekranu a siostra nie wie o co mi chodzi ;___________;
  kurwa, czy on musi być taki oziębły ?!?!
  dlaczego traktuje W TAKIEJ CHWILI Bo jak przedmiot ?!?!
  błagam no !! gorzej już chyba być nie może.. :'(

  @Mo_Love_1D

  OdpowiedzUsuń
 110. Tak głupio mi to czytać, bo bardzo utożsamiam się z bohaterkami opowiadań, a tym samym czuję ich ból... Harry znowu był ogarnięty ciemnością.
  @TheIrishsWife

  OdpowiedzUsuń
 111. Płacze :'( ma ktoś chusteczki ?

  OdpowiedzUsuń
 112. Rycze...... x'(

  OdpowiedzUsuń
 113. Boże jak się popłakałam :(

  OdpowiedzUsuń
 114. Boże jak się popłakałam :(

  OdpowiedzUsuń
 115. wtf HARRY OGAR CHŁOPIE! rycze sb

  OdpowiedzUsuń
 116. Kiedy w zimny dzień siedziałam z kolegą na przystanku tak po prostu powiedział "Ogrzej mnie" to dziwne ale od razu skojarzyło mi się z tym właśnie rozdziałem.

  OdpowiedzUsuń
 117. wspaniały rozdział <3 aż łzy zaczęły napełniać mi oczy ;((

  OdpowiedzUsuń
 118. poleciało mi parę łez....
  Harry źle zrrobił... taką ją zostawił nawet ją nie przytulił ! ;c

  OdpowiedzUsuń
 119. jak dla mnie to Bo zachowywała się jak ostatnia ciota XD Ja to bym mu kurwa zrobiła awanture, bo nie dość że dostała wpierdol przez niego, to on jest jeszcze wkurwiony! no halo!

  OdpowiedzUsuń
 120. Kurwa Hazza !Dziewczyna dostała przez cb wpierdol a ty strzelasz fochy! Co za wiepsz! :((

  OdpowiedzUsuń