środa, 13 marca 2013

Rozdział 11.

Nie wiem po co to pisze, bo blog i tak przesycony jest napięciem erotycznym, które wisi w powietrzu tak, że można na kilogramy sprzedawać, no ale...

UWAGA: ROZDZIAŁ ZAWIERA SCENY EROTYCZNE PRZEZNACZONE DLA OSÓB DOROSŁYCH, LUB O MOCNYCH NERWACH. WŁAŚCIWIE TO JEDNO I DRUGIE. 

Wyobrażanie sobie Harry'ego Styles'a w sytuacji przedstawianej w poniższym rozdziale, może wywołać trwałe uszkodzenia w psychice, jak to miało miejsce u mnie. Dla własnego dobra zastąpcie sobie jego osobę kimś innym. Najlepiej brzydkim. Just sayin'.
_____________________________________________________________________________________________


Otarł ustami o moją szczękę, kiedy zwinnym ruchem zsuwał lekko koszulkę z mojego ramienia. Delikatnie szczypał zębami nowo odkrytą skórę, co przyprawiało mnie o dreszcze. Zamarłam, kiedy jego duża dłoń zjechała w dół ciała, niebezpiecznie zbliżając się do mojego krocza, ale zdążyłam odsunąć się do tyłu, zanim mnie dotknął. Nie spuszczał wzroku z mojej twarzy. Oddychałam coraz ciężej, a on nie przestawał bawić się opuszkami moich palców. Po chwili wplótł w nie swoje i pociągnął mnie do przodu. Sam siadł na skraju łóżka i przesunął, bym stanęła między jego nogami. Moja klatka zaczęła opadać i wznosić się chaotycznie, kiedy poczułam jak oplata swoją dużą dłonią tył mojego uda. Uniósł je trochę, nakłaniając, bym usiadła mu na kolanach.
Harry przesunął się dalej, w głąb łóżka. Podparłam się rękami o jego klatkę, żeby nie upaść. Szybko jednak cofnęłam dłonie, kiedy jego powędrowały na krawędź koszulki, którą miał na sobie. Materiał został zwinnie przeciągnięty, przez głowę, by zaraz znaleźć się na podłodze. Mój wzrok utonął w opalonej skórze jego torsu. Zaciągnęłam się powietrzem przez nos, gdy Harry sięgnął po moją rękę. Przeniósł ją na swoje ramię, a za chwilę powiódł nią poniżej lewego obojczyka.
- Proszę... - powiedział, niemal błagalnie.
Puścił moją rękę, a ja ku własnemu zdziwieniu, nie przerwałam dotykać jego torsu. Mięśnie, kryjące się pod opaloną skórą, twardniały i napinały się pod dotykiem moich miękkich palców. Widziałam jak jego usta, lekko się rozchylają, kiedy przejechałam palcem wskazującym po jego sutku. Gorący oddech wydostał się z jego ust, gdy zjeżdżałam dłonią w dół jego klatki. Ostrożnie kreśliłam precyzyjne linie na jego brzuchu. Harry nie mógł oderwać ode mnie wzroku, kiedy zagłębiałam się w jego kształty. Z ciekawością podążyłam opuszkami palców do linii formującej się w literę V, pomiędzy jego biodrami. Mój dotyk jednak zastygł w miejscu, kiedy dotarłam do czarnej tasiemki, jego bokserek, która wystawała zza jeansów.
Zamarłam, wciąż siedząc na jego kolanach, kiedy powoli rozpiął swój pasek. Guzik od spodni z łatwością wysunął się z zapięcia, a rozporek powędrował w dół. Moje źrenice rozszerzyły się. Harry szybko zareagował, kiedy próbowałam z niego zejść. Jedna z jego dużych dłoni, przytrzymała moje udo, druga zastygła w dolnej części pleców, starając się utrzymać mnie w pozycji siedzącej.
Trwaliśmy tak kilka sekund. Drżący oddech wysmyknął się z ust, kiedy Harry pogłębił ruchy. Przeszły mnie ciarki, kiedy przesunął rękę w górę moich pleców, pochylając mnie bliżej siebie. Sam podciągnął się lekko i zaczął wodzić nosem po moim policzku, niemo prosząc o jakąkolwiek odpowiedź. Odwróciłam twarz w jego kurienku, dając tym samym możliwość, by przywarł do mnie swoimi ustami.
Jego ręka zniknęła z mojego uda, potem usłyszałam głębokie jęknięcie, które zawibrowało w moich ustach. Odsunęłam się, by zobaczyć, jak palce Harry'ego pocierają czarny materiał bokserek. Miał zamknięte oczy, moje palce ostrożnie odgarnęły z jego czoła opadające loki. Mruknął cicho w odpowiedzi na mój dotyk i uśmiech pojawił się na jego twarzy.
