wtorek, 21 maja 2013

Rozdział 51.

- Gotowy do odklepania! - krzyknęłam.
Harry leżał na brzuchu, siedziałam w dolnej części jego pleców, tuż nad jego tyłkiem z kolanami po obu stronach jego talii.
Czułam, że odwaliłam kawał dobrej roboty, przyciskając jego wykręconą w łokciu, prawą rękę do pleców. Moje niegdysiejsze, obsesyjne oglądanie programów policyjnych poskutkowało wiedzą jak kogoś pojmