środa, 1 maja 2013

Rozdział 49.


Oboje wierciliśmy się w łóżku przez całą noc, górna część ciała Harry'ego całkiem mnie przygniotła, dopóki go z siebie nie zepchnęłam. Nie minęła nawet godzina, kiedy znowu zostałam wybudzona ze swojego snu, gdy Harry delikatnie szturchnął mnie w policzek. Właściwie to sama sobie zasłużyłam bo w swoim zaspanym stanie całkiem zabrałam mu kołdrę. Moje ciało opatulone było szczelnie ciepłą pościelą, podczas gdy on leżał obok nagi i zmarznięty. Doskonale pamiętam, jak śmiał się ze mnie, że jestem zawinięta jak parówka w hot dog'u, kiedy próbował wywalczyć odzyskanie swojej połowy przykrycia. Gdy w końcu mu się udało wtuliłam się w jego chłodne ciało i tak leżeliśmy, twarz przy twarzy. Kciukiem lekko pocierałam jego policzek i mimo mroku panującego w pokoju, wyczuwałam, że się uśmiecha. Zaśmiał się zaspany, kiedy płasko przycisnęłam opuszek kciuka do dołeczka w policzku. 
- Późno już, kochanie. Idź spać.
Kiedy nastał poranek odkryłam Harry'ego rozłożonego na całej długości łóżka, pozostawiając mi jedynie mały jego skrawek. Leżałam na plecach, on na brzuchu. Jego ręka przerzucona była przez moje ciało, palce pewnie oplatały prawą stronę mojego boku. Nawet kiedy spaliśmy nie pozwolił mi się zbytnio oddalić. 

__________________________________________________________________________

Śmiech. Właśnie to usłyszałem, kiedy próbowałem pozbyć się nieprzyjemnego uczucia, powiewów powietrza na moim karku. Zanim pojawiła się Bo, zawsze budził mnie dźwięk alarmu w telefonie, albo promienie słoneczne przedzierające się przez żaluzje w mojej sypialni. Odwróciłem głowę w prawą stronę, mocniej przyciskając do siebie ciepłe ciało, które właśnie starało się wydostać z mojego uścisku. Nadal nie otworzyłem oczu, próbując wrócić do przyjemnego snu, ale moje chęci nijak miały się do rzeczywistości. Poczułem kolejny podmuch ciepłego powietrza, tym razem na policzku. 
- Harry. - zaczęła cicho.
W odpowiedzi usłyszała tylko moje pełne niezadowolenia mruknięcie. Delikatnie przygryzła płatek mojego ucha, by po chwili nieco zaostrzyć swój ton głosu.
- Harry...posuń się.
Mówiła mi już kiedyś, że zostawiam jej zbyt mało miejsca do leżenia. Ciężko było mi przyzwyczaić się, że dzielę z kimś moje wielkie, podwójne łóżko. Cóż, przez lata spałem tam sam. Nawet jeśli przyprowadzałem jakieś dziewczyny, to żadna z nich nie zostawała na dłużej. To prawie tak, jakby wiedziały, że nie mam im nic innego do zaoferowania, oprócz seksu. Nie towarzyszyły temu żadne emocje, po wszystkim nie było żadnego przytulania, czy rzeczy w tym stylu. Rano zawsze budziłem się w pustym łóżku. Zawsze sam. I aż do teraz, nie zdawałem sobie sprawy z tego co traciłem.
- Jest za wcześnie. - rzuciłem niezadowolony.
Bo zaśmiała się cicho, a ja przekręciłem się na plecy. Przysunęła się bliżej i wtuliła w mój bok. Nie umiałem tego wyjaśnić, coś niezwykłego było w tym, kiedy budziłeś się obok osoby, którą uwielbiasz. Oplatałeś ją rękoma i bez żadnych barier mogłeś mówić jej, jak ją kochasz. Długie włosy łaskotały moją odkrytą skórę, a niebieskie oczy z ciekawością zerkały na moją twarz. Naprawdę była piękna. 
- Jesteś ciepła. - powiedziałem, kiedy wtuliła się mocniej, ogrzewając mnie swoim gorącym ciałem. - I całkiem naga. - dodałem nie kryjąc zadowolenia.
Odepchnęła moją rękę, kiedy próbowałem ją trochę pomacać. Mój śmiech został niechybnie nagrodzony kuksańcem w lewe ramie. 
- Jaki mamy czas? 
- Czas najwyższy, żebyś już wstał. - lekko trąciła mnie palcem w brzuch.
- Albo... - przekręciłem się na bok - Czas, żebyś zrobiła mi herbatę. 
Wyszczerzyłem zęby w szerokim uśmiechu, mając nadzieję przekonać ją do zaspokojenia moich porannych potrzeb. Jedyne co otrzymałem w zamian to jej uniesione wysoko brwi.
- Chyba żartujesz. - odparła bez ogródek.
Przeniosła wzrok na moje ułożone w wymowny dzióbek usta, kiedy się nad nią pochyliłem. 
- Kocham cię.
- Aaaww... - rzuciła przeciągle i pogłaskała mnie po policzku - Ja też cię kocham, ale nadal nie mam zamiaru zrobić ci tej herbaty, podstępny draniu. - zaśmiała się o wiele za głośno, pocierając swoim nosem o mój i odepchnęła mnie w czego efekcie opadłem z powrotem na materac. 
- Dobra. - fuknąłem.
Rozmawialiśmy jeszcze jakąś godzinę, wygrzewając się w ciepłym łóżku. Omawialiśmy nasze plany na przyszły tydzień. Głównie kręciliśmy się koło tematu imprezy u Hayley, zanim przeszliśmy do tego bliżej związanego z domowym zaciszem. 
- Nigdy wcześniej czegoś takiego nie robiłem.
- Co masz na myśli? - Bo odwróciła głowę w moją stronę.
Jej urocza twarz wyrażała zainteresowanie, kiedy uniosłem się lekko, opierając swój ciężar na łokciu. Pościel okrywająca jej klatkę lekko się zsunęła, ale szybko ją poprawiła. Zdążyłem jednak zauważyć kilka małych malinek. Miały różowy kolor, gdzieniegdzie prześwitywały fioletowe odcienie. Dowód naszych zagorzałych, miłosnych uniesień. Pięknie na niej wyglądały. 
- No, na przykład rozmowę. - potrząsnąłem głową, kiedy nadal nie wiedziała o co mi chodzi - No wiesz... rozmowę. Poza tym, że mówisz jak ci dobrze i takie tam. Podoba mi się, że mogę z tobą po prostu porozmawiać. 
Bo zostawiła po sobie znaki na moim ciele w postaci kilku czerwonych zadrapań. Było jednak jeszcze coś, co właśnie odkryłem. Malinka tuż pod prawym sutkiem. Wiedziałem, że po jakimś czasie zniknie, ale muszę powiedzieć że podobała mi się aż zanadto. Jej głowa spoczywała na mojej klatce, kiedy przyglądała się mojemu skupionemu wzrokowi. Chwilę później jej usta delikatnie muskały zaczerwienioną skórę, którą wcześniej dość mocno zassała. 
- Z nikim wcześniej tego nie robiłeś? - zapytała wyraźnie zaciekawiona, wracając do swojej poprzedniej pozycji.
- Nie. To zawsze było coś w rodzaju " zrób co masz zrobić i cześć". - wyjaśniłem - Nie wydaje mi się, żeby rozmowa była jednym z priorytetów, kiedy przyprowadzałem tu jakąś dziewczynę. 
- Z iloma kobietami byłeś?
Wiedziałem, że to pytanie od jakiegoś czasu zaprzątało jej myśli. Zmarszczyłem brwi i spojrzałem na nią. Oboje leżeliśmy na swoich połowach łóżka, zwróceni twarzami do siebie. Splotłem nasze palce, a ona cierpliwie czekała na odpowiedź. 
- Tak naprawdę nie chcesz wiedzieć, no nie? - zamilkłem na chwilę obserwując jej twarz - Sporo. - przyznałem - To ma jakieś znaczenie?
- Chodzi o to, że... No że ty wiesz tyle, a ja...
- Nie, Skarbie. Każda kobieta jest inna i ja uczę się razem z tobą. Jakby się nad tym zastanowić, to dla ciebie to może być nawet łatwiejsze. 
- Jak to? 
- Nie masz żadnych wcześniejszych doświadczeń. - jej twarz zaróżowiła się na moje słowa - Żaden facet nie zaprzątnął twojej głowy, tym co lubi, a tym czego nie. Wiesz tylko jak sprawić przyjemność mi i nawet nie zdajesz sobie sprawy, jak mnie to kręci. 
Nieśmiały uśmiech, który pojawił się na jej ustach pozwolił mi myśleć, że ją przekonałem. Pocałowałem jej szyję i pochyliłem się nad nią uprzednio delikatnie przekręcając ją na plecy. Jej włosy były dosłownie wszędzie, leżały na całej poduszce, dokładnie tak samo jak wtedy, kiedy spała. Muszę przyznać, że ciężko było mi z tym mierzyć się w nocy, kiedy jej niesforne kosmyki wwiercały się we wszelkie otwory w mojej twarzy. Uśmiechnąłem się odgarniając ciemne fale z jej buzi, zanim pochyliłem się do jej ucha. 
- Kocham to, że ciągle uczę się tego, gdzie i jak lubisz być dotykana, co cię podnieca. - obniżyłem głos lekko pocierając kciukiem jej nabrzmiałego sutka - Co sprawia, że robisz się mokra.  
Przerwała nasz pełen gorącego napięcia kontakt wzrokowy, kiedy zacząłem palcem wskazującym kreślić linię w dół, między jej piersiami. Zatrzepotała rzęsami i odetchnęła głośniej, gdy lekko ścisnąłem jej lewą pierś. 
- Wiem, że nadal masz opory przed tym, żebym cie tu dotykał. - powiedziałem przejeżdżając opuszkami palców po wypukłej bliźnie. 
Jej ciało zmarło w bezruchu w odpowiedzi na mój ostrożny gest. Czułem się strasznie doświadczając jej udręki, ale wiedziałem, że z czasem będzie jej łatwiej.
- Proszę... - powiedziała cicho.
Na sekundę przycisnąłem usta do naznaczonej blizną skóry i wróciłem na swoją połowę łóżka. Bo lekko zadrżała, kiedy oplotłem ją ramieniem i przysunąłem do swojego boku. 
- Przepraszam... - szepnęła tuż przy skórze mojego torsu.
- Nie masz za co.

__________________________________________________________________________

***

- Muszę siku. - poinformowałam Harry'ego, starając się w tym samym momencie wydostać z jego objęć.
Zmierzwiłam ręką jego loki, mając nadzieję odwrócić jego uwagę i uniknąć jego łaskoczących mnie palców. 
- No to idź sikaj. - zaśmiał się.
Chwyciłam prześcieradło zsuwając się z łóżka, ale moje ruchy szybko zostały powstrzymane. Odwróciłam głowę i spojrzałam na Harry'ego, który mocno trzymał rogi materiału zaciśnięte w swoich dłoniach. Pojedyncze loki sterczały na jego głowie.
- Nie. - jęknął marudnym głosem.
Byłam z góry skazana na porażkę, jeśli chodziło o próbę siłowania się z nim. 
- Harry, naprawdę muszę iść... - powiedziałam błagalnym tonem.
- Zostaw prześcieradło. 
- Ale... Ja... Harry, nie mam nic na sobie. 
Przygryzłam dolną wargę skanując podłogę w poszukiwaniu czegoś co mogę na siebie założyć, ale wszystko znajdowało się poza moim zasięgiem. Nic nie było na tyle blisko, żebym mogła się po to schylić, nie wstając z łóżka. Jakaś koszulka wisiała na oparciu krzesła, ale wiąż... zdobycie jej było równoważne z przemierzeniem całego pokoju. 
- Nie mam nic przeciwko. - Harry wyszczerzył zęby w szerokim uśmiechu.
Ależ oczywiście, że nie miał nic przeciwko. Ja jednak nie byłam taka chętna dawać mu w tamtym momencie jakiegoś rozbieranego pokazu. Ale naprawdę chciało mi się siku. 
Ugh, walić to. 
Niemal czułam jego wzrok na sobie, kiedy powoli wysuwałam się z ciepłego łóżka. Poczułam na skórze chłodne powietrze i stwierdziłam, że nie ma co przeciągać nieuniknionego. Jęknęłam, kiedy lekko uszczypnął mnie w bok sądząc chyba, że doda mi tym samym odwagi. Na pewno pomogło mi to się ruszyć. Byłam odwrócona do niego plecami, kiedy włożył sobie do ust palce i bezczelnie na mnie gwizdnął. 
- Dalej, Skarbie! - krzyknął zanim zdążyłam zamknąć za sobą drzwi łazienki śmiejąc się pod nosem.
Kiedy skończyłam, stanęłam przed lustrem przygotowując się na ponowne obnażenie nagiego ciała przed Harrym, ale na szczęście nie musiałam. 
- Na klamce są spodenki i koszulka. - zawołał. 
Uchyliłam drzwi, żeby sięgnąć po rzeczy, które chłopak powiesił dla mnie po drugiej stronie. Podziękowałam mu posyłając w powietrze buziaka, którego zaakceptował ze śmiechem, poprawiając się w swojej leżącej pozycji na łóżku. Koszulka była mi dobrze znajoma, wiele razy pożyczałam ją z garderoby Harry'ego. Była w ciemną kratę i utrzymywała mocny zapach bruneta. Naciągnęłam na siebie spodenki, zanim wyszłam do pokoju, w którym czekał na mnie chłopak. Uśmiechnął się, nadal leżąc pod ciepłym przykryciem. 
- To teraz, jak już wstałaś, możesz mi zrobić herbatę.
A więc tak sobie to zaplanował.
- Ale przecież ty też musiałeś wstać, żeby powiesić mi ubrania na drzwiach.
Z miną niewiniątka wzruszył ramionami.
- Dobra!
- Grzeczna dziewczynka. 
- Tylko bez tego protekcjonalnego traktowania! - rzuciłam na co Harry tylko się zaśmiał.
Chwyciłam czarną frotkę, odgarniając włosy z twarzy i zbierając je na czubku głowy w niedbałym kucyku. Ruszyłam w stronę kuchni i kiedy tylko się tam znalazłam, od razu pożałowałam, że nie założyłam nic na bose stopy. Kuchenne płytki były lodowate.  Zanim sięgnęłam po kubki postanowiłam włączyć radio. Akurat leciała piosenka zespołu, który ostatnio pokazałam Harry'emu.
Nie miałam pojęcia czemu kładzie te kubki tak wysoko. Musiałam wspiąć się na blat, żeby dosięgnąć półki na której stały. Kiedy bezpiecznie zeszłam z wysokości, wrzuciłam saszetki z herbatą do naczyń i czekałam, aż zagotuje się woda. Dobiegł mnie jakiś dźwięk z korytarza, ale był zagłuszony muzyką płynącą z głośnika radia. Podejrzewałam, że to listonosz, który właśnie wsunął pocztę przez wąski otwór w drzwiach. 
Otworzyłam lodówkę, skanując wzrokiem niższe półki w poszukiwaniu mleka. Po chwili wypuściłam głośne jęknięcie.
- Harry! - krzyknęłam - Harry, znowu schowałeś do lodówki puste opakowanie po mleku!
Pod tym względem był strasznym upierdliwcem. Tysiące razy mu powtarzałam "jak jest puste, to się wyrzuca". Zanosiło się na to, że się nigdy nie nauczy. Jego brak odpowiedzi przyjęłam jako osobistą zniewagę. Pewnie wiedział, że byłam nieźle wkurzona, dlatego wolał to przemilczeć. Niezależnie od powodu, postanowiłam powiedzieć mu co o nim myślę. 
Odchyliłam pościel na bok i okazało się, ze nie ma go w sypialni. Zapukałam do łazienki i odczekując chwilę otworzyłam drzwi. Ku mojemu zdziwieniu tam też go nie znalazłam. 
- Harry?
Był w salonie, stał w progu odwrócony do mnie plecami. Miał na sobie jedynie dresy, ukazując swój opalony tors. Nie wiedziałam czemu jest tak nienormalnie cichy, dopóki mój wzrok nie spoczął na dwóch kobietach stojących po środku pokoju. Towarzyszyło mi okropne przeczucie, że przerwałam jakąś rozmowę, która toczyła się zanim się tam pojawiłam. Niepewność jednak nie trwała długo.
Karton po mleku upadł na podłogę, kiedy starsza z nich oplotła mnie ramionami. Musiałam wyglądać jak królik złapany w sidła. Ściskała mnie mocno, więc byłam zmuszona zaabsorbować zapach jej słodkich perfum. Kiedy poczułam jak jej łzy ściekają po mojej skórze, odwzajemniłam uścisk, starając się dodać jej odrobinę otuchy. Byłam całkowicie zdezorientowana, nie miałam pojęcia co się dzieje.
- Dziękuję... Dzięki tobie odzyskałam mojego syna. - zapłakała cicho. 

179 komentarzy:

 1. To jest cudowne !!! Nie przeczytałam jeszcze ale już się jaram !!! *,*

  OdpowiedzUsuń
 2. OMG! krótszy niż poprzedni, ale też cudowny :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jestem drugaa *__*
  Jeszcze nie przeczytałam, ale wiem że bd zajebisty :'D

  OdpowiedzUsuń
 4. -Muszę siku.
  -No to idź sikaj.
  Najbardziej rozbudowany i inteligentny dialog w tym opowiadaniu :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hahahaha leże i nie wstaje :D

   Usuń
 5. Jezu, znowu ta matka.. A Harry perfect

  OdpowiedzUsuń
 6. - Dziękuję... Dzięki tobie odzyskałam mojego syna. - zapłakała cicho.
  jezu *.*

  OdpowiedzUsuń
 7. Świeetny!! Czekam na kolejne części. ;3

  OdpowiedzUsuń
 8. Boooziuu świetnie. <3 nie mogę się doczekać kolejnego. <# serdecznie ci dziękuję za tłumaczenia ^^

  OdpowiedzUsuń
 9. ohhh ... jak zawsze świetne. Krótki, ale baaardzo mi się podoba <3

  OdpowiedzUsuń
 10. To jest niesamowite :3333 Kocham to :3 Szkoda, że jeszcze tylko jeden rozdział...

  OdpowiedzUsuń
 11. To jest awwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww i jkdfbnwe;dofejwu;fhewuohrkdns;ofeihfondwcocwn i mamuśka! dziękuje


  @jaroflife_

  OdpowiedzUsuń
 12. hahahaha, ta akcja z sikaniem XD Harry jest niemozliwy, ale i tak omnonomonomonomono *_____________* zakochałam się w nim.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hahah no dokładnie, ja tak samo haggd

   Usuń
 13. Cudowny rozdzial ? *___* Nareszcie pozna jego rodzine :)

  OdpowiedzUsuń
 14. ahahah, wiecznie zboczony Harry XD
  rozdział jest sdbyasdtvfasbdas *u*
  cieszę się, że wreszcie pozna jego mamę :3

  OdpowiedzUsuń
 15. omg to jest cudowne*.*

  OdpowiedzUsuń
 16. kocham to ! *_*_*_*_*_*_*_*_*

  OdpowiedzUsuń
 17. okej, już przeczytałam.
  znowu nie zasne czekając na następny rozdział.. arghhh. x

  OdpowiedzUsuń
 18. Świetne jak zawsze *_*
  Ciekawa jestem co sie wydarzy dalej dfwfpweogjmepow <3
  Poinformujesz mnie n tt o kolejnych rozdziałąch @Nikolsia :)

  OdpowiedzUsuń
 19. sfghjkghdsddsaklfasdasdhlaskdfasydj nie wiem co jeszcze napisać *_____________* ♥

  OdpowiedzUsuń
 20. hahahha, od tego czytania sikać mi się zachciało ! Serio mówię. Ale niestety nikt nie trzyma mnie w objęciach i powstrzymuje przed tym żebym poszła sikać. Ci powiem że to jest przezajebiste ! Jak zawsze ! To ja z niecierpliwością czekam na 50 rozdział :) Ale nie śpiesz się, jest majówka, spotkaj się ze znajomymi a nie tylko siedzenie i tłumaczenie :) Pozdrawiam <3

  OdpowiedzUsuń
 21. fokdjgopfdgjdfiodfgjgiodpjf4ei o kurwa leże i nie wstaje , nie mogę się doczekać nowego rozdziału *__________*

  OdpowiedzUsuń
 22. o boże przyszła mama harrego i jessy nareszcie :)

  OdpowiedzUsuń
 23. Świetne ale tak jest zawsze. Ciekawe co będzie dalej ^^ Czekam na next :*

  OdpowiedzUsuń
 24. o esu! ojonrcweuirbvnmjeruihnbueih, jakie słodkie! *___* jncwuinjmiofj, tylko tyle potrafię z siebie wykrzesać, bo Dark robi mi sieczkę z mózgu hhahahahab :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dokładnie!
   awwwwww :3 ajkyfytrdrbdcmbbvmxbakjkjhajkfjanasksklajv *_____________*

   Usuń
 25. Ile wgl jest rozdziałów ? oby jak najwięcej bo chyba się zakochałam *.*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak narazie jest 50, w połowe maja ma byc dodany przez autorke 51 i nie wiem czy to juz bedzie koniec, ale na pewno juz sie zblizamy do końca : c

   Usuń
 26. To jest po prostu niedopisania

  OdpowiedzUsuń
 27. C-U-D-O-W-N-Y! *.* <3 - Little Wing

  OdpowiedzUsuń
 28. jaram sie jaram *-* jak zwykle

  OdpowiedzUsuń
 29. O jezu! Jesteś najlepsza, najwspanialsza i naj naj naaajjj! Kocham cię. ! Rozdział jest boski. 16 maja mam urodziny. Ahhh co by tu było jakbyś dodała jeden z rozdziałów właśnie w tedy i z dedykacją *.*

  Kocham cię xx

  OdpowiedzUsuń
 30. jezusie hahxjdhdjshjxdnjdh
  koniec THE BEST EVER! *________*
  TO TAKIE KUREWSKO SŁODKIE HDHDJFH
  BOŻE
  UMARŁAM
  CHCE WIĘCEJ!
  @wyrcia x

  OdpowiedzUsuń
 31. Swietny dbdbdnnd

  OdpowiedzUsuń
 32. Jeju. no ja chcę więcej!
  Kocham to opowiadanie <3
  Dziękuję, że to tłumaczysz! ♥

  OdpowiedzUsuń
 33. No Nareszcie się poznały!!! ŚWIETNY :D Tak raz chociaż chciałam być pierwsza :( Nie pozwalacie mi na to..!!

  OdpowiedzUsuń
 34. ŚWIETNY ROZDZIAŁ <3<3<3
  Wchodzilam dzisiaj 5 razy zeby sprawdzic czy jest nowy rozdzial. Pomyslalam ze wiecej nie bedr juz tu wchodzila bo pewnie dodasz ale weszlam z przezwyczajenia a tutaj taka nurspodzianka *___* Kocham two opowiadanie i twoje najlepsze tlumaczenie oczywiscie. <3 *.*

  OdpowiedzUsuń
 35. O Jezuuu jakie urocze *.* Cudowne, ta końcówka <3
  Fajnie, że wreszcie ją poznała :)
  To się nazywa rozbudowany i twórczy dialog:
  "- Muszę siku.
  - No to idź sikaj." hahahah x
  Nie mogę się doczekać kolejnego <3

  @aania46

  PS. Przyjaciółka do mnie zadzwoniła jak miałam 10 linijek do końca rozdziału i się na nią wydarłam, że mi przerywa w czytaniu xD

  OdpowiedzUsuń
 36. Zawsze gdy czytam nowo dodany rozdział już nie mogę doczekać się kolejnego:) DARK jest taki cudowny i taki wciągający, że cały czas chce się więcej i więcej :):*

  OdpowiedzUsuń
 37. Ile jeszcze będzie rozdziałów? ;3
  Wiem, że to nie ty piszesz , ale ile?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Autorka jest w trakcie pisania 51 rozdziału, ale jest to juz powoli koniec niestety.

   Usuń
 38. O jeju :) jaki cudny wiesz moze ile rozdziałów planuje napisać autorka ?
  Bo pisałaś że zbliża się już ku końcowi no ale... jeszcze z 10? 5? a może 3 ?
  NAPISZ PROSZE :D nwm co ja zrobie jak się skończy chyba będe go czytała od nowa tak w kółko :):* <3 ODPISZ...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. mogło by się nie kończyć... ja tak bardzo nie chcę, żeby się skończyło...
   [ej, weźcie serio, uzależniłam się...]


   albo chociaż 69696969 rozdziałów powinno być...

   Usuń
  2. 69.69.69.69. Przypadek? No nie sądzę :3

   Usuń
 39. hdsjkdhjas no normalnie kocham, uwielbiam i nie wiem co jeszcze. dziękuję, że to tłumaczysz <33

  zapraszam na opowiadanie o Niall'u http://trust-your-feelings.blogspot.com/ :))

  OdpowiedzUsuń
 40. boże boże boże, ja już chcę następny!!!

  OdpowiedzUsuń
 41. Kocham Cię i to tłumaczenie ♥ rozdział genialny znowu będę tutaj czatować cały dzień i noc czekając na następny ;) ile rozdziałów zostało do końca? @shanny_one_time ;3

  OdpowiedzUsuń
 42. AAAAAAAAA KURFA *_*
  @loveyouleeyumx

  OdpowiedzUsuń
 43. Amazing *__*
  Od niedzieli nie mogłam normalnie funkcjonować, nikt nie mógł się ze mną normalnie porozumieć, bo czekałam na następny rozdział. :D

  OdpowiedzUsuń
 44. Ta przechadzka nago Bo do łazienki była najlepsza xD hahaha no i ten koniec ;( sie wztuszylam ... cudny rozdział i juz sie nie moge doczekać co będzie dalej ;) pozdro

  OdpowiedzUsuń
 45. KURWA T0 MNIE ZNISZCZYŁO! szkoda, że taki krótki, kiedy następny? jest szansa, żeby rozdziały pojawiały się częściej??? przynajmniej teraz kiedy mamy wolne?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rozdziałów jest 50 autorka przewiduje 51 z tego co wiem w maju. Czyli został jeden rozdział. Czyli nie ma jak dodawać częściej. Po za tym nasza kochana pani tłumaczka też ma majówkę i też by chciałq odpocząć. Pozdrawiam i łącze sie w bólu bo zaraz koniec Dark'a- Skajler

   Usuń
 46. Ajashdkjsahdksa ZAJEBISTY hahah sorry za wyrażenie ale nie mogłam znaleźć innego xD czekam na następny :D !!!

  OdpowiedzUsuń
 47. Cudowne!Niesamowite jest to opowiadanie!Nigdy dotąd nie czytałam tak swietnego opowiadania:) jesteś wielka:)!

  OdpowiedzUsuń
 48. awww *-*
  rozdział jest boski (jak zwykle zresztą). xx
  dziękuję, że zdecydowałaś się tłumaczyć "Dark'a" ;)
  czekam na nn <3

  OdpowiedzUsuń
 49. piękny rozdział :")
  ile jeszcze zostało ci do przetłumaczenia rozdziałów? bo chyba za chwilę koniec, no nie? :c

  OdpowiedzUsuń
 50. Awrrrrr . a ta końcówka po proprostu cudo <3

  OdpowiedzUsuń
 51. aww świetny rozdział ale troszkę krótki.
  jeśli masz ochotę to zapraszam na http://was-to-be-otherwise.blog.pl/
  liczę na komentarz

  OdpowiedzUsuń
 52. Wow, super :PPP
  Czekam na nexta :))

  OdpowiedzUsuń
 53. Kocham tego bloga .. nie moge się tylko pogodzić z tym że następny rodział będzie już ostatnim na jakiś czas :c

  OdpowiedzUsuń
 54. słodki ten rozdział a najbardziej słodkie było to ' muszę siku'- 'no to idź siku' hahahaha na prawdę podoba mi ten rozdział buzia sama się śmieje

  OdpowiedzUsuń
 55. Jezu w takim momencie?

  OdpowiedzUsuń
 56. Nie no w takim momencie nie mogę ja chcę więcej normalnie oczy mi się załzawiły ten rozdział wymiata świetne tłumaczysz oby tak dalej !!!!!! :D

  OdpowiedzUsuń
 57. kocham to po prostu. <3333 świetnie tłumaczysz. ;***

  OdpowiedzUsuń
 58. Czekam na nastepny! <33 kochaaaaaaamm cie za to,że to tłumaczysz :D Mam nadzieję,że po Darku przetłumaczysz coś jeszcze!

  OdpowiedzUsuń
 59. Jedno slowo: Kocham!
  Dziekuje, ze tlumaczysz <3333

  OdpowiedzUsuń
 60. Ojej... cudowne :*

  OdpowiedzUsuń
 61. Dziękuję bardzo, że w ogóle chcesz dla nas to tłumaczyć. Przecież nie musisz i sama dla siebie na pewno przeczytałaś... Dziękuję. Szczerze zaczęłam czytać tego bloga wczoraj. Skończyłam dzisiaj rano i od razu rozesłałam go po moich koleżankach z zwiastunem oczywiście. One tak samo jak ja po pierwszych rozdziałach są zachwycone! (więc to na pewno nie tylko moja opinia). Nie mogę ci po prostu napisać takich gratulacji jakie pisze na innych blogach, gdzie to dziewczyny same piszą opowiadania, dlatego są one tak wyjątkowe, ponieważ ty to tłumaczysz i robisz to według mnie świetnie. Dziękuję jeszcze raz bo sama nie mogłabym sobie tego przetłumaczyć, a jak tylko zobaczyłam angielski zwiastun skakałam z podekscytowania...

  OdpowiedzUsuń
 62. Dziękuję jesteś niesamowita! Naprawdę wielkie dzieki ze chce ci sie to tlumaczyc czekam na kolejne!!!1 KOcham cie i jeszcze raz dziekuje jestes swietna

  OdpowiedzUsuń
 63. @ciastkoniallera1 maja 2013 22:48

  Słodki Jezu, zakochałam się w tym już od pierwszej części *.* Z każdą kolejną częścią okazuje się być co raz lepszy, co wydaje się być nierealne! Zazdroszczę autorce ogromnego talentu do pisania, a Tobie jestem wdzięczna za to, że to tłumaczysz i udostępniasz. Jesteś aniołem! Sorki, że nie komentowałam wcześniej, ale czytam to od 4 dni i chociaż mam teraz niezły zapierdol w życiu, to każdą wolną chwilę spędzam na czytaniu tego :) Nie mogę się doczekać kolejnej części! Jeszcze raz wielkie dzięki za nadanie mojemu życiu kolejnego sensu :3

  OdpowiedzUsuń
 64. Mega! *.* kiedy nastepny??

  OdpowiedzUsuń
 65. 69 komentaarz na na na naaa!

  OdpowiedzUsuń
 66. OMG OMG OMG JAKA SŁODKA KOŃCÓWKA! hahahha jestem ciekawa co Gemma i Ann sobie pomyślały gdy Harry tak wyszedł do nich, a Bo w takich ubrankach hahahha LOL! Super rozdział i dziękuje za tłumaczenie! Kocham cię!

  OdpowiedzUsuń
 67. A mi się nie podobało. Przez cały rozdział NIC się nie działo ( jak szczerze mówiąc ogólnie w ostatnich rozdziałach), tyle emocjonującego czekania na lrótki i z lekka nudnawy rozdział. To nie jest ten dark co na początku :// szkoda bo zakochałam się w tamtym ipowidaniu. Ale oczywiście to tylko moja opini a dla Ciebie i tak wielki szacuneg za tłumazenie tego:))

  OdpowiedzUsuń
 68. świetny rozdział;) jak zawsze zresztą... ;D Oni są naprawdę słodką parą. :)

  OdpowiedzUsuń
 69. Awwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww *_____* Końcówka jest tak cudownie słodka!

  OdpowiedzUsuń
 70. Ta końcówka była taka słodka i wzruszająca <3
  Piękny rozdział. Nie mogę się doczekać następnego :D

  Weny, czasu i chęci na tłumaczenie!

  OdpowiedzUsuń
 71. awwww. słodkieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee *_*

  OdpowiedzUsuń
 72. na końcu normalnie łzy w oczach *-*
  SŁODKI TEN ROZDZIAŁ <3
  CHCĘ KOLEJNY JXCODSVBJDSVDJO
  @Martine2027

  OdpowiedzUsuń
 73. K O C H A M <3

  OdpowiedzUsuń
 74. Został nam tylko jeszcze jeden rozdział, prawda? :(

  OdpowiedzUsuń
 75. asdfghjjhsdfsdfgdsjfgsdfjgsjfghsdjfghsdfjghsdfjsdhgfjkd *________________________________________*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W chuj inteligentny komentarz. Pozdrawiam ;)

   Usuń
 76. no więc... Jest pierwsza w nocy, a ja czytam Darka i... jksdfkasdhfjkasdlfashgdhakdfgasj, cudowny rozdział. Uwielbiam ten fanfiction, zdecydowanie jestem od niego uzależniona. No bo, jak tu nie być uzależnionym od TAKIEGO Harry'ego?! Za każdym razem, kiedy czytam rozdział, po prostu się rozpływam... Boże, proszę, daj mi Harry'ego Darka, nic więcej. Tylko jego i będe spełniona. Oczywiście mam zryta psychę (w sumie już wcześniej miałam), ale teraz... Do końca życia będę czekać na Darka, pozdro.
  No i oczywiście, jak zawsze dziękuję za to, że tłumaczysz, jesteś wspaniała <3
  No i ten... "Nie śpię, bo czytam Darka" :D

  OdpowiedzUsuń
 77. Ncxbhfdjfdcvcgksdxnjkckmjvcndfkjdfcbncxfdfk dziękuje tyle na temat <3

  OdpowiedzUsuń
 78. wszystko było by spoko :) tylko szkoda tego mleka co spadło na podłogę :) lol hahahhahahhajaja

  OdpowiedzUsuń
 79. Boze. Umieram. Warto bylo zawalic kilka nocy. Teraz chociaz bede na bierzaco. Koocham cie strasznie za to ze to tlumaczysz. <3
  @loffe13

  OdpowiedzUsuń
 80. jezus,kiedy nastepny rodzial? nie moge sie doczekac, mam orgazm x

  OdpowiedzUsuń
 81. Awwwww *.* oni są tacy słodcy :-) no i w końcu Bo pozna siostrę i mamę Hazzy :D ciekawe jak rozwinie się ich relacja o.O zapewne dobrze, no bo chyba nie sposób nie lubić Bo xdd KOCHAM CIĘ, KOCHAM CIĘ, KOCHAM CIĘ <3
  Ann :)xxx

  OdpowiedzUsuń
 82. O Boże, to jest takie słodkie, że.... awwwww <3
  Uwielbiam to opowiadanie,no normalnie zakochałam się! W tobie, autorce bloga [nie tak, zboczeńce...] i Dark Hazzie [ a tu już tak xD].
  Nie mogę doczekać się następnego rozdziału.
  Love ya Xx.

  OdpowiedzUsuń
 83. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 84. Ooo, hejka Anne ! Słodki rozdział :)

  OdpowiedzUsuń
 85. No to moge się pożegnać z tym że kiedykolwiek bd miała chłopaka. Harry tutaj jest ideałem, ale na samym początku był fajniejszy ^^
  Ola

  OdpowiedzUsuń
 86. dlaczego to musi być takie perfekcyjne? moje ulubione opowiadanie :)

  OdpowiedzUsuń
 87. askdjjfaiuthwiu *o* no kurwa nie mogę,wielbię to opowiadanie xD

  OdpowiedzUsuń
 88. Kochammmmm to !!!!!!!!!!!!!! <333333333333

  OdpowiedzUsuń
 89. co ja zrobię gdy opowiadanie dobiegnie końca ? :O

  OdpowiedzUsuń
 90. to opowiadanie zdecydowanie uzależnia <33333

  OdpowiedzUsuń
 91. jezu ! *o* perfekcja ! no ! ufhnreuvhfuefliueawfynvrgvyaie


  KOCHAM TO !!!!!!!!!!!!!!!!!!♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

  OdpowiedzUsuń
 92. Pięknie tłumaczysz <3 Przeczytałam wszystko w trzy dni, chociaż troszkę ciężko się czyta przez tło. :( Tak czy inaczej, cudownie! x

  OdpowiedzUsuń
 93. OH GOD! Cudownie tłumaczysz =D ZAKOCHAŁAM SIĘ w tym opowiadaniu! Czekam na następny rozdział:)

  OdpowiedzUsuń
 94. sheuidejgusuwhebehw kochaaaam too! zekamm na nastepnyyy <333 / @miss_you_babeee

  OdpowiedzUsuń
 95. O KURKA KURKA KURKA!
  NIE MOGE SIĘ DOCZEKAĆ NASTĘPNEGO ROZDZIAŁU!

  OdpowiedzUsuń
 96. TLENU NO CHOLERA TLENU GSHFJTfyytrfshdhj @YourSecretSmile

  OdpowiedzUsuń
 97. asdfghjhgfdfghjkjhgfdfghjkhg wyczuwam mamuśke i siostre :D musiałaś akurat w takim momencie przerwać?! xd  @biczplizz

  OdpowiedzUsuń
 98. WCZORAJ ZACZĘŁAM CZYTAĆ I WŁAŚNIE W TEJ CHWILI SKOŃCZYŁAM NA TYM ROZDZIALE. JA CHCE DALEJ! MAM NADZIEJE, ŻE AUTORKA TEGO OPOWIADANIA BĘDZIE PISAŁA TO JESZCZE DŁUUUUUUUGGGGO, A TY PRZETŁUMACZYSZ, BO SIE ZAŁAMIE ;C

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. PS. WEŹCIE LUDZIE ZRÓBCIE FILM, KSIĄŻKĘ, BO JAK NIE, TO SAMA POJADĘ DO OBAMY CZY TUSKA I KAŻE IM COŚ ZDZIAŁAĆ. XD

   Usuń
 99. ugh, jacy oni są słodcy! uwielbiam ich i mam nadzieję, że też kiedyś znajdę taką drugą połówkę... co ja wygaduję?! przecież nie ułożę sobie życia przez ''Darka''!!! aaaaaaaaaa!

  OdpowiedzUsuń
 100. To jest takie fgrdhsjredsaytsdwjedosah *.* Doslownie!
  Matko boska! Ja naprawde nigdy nikogo sobie nie znajde majac za ideal Darka! :(
  -@andzelikaab
  Mozesz mnie informowac na TT? ;)

  OdpowiedzUsuń
 101. OMG !! Kocham to !!
  Jest takie słodkie...:*
  Czekam na nn xD

  OdpowiedzUsuń
 102. Wow .. Czekam na kolejny xx !!!!

  OdpowiedzUsuń
 103. Kocham to.! Zdałam sobie sprawę ze bez tego moje życie nie ma sensu.! Jka ja bez tego żyłam . ;OO . Jesteś świetna. <3

  OdpowiedzUsuń
 104. jest akcja na TT . kto ma niech spamuje aż do limitu hasło : #PolishDirectionersNeedTMHTourAndNeverGiveUp
  Ja niestety już mam limit.. Pomózcie.. napewno chcecie żeby 1D w końcu przyjechało do Polski ;DD

  OdpowiedzUsuń
 105. Dopiero co trzy dni temu odkryłam Dark', a już to to wszystko przeczytam. Rozdziały są Omnomnom *_________* Jestem wściekła na tatę, ja tu sobie czytam(przy okazji prawie dostając orgazmu xD) a on mnie woła do DŻIPIESA. No zabić to za mało -,- Nie mogę doczekać się następnego ;3 Ogółem nie polecam blogów, ale informacją o istnieniu tego po prostu nie da się nie podzielić!! Tłumaczy wspaniale. Według mnie powinna zostać wydana książka ''Dark'', czy coś w tym stylu. Wczoraj czytałam do 2 w nocy! To jest jak narkotyk, i do tego takie hduchsidhcusjodgxjsbscjsnwhdfudwiowbdcydiwhdchxhdbdsu *w* Another way: słyszałam coś o jakimś DANGER'ZE, ktoś mi wytłumaczy o co chodzi? ~K(w)aczucha

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Danger to fanfiction o Justinie c:
   a opowiadanie jest po prostu Z A J E B I S T E. nic dodać nic ująć.
   tu masz link - http://www.tlumaczenie-danger.blogspot.com

   Usuń
 106. Awwww ;***** śmiałam się jak pojebana xd nie wiem czemu xd świetne <3<3<3

  OdpowiedzUsuń
 107. Harry jest taki kochany o jejku jejku hfskdafskdlg
  @olcikx

  OdpowiedzUsuń
 108. ja chcę następny nsdkjagskdkgklsdglskjdgsdkj szybko

  OdpowiedzUsuń
 109. Będzie następny ??? :)

  OdpowiedzUsuń
 110. Awwwwwwww *o* sdfchhgjkhgtfvnrfvhdgjjeg 😍😍😍😍 normalnie sie uzaleznilam !!!!1000% pisz szybko kolejny !!! Znaczy sie tłumacz :) kocham cię poprostu + THX za tłumaczenie :***** Dark *_____________* <3333Ile jest wogule rozdziałów ??? Bo ja codziennie wchodzę sprawdzić czy jest coś nowego więc wiesz jak sie skończy to w jakaś paranoję wpadne czy coś. ;p trochę sie rozpisalam xdAccuweather aas i mam nadzieje ze niedługo znowu będzie coś +18 ze tak powiem ^^ #love #zboczone # rozdziały <33333
  Ms. Styles

  OdpowiedzUsuń
 111. Ej, ej! Jak dobrze pamietam to Dark ma 50 rozdziałów c'nie? Czyli, że teraz bedzie ostatni rozdział? Boże. Smutno. :C

  OdpowiedzUsuń
 112. Claudia.! :33 maja 2013 14:15

  Matko.! :3 Zazwyczaj nie lubie zostawiac komentarzy ale co innego Na takim ZAJEBISTYM blogu UWIELBIAM CIĘ .! :3 zaczelo sie od 7 potem 11 aż do 500 Komentarzy nikt jeszcze nie osiagnal takiej luczby Kc .! :33 Wiem ze masz wlasne sprawy ale blagam nie porzuacJ nas tak jak inni Plosssse Kc .! <3 Pozdro
  Niech te komentarze benda motywacja
  p.s . kiedy nastepny .!! ^^

  OdpowiedzUsuń
 113. KIEDY 50 ROZDZIAŁ ? LITOŚCI :C

  OdpowiedzUsuń
 114. trafiłam na ten blog przypadkiem wczoraj i już wszystko przeczytałam! wielki podziw! piszesz naprawdę dobrze. jeszcze Twoja nazwa "Sasha Fierce" i już Cię kocham siostro. ♥

  OdpowiedzUsuń
 115. Awww... Cudowny... Nie moge sie doczekac na nastepny. ; *

  OdpowiedzUsuń
 116. Żeby pokazać co mi się podoba w tym rozdziale musiałabym go całego wklejić bo to jest świetne, cudnowne, ahdsjd, niesamowite, słodkie, kochane i gagsdghd.
  Bo i Harry mają związek o jakim marzę boże hahddj uwielbiam ich tak bardzo. Aw i Bo pozna sie z mamą i siostrą Harry'ego, to ahdhhddj. Nie mogę znaleźdź już więcej sensownyc słów o ile te były sensowne. Kocham to opowiadaniee. Dziękuję, dobranoc.

  OdpowiedzUsuń
 117. Hej <3 zostałaś nominowana przez mojego bloga do Liebster Award :) szczegóły znajdziesz tutaj: http://love-harry-onedirection.blogspot.com/2013/05/liebster-award.html c:

  OdpowiedzUsuń
 118. [SPAM]
  Normalne miasto ze zwykłymi mieszkańcami, budynkami nie wyróżniającymi się niczym od innych. Szkoła, szkoła muzyczna, która postrzegana jest jako kolejna z milionów w Anglii. Uczniowie, tacy jak wszędzie - trochę leniwi, trochę znudzeni nauką. Jednak posiadający coś, czego w obecnej młodzieży już niestety coraz częściej brakuje - pasję. Motywację do dążenia do celu, czyli spełnienia marzeń.
  Sarah jest właśnie taką zwykłą dziewczyną. Uczęszcza do owej szkoły, posiada marzenia, pasję, plan na życie. Ma wspaniałych przyjaciół, jest rozpoznawalna w szkole, osiąga niesamowite sukcesy, jest zakochana. Jednak los lubi płatać nędznym ofiarom figle.
  Ludzie się zmieniają, sytuacje się zmieniają, uzależnienia się zmieniają, marzenia i pragnienia się zmieniają. Wiek? Towarzystwo? Bzdura. To wszystko zależy od rzeczy materialnych.
  Ludzie zaczynają się odwracać w najmniej oczekiwanych momentach. Kto pozostanie?
  Wkrocz w piękny i pełen energii świat tańca i poznaj smak prawdziwej przyjaźni. Poznaj Sarah Elmer i jej życie.

  http://breath-of-blue.blogspot.com/

  + wciąż się wahasz? zapraszam do obejrzenia zwiastunu: http://breath-of-blue.blogspot.com/p/zwiastun.html

  z góry bardzo przepraszam za spam. opowiadanie jest świeżo upieczone i staram się jakoś wybić. pozdrawiam! Pluton

  OdpowiedzUsuń
 119. kiedy następny ? :*
  KOCHAM CIĘ ! <3

  OdpowiedzUsuń
 120. WCZORAJ O 13 ZACZEŁAM CZYTAĆ DARKA I DOPIERO TERAZ SKOŃĆZYŁAM, JEST ŚWIETNY CZEKAM NA NASTĘPNY ROZDZIAŁ <3

  OdpowiedzUsuń
 121. Kiedy kolejny? bo juz nie wytrzymuje :p

  OdpowiedzUsuń
 122. Przeczytalam wszystko w ciagu paru godzin i stwierzdam ze to jest najlepsze opowiadanie ever... Tylko nie moge zrozumiec dlaczego wczesniej tak czesto wrzucalam nowe rozdzialy a teraz tak rzadko? Prosze tlumacz jak najszybciej.. Jest majowka wiec powinnas miec troche czasu... Jestem uzalezniona! Xxx

  OdpowiedzUsuń
 123. Ostatnie słowa mną wstrząsnęły <3

  OdpowiedzUsuń
 124. Jejku ... *____* Najlepsze opowiadanie jakie kiedykolwiek czytałam <33 Szybko dodaj następny bo nie mogę się doczekać <33333

  OdpowiedzUsuń
 125. Czyli ze tylko jeszcze 1 rozdzial i koniec :C ??? rozdzial Zajebisty !!!!!!! <3

  OdpowiedzUsuń
 126. co??!!! chwila!! jest tylko 50 rozdzialów??!! przeciez ja nie wytrzymam bez tego!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aktualnie jest 50 rozdziałów, autorka oryginału pisze następne :) Co prawda rzadko ale to zawsze coś!
   + ta tłumaczka (przepraszam, ale nie znam imienia :() napisała, że bd tłumaczyć jeszcze jedno opowiadanie z Zaynem. Po trilerze miżna powiedzieć, że dorównuje naszemu Darkowi ❤

   Usuń
 127. ten opowiadanie jest po prostu jksalkgtjdkgjakg *,* stwierdzam iż jest to najlepsze opowiadanie ever jakie czytałam <333333 teraz to ja będę miała jakieś sny erotyczne po nocach woahhhhh :D hahaha . co ja zrobię jak będzie koniec opowiadania ? :( omg , omg , omg nie wiem chyba zgona zaliczę .

  OdpowiedzUsuń
 128. Oh nie, przeczytałam tego bloga w dwa dni i właśnie ubolewam nad faktem, że nie czeka na mnie kolejny rozdział, ehh.
  Świetnie dobierasz słowa!

  ~Moly, x

  OdpowiedzUsuń
 129. Teraz nie wyobrażam sobie mojego życia bez tego opowiadania. Świetne. Dzięki, że dałaś mi możliwość przeczytania tego, tłumacząc to. <3

  OdpowiedzUsuń
 130. Wie ktoś kiedy następny ? <3

  OdpowiedzUsuń
 131. tłumaczysz jesdzcze jakies opowiadania ?

  OdpowiedzUsuń
 132. jwkmhwhdnco! kocham, kocham, kocham *_* nie wiem dziewczyno jak ci dziękować że to tłumaczysz, nie wyobrażam sobie mojego życia bez tego opowiadania :D jesteś wielka! <3

  spam:
  zapraszam wszystkich do mnie!
  http://maly-motyl.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 133. MEGAAA!!!! Kocham to :d
  Czekam na kolejny ;)

  OdpowiedzUsuń
 134. Ojejj nie mogę sie doczekać nowego rozdziału ! I to takie mile ze mama Harrego i jego siostra tak bardzo lubią Bo. :) ciekawe co będzie dalej :3

  OdpowiedzUsuń
 135. Och... to wspaniałe, że tłumaczysz. Wiem, że wszyscy to piszą, ale dziękuję :) Nie mogę się doczekać następnej części. Mam nadzieję, że pojawi się lada dzień :D

  OdpowiedzUsuń
 136. awwww wspaniałe nie mogę doczekac sie nn <3

  OdpowiedzUsuń
 137. To jest przecudowne... KIEDY NASTEPNY? *.* xx.

  OdpowiedzUsuń
 138. BOskie!!!OLA:P

  OdpowiedzUsuń
 139. TAK BARDZO CIĘ KOCHAM I DZIĘKUJĘ, ŻE CHCE CI SIĘ TO TŁUMACZYĆ!!! JESTEŚ C U D O W N A ♥

  OdpowiedzUsuń
 140. SKORO DODAJESZ CO 3 DNI TO POWINIEN BYĆ DZISIAJ, ALBO WCZORAJ O.o
  NO NWŻ, CZEKAM NA NEXT <3<3<3

  OdpowiedzUsuń
 141. więcej, więcej Darka, teraz, tutaj..
  *dead* !

  OdpowiedzUsuń
 142. no dodaj... plisss!! ♥

  OdpowiedzUsuń
 143. dzisiaj jest nowy rozdział ??

  OdpowiedzUsuń
 144. o jezusmaria !!!!! dawaj następny rozdział , bo normalnie zaraz umrę tu .. mam jakąś obsesję bo co minutę sprawdzam czy coś dodałaś :) a właśnie .. znacie jakieś opowiadania podobne do tego ? <3 ♥

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Danger <3 co prawda o Justinie, ale ja go przez to nawet bardziej polubilam, wiec polecam ;*
   ~ Zuzu ;3

   Usuń
 145. Hej ; ) Tak już na początku chciałam Ci powiedzieć, że twoje tłumaczenie jest po prostu.. brak mi słów - oczywiście w pozytywnym znaczeniu. To jak wszystko opisujesz, tłumaczysz.. kurde no! To jest takie piękne, że aż nie mogę. Licząc przedwczoraj i wczoraj - to były dni, które śmiało mogę zaliczyć do najlepszych. Tak, przeczytałam twojego bloga w niespełna 2 dni! I nawet nie zdajesz sobie sprawy z tego jak ogromnie się cieszę, że je przeczytałam. Mam taką cholernie dużą nadzieję, że dodasz szybko 50 rozdział - czekam na niego z dużą niecierpliwością. Smucę się jednak, że pewnie poczuję niedosyt kiedy go przeczytam. Z ręką na sercu mogę powiedzieć, że nigdy w swoim życiu nie czytałam czegoś równie GENIALNEGO!
  Życzę Ci wszystkiego dobrego i jak największej ilości weny ; )
  A i jeśli mogę Cię prosić o powiadomienie mnie kiedy zaczniesz tłumaczyć nowego bloga tego z Zayn'em, podobnego do Darka - wyczytałam w wyższego komentarza.
  GG : 46055275
  Pozdrawiam, N.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A jeszcze taka malutka prośba do Ciebie. Mogła byś mi podesłać link do rozdziału 50 tej dziewczyny, wiem że jest po ang. w końcu Ty to tłumczasz za co Ci cholernie dziękuję ; )

   Usuń
 146. Kiedy 50 rozdział.? Boże nie mogę się doczekać.. :p

  OdpowiedzUsuń
 147. kiedy 50 rozdział ? <3<3<3<#

  OdpowiedzUsuń
 148. kiedy 50 rozdział? nie mogę się doczekać i co chwilę sprawdzam, czy dodałaś :)

  OdpowiedzUsuń
 149. O BOŻE.
  W ciągu dwóch dni przeczytałam całe od początku do końca. Ja pierniczę, to opowiadanie kompletnie mnie rozwaliło, jest najlepsze jakie do tej pory czytałam, naprawdę, zajebiście tłumaczysz, ogólnie cała jesteś taka zajebista i nadal nie mogę się nadziwić, że chce ci się tyle tego pisać, przecież mogłabyś nas wszystkich, z utęsknieniem wyczekujących 50 rozdziału, olać i kompletnie niczym się nie przejmować, ale niee, ty nadal piszesz i wiesz co? Jestem Ci za to tak cholernie wdzięczna że nie potrafię tego opisać! <3 piszę tak nieskładnie jak nigdy, ale nadal nie mogę się pozbierać po tym co przeczytałam...
  dodaj 50 rozdział jak najszybciej, bo umieram z ciekawości! ;*

  OdpowiedzUsuń
 150. sdhsjaahakaasdghjkresghdfghjhgf kocham cię za tłu,aczenie zajebisty blog!!! czekam na następny rozdział <3

  OdpowiedzUsuń
 151. płaczę.. to takie smutne.. nie mogę dalej pisać

  OdpowiedzUsuń
 152. uwielbiam *,*
  xoxo

  OdpowiedzUsuń
 153. o kurcze *O*
  no takiej końcówki się nie spodziewałam..
  jak już napisałaś, że dwie kobiety to myślałam, że to zwykłe laski do Harry'ego, a nie jego mama z siostrą ! :o

  jestem bardzo ciekawa tego spotkania ;)
  szkoda tylko, że znowu muszę zejść mojej siostrze z kompa w tak ciekawym momencie :'(

  jak tylko wrócę przeczytam ;D
  no i oczywiście skomentuję ! hahaha ;3

  @Mo_Love_1D

  OdpowiedzUsuń
 154. Ja jestem ciekawa czy jakis cchłopak to czyta..... NIECH BIORĄ Z HARREGO PRZYKŁAD!! <3 ;)

  OdpowiedzUsuń
 155. Najlepiej 😆
  Odwołując się do wcześniejszych rozdziałów, zastanawiam sie czy któryś z 1D czytał kiedykolwiek ff o sobie. Zapewne byłoby to niezmiernie dziwne uczucie, pozostawiające niemałą skazę w psychice 😂

  OdpowiedzUsuń