Nigdy wcześniej nie widziałam go w takim stanie. Był praktycznie bezbronny, kiedy przyglądałam się, jak przyciska w dół swoją dłoń. Ogromny kontrast widniał pomiędzy tym dotykiem, a tamtym, gdy brutalnie bił Jake'a. Teraz Harry cicho pomrukiwał, rozkoszując się przyjemnym uczuciem, przepływającym przez jego ciało. Może zrobiłam to dlatego, że chciałam poczuć się silniejsza, stworzyć napięcie dominacji, którą Harry zawsze trzymał nade mną. Mniejsza o powód, po prostu byłam ciekawa, jak to jest mieć nad kimś kontrolę. Jego oczy otwarły się szeroko, kiedy poczuł dotyk moich palców na napiętych mięśniach swojego brzucha. Moja dłoń zadrżała, gdy przeniosłam ją na czarny materiał, odkryty przez jego spodnie. Odetchnęłam niepewnie, jak poczułam jego dużą dłoń na swojej. Zatrzymał wzrok na mojej twarzy, pokazując mi, jak mam go dotykać. Stwardniał, gdy delikatnie go ścisnęłam. Z lekką grozą obserwowałam jak wypycha w górę swoje biodra, by spotkać mój dotyk. Niedługo potem odchylił całe swoje ciało.
- Mocniej... - poinstruował mnie półgłosem.
Dodałam nieco więcej uścisku, na co Harry zareagował gardłowym uznaniem. Moje imię wmieszało się, między jego ciężkie oddechy, gdy kontynuowałam pocieranie jego miejsc intymnych. Ledwie mogłam uwierzyć w to co się dzieje. To z pewnością nie powinno mieć miejsca, ale byłam zbyt ciekawa, żeby się powstrzymać. Poczułam, że czarny materiał wilgotnieje, a jęki Harry'ego stawały się coraz szybsze.
Na jego twarzy malowała się przyjemność, gdy odrzucił do tyłu głowę. Jedną ręką chwyciłam tył jego karku podczas, gdy druga nie przerywała poruszać się na  jego pulsującym wybrzuszeniu. Pochyliłam się do przodu, umieszczając usta na rozgrzanej skórze szyi Harry'ego. Mocniej zacisnął palce na moich plecach, kiedy zaczęłam ssać. Po raz pierwszy miałam nad nim pełną kontrolę. Głębokie westchnięcie wydostało się z wnętrza jego płuc, kiedy zwiększyłam siłę w moich ustach. Starałam się zrobić to najmocniej jak umiałam. Chciałam, żeby wiedział jak to jest, gdy ktoś sprawia, że czujesz się całkowicie bezradny. Moje zęby dotknęły i tak czerwonej już skóry, wciąż przytrzymywałam tył jego głowy jedną ręką.
Głębokie jęknięcie odbiło się echem po pokoju w momencie, gdy ciepła substancja rozlała się w jego bokserkach. Harry nie przestał jeszcze oddychać ciężko, gdy kolejna fala przeszła przez jego ciało. Trzymał mnie blisko siebie, gdy jego biodra jeszcze raz uniosły się w desperackiej prośbie o więcej dotyku.
-Bo.
Przygryzłam jego szyję, gdy siedział w bezruchu. Próbował ochłonąć. Obie dłonie przeniosłam na jego twarz i przyciągnęłam do moich ust. Uśmiechnął się pod nosem w odpowiedzi na moje dominujące ruchy, ale zaraz postanowił odwrócić role. Przerzucił nas na bok, moje usta straciły kontakt z jego skórą, gdy znalazłam się pod nim. Ciężko zawisł nade mną, by po chwili chwycić moje nadgarstki w jego dużą dłoń i przenieść je nad moją głowę. Nerwowo obserwowałam, jak sięgnął wolną ręką do boleśnie wyglądającej ranki na szyi. Lekko przymknął powieki, gdy przejechał po zaczerwienionej skórze palcami. Byłam zaskoczona, kiedy na jego twarz wkradł się uśmieszek.
- To była zemsta? - zapytał nadal się uśmiechając.
Nie odpowiedziałam.
- Może powinien wkurzać cię częściej. - zaśmiał się - To zabawne.
Zamknęłam oczy, kiedy mocno mnie pocałował. Jego dotyk sprawiał, że miękłam na całym ciele, gdy delikatnie przejeżdżał językiem po mojej dolnej wardze. Uwolnił moje nadgarstki i podniósł się z łóżka, ruszając na drugi koniec pokoju. Usiadłam, opierając swój ciężar na łokciach. Nie mogłam powstrzymać się od podziwiania sposobu, w jaki jego mięśnie na plecach pracowały, gdy się poruszał. Odwrócił się w moją stronę z wciąż rozpiętym paskiem. W ręku trzymał parę czystych bokserek, mrugnął w moim kierunku zanim zamknął za sobą drzwi do łazienki. Usłyszałam jak odkręca wodę i opadałam z powrotem na łóżko. Podniosłam palce do ust, wciąż czułam jego miękki dotyk, jakby nadal mnie całował.

***

Mój wzrok powędrował w kierunku drzwi, z których wyłonił się Harry. W samych bokserkach. Wpychał swoje ubrania do kosza z bielizną. Jego włosy ułożyły się w pukle, wciąż jeszcze mokre po prysznicu. Małe kropelki wody opadły i zaiskrzyły na jego szyi i torsie. Nie mogłam poradzić sobie z pragnieniem obserwowania jego opalonej klatki i znajomych linii tworzących V, które zbiegały się w spodenkach. Podniosłam wzrok na jego twarz, która rozświetlona była w uśmiechu oplecionym dwoma głębokimi dołeczkami. Był piękny.
- Podoba ci się to, co widzisz? - Harry uśmiechnął się zawadiacko.
Jego chichot zabrzmiał w pokoju, a ja pospiesznie opuściłam wzrok, gdy poczułam znajome szczypanie gorąca na policzkach. Niepewnie wstałam, kiedy podszedł z drugiej strony łóżka.
-Bo.
Odwróciłam się, by zobaczyć jak brwi Harry'ego unoszą się w zdziwieniu. Lekko wystawił język, by zwilżyć usta, zanim zaczął znowu mówić.
- Gdzie idziesz?
Jego naga, opalona skóra oszołomiła mnie na moment, ale zaraz się opamiętałam.
- Kanapa. - powiedziałam odważnie.
Jego ciemne loki opadły na czoło, kiedy potrząsnął głową.
- Zostań tutaj.
Obserwowałam jak odciąga pościel, dając mi znak głową, bym podeszła bliżej. Nerwowym krokiem ruszyłam w kierunku w którym stał. Pochylił się, dotknął nosem mojego policzka, zanim delikatnie musnął moją twarz. Moje rzęsy zatrzepotały w odpowiedzi na przyjemne uczucie.
- Wskakuj.
Ciągle się go bałam, nawet mimo tego intymnego momentu, który dzieliliśmy chwilę temu. Intensywnie obserwował, gdy wyciągnęłam rękę w kierunku jego szyi. Wzdrygnął się lekko kiedy moje palce przejechały po podrażnionym znamieniu na skórze. Przechylił głowę w bok, pozwalając mi kontynuować. Gładkie mruczenie zawibrowało w jego piersiach, zanim się odsunęłam.
Wspięłam się na łóżko i przykryłam ciepłą pościelą. Pachniała nim.
- Posuń się, skarbie. - mrugnął w moją stronę.
Spojrzałam na niego zaskoczona.
- Ja...
Harry wcale nie oczekiwał mojej odpowiedzi. Przesunął mnie na drugą stronę łóżka, a jego ciepłe ciało spoczęło tuż obok mnie. Naga skóra dotknęła mojego ramienia, kiedy pochylił się nade mną, żeby zgasić lampkę. Odwróciłam się w drugą stronę i wstrzymałam oddech, gdy jego silna ręka oplotła moją talię. Przyciągnął mnie do siebie, ciasno przytulając plecy do swojego torsu. Jego palce przebiegły po mojej szyi, kiedy odgarniał z niej włosy.
- Och i nie martw się, planuję się odwdzięczyć. - wyszeptał.
Zrozumiałam doskonale co miał na myśli, kiedy opuszki jego palców wślizgnęły się pod koszulkę, którą miałam na sobie. Sięgnął do czułego miejsca, tuż nad tasiemką moich szortów i delikatnym ruchem zbadał fakturę mojej skóry. Poczułam jak jego klatka delikatnie wibruje, gdy zaśmiał się, wyczuwając gęsią skórkę, która wykształciła się pod wpływem jego dotyku. Przytrzymał mnie ciasno, kiedy próbowałam się odsunąć.
- Harry...
Delikatnie przycisnął usta do tyłu mojego karku, wplatając nogi między moje. Poczułam jak moje ciało drży. Ciepły oddech Harry'ego drażnił moją skórę. Zajęło mi trochę czasu, zanim całkiem się odprężyłam. Harry wciąż trzymał mnie blisko siebie, nawet po tym, jak zasnął. Leżałam, nie mogąc usnąć dobrych kilka godzin, nie mogłam przestać myśleć. Desperacko starałam się znaleźć odpowiedź na pytanie, co stało się z moim normalnym życiem. Harry.47 komentarzy:

 1. Czytam to już drugi raz, matko... :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. HAhahahahaha xD nad tym rozdziałem siedziałam najdłużej... pisałam i kasowałam na zmianę, bo nie chciałam żeby wyszło wulgarnie, czy cos xD miałam problem również z opanowaniem emocji... robiłam przerwy co jakies 10minut, bo mnie cholera brała xD WIEM CO CZUJESZ.

   Usuń
  2. Ja chyba sie na 2. porcje nie skusze, ale dobrze wiedziec, ze ktos po za mna czuje sie tak samo xD Wiecie o co chodzi.

   Usuń
 2. To jest ŚWIETNE a rozdział O MATKO!

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 4. Give me more !

  OdpowiedzUsuń
 5. cieszę się, że jednak nei zrobili tego XD uff xd

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też xD x3 moim zdaniem jeszcze bardzo za wcześnie ;)

   Usuń
  2. I ja! Uff... x4

   Usuń
 6. po co to ostrzeżenie, to nie było takie straszne, przecież nic nie zrobili

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To popatrz teraz na zdjecie Harrego xD nic sie nie zmienilo ? ;>

   Usuń
 7. kocham ten rozdział

  OdpowiedzUsuń
 8. Bożee kochany!! Bardziej zboczone sie nie dalo! Wielkie dzięki jak będzie mi sie to śnić! Ale i tak genialne ;D

  OdpowiedzUsuń
 9. omfg askhldatmd jezu to napięcie podczas czytania *_________*

  OdpowiedzUsuń
 10. ...
  wiesz, z jakim zaciekawieniem to czytałam? nie, żebym innych nie czytała z podobnym, ale tu poczułam, że muszę to skomentować... <3

  OdpowiedzUsuń
 11. koooocham ten booog <33333

  OdpowiedzUsuń
 12. uwielbiam cie <3

  OdpowiedzUsuń
 13. Nie komentowalam, bo poprzednie czytalam w nocy i bateria mi siadala, a chcialam zdazyc przeczytac jak najwiecej. Jejciu jak dziwnie sie pisze na klawiaturze jesli od 10 rano do 18 wieczorem pracowalo sie na dworzu. Chyba najdluzej w calym moim zyciu xd Mama wziela sie za wiosenne porzadki w ogrodzie na ostro i to doslownie. Co do zniszczonej psychy - pocieszylas mnie, ze nie tylko mnie sie to przytrafilo o czym chyba napisalam w pierwszym komentarzu na tym blogu.
  Twoja rada z zasapieniem imienia chyba troche pomogla. :) Czasem zdarzalo mi sie zapomniec zastapic Harry na Max, ale i tak bylo lepiej. No i moze to, ze Harry jest w charakterze zupelnie inny od naszego Harry'ego tez mi chyba pomoglo. :)
  Ocho chyba pisanie o nich Harry i nasz Harry tez mi pomaga. ^^ W kazdym razie moja psychika nie czuje sie chyba jakos bardzo uszkodzona takze nie jest zle. Czytam dalej, bo za.. No i wlasnie. Wolaja na jedzenie. Nie jadlam nic od 9 rano takze nie dadza mi poczytac. W sumie lepiej dla mnie - powinnam schudnac. ;)

  OdpowiedzUsuń
 14. Przeczytałam już tyle opowiadań +18 więc już żaden mnie nie zdziwi/obrzydzi, ale ciesze się że są jeszcze na świecie takie osoby, które informują czytelników, że w częściach występują sceny erotyczne.

  Co do rozdziału, cholernie trzyma w napięciu.
  Moje myśli czytając ten rozdział były: "Prześpią się, czy nie?"

  @curls_happines

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak jest także ze mną i także były takie moje myśli :)

   Usuń
 15. Szczerze to też myślałam że się prześpią już, a tu nie, genialny rozdział.. :Dok czytam dalej chyba nie ustne dzisiaj.. ^^

  OdpowiedzUsuń
 16. Super czytam od 1 rozdziału i się zaciekawiłam ^^

  OdpowiedzUsuń
 17. mega. Za to dzieło powinni dać nobla. Też chyba dzisiaj nie idę spać. Ufffffff dobrze ze to się jeszcze nie stało

  OdpowiedzUsuń
 18. NIE OGARNIAM *o*
  Nigdy bym nie powiedziała że jakiekolwiek opowiadanie doprowadzi mnie do takiego stanu w którym teraz jestem .. xd ♥ .
  UWIELBIAM TO ♥ ! .

  OdpowiedzUsuń
 19. Dużo lepsze od scen w Danger'ze ♥♥♥

  OdpowiedzUsuń
 20. ah stwierdziłam że dodam tu komentarz chodź czytałam to już bardzo dawno/ lubię wracać to tego rozdziału i wspominać początki.

  OdpowiedzUsuń
 21. Anonimowy27 maja 2013 14:46

  "NIE OGARNIAM *o*
  Nigdy bym nie powiedziała że jakiekolwiek opowiadanie doprowadzi mnie do takiego stanu w którym teraz jestem .. xd ♥ .
  UWIELBIAM TO ♥ ! . "

  OdpowiedzUsuń
 22. o jejku wyobraziłam sobie HARREGO *,*
  xoxo

  OdpowiedzUsuń
 23. O KURDE ! O KURDE ! O KURDE !
  aż nie mogę oddychać *.*
  wyobraziłam sobie Nialla xD
  żałuję tego :____:
  teraz nie mogę się pozbierać.. *______*

  CUDOWNY ROZDZIAŁ !! ♥ ♥ ♥

  @Mo_Love_1D

  OdpowiedzUsuń
 24. Dobra spodziewałam się czegoś więcej xD

  OdpowiedzUsuń
 25. Miałaś rację, powinnam była wyobrazić sobie kogoś innego niż Harry'ego. Ale to było mocne. Nie łudź się, że mam 18 lat. Najwyżej silną psychikę. Ale cóż, czasy się zmieniają. Nie powiem, ale to, co wydarzyło się w rozdziale, wywołało we mnie skrajne uczucia.
  @TheIrishsWife

  OdpowiedzUsuń
 26. Zniszczyłam se psychike :)

  OdpowiedzUsuń
 27. Ja sobie nie zniszczyłam :D
  Em. Dobra, na dziś dosyć. Jedyne co mi się nie podoba to jest to, że straasznie wciąga.
  ,,a, jeszcze jeden rozdział''. ,, a, to jeszcze jeden''. ,,a, to ... ''
  To się zrobiło irytujące, a ja za 5h wstaję :)
  Dobra, najpierw napiszę, że odwaliłaś dobrą robotę ze sceną erotyczną. Mało osób umie tak dobrze pisać, więc jedyne opowiadania erotyczne czytam tylko znanych autorów. No i tym razem do tej wąskiej grupy zaliczam Ciebie :)
  Drugie jest to, że nie mogę się jutra doczekać, aż znajdę czas i zacznę czytać ciąg dalszy!

  Pozdrawiam :)
  Aleksji

  facebook.com/StanZaczytany
  dotyk-zycia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 28. kocham kocham kocham i zapraszam do mnie http://loverdose-fanfiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 29. Dobrze, że Harry nie ciągnął tego, jak Bo powiedziała niee.. :)

  OdpowiedzUsuń
 30. Tak! Dopiero zaczęłam czytać to opowiadanie i szczerze mówiąc, jestes pozytywnie zaszkoczona! W innych opowiadaniach jak jest +18 to zazwyczaj.. któryś z chłopców dominuje nad dziewczyna, a tu jest inaczej, a mi się to poodba. Wielkie brawa i oklaski dla autorki, kłaniam się. To jest najlepsze opowiadanie o Haryym +18 <333 PS. takie rzeczy możesz dla mnie bardzo często pisać xdd BUAHAHAH Ja maniaczka sexu.. (boże jak to zabrzmiało) ahhahahahahaha lolz

  OdpowiedzUsuń
 31. już za dużo takich przeczytałam i mam już chyba aż za bradzo zryta psyche xd

  OdpowiedzUsuń
 32. Kocham tego bloga, a ten rozdział:-D

  OdpowiedzUsuń
 33. http://syrenkaharriel.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 34. Omg, teraz żałuję, że zaraz po przeczytaniu tego wpisałam w google "Harry Styles"
  Jaki śmiech xDD
  Świentne opowiadanie <333

  OdpowiedzUsuń
 35. Hmm... Idę zmienić majteczk... Tak bez konkretnego powodu.

  OdpowiedzUsuń
 36. Myślałam że to raczej on powinien być tym który da Bo chwilę radości - przynajmniej tak wynikało z poprzedniego działu 😀😀😀😀

  OdpowiedzUsuń
 37. Bo skarbie twoje życie już nigdy nie będzie normalne

  OdpowiedzUsuń
 38. nieźle :))

  https://jezuwszystkozajete.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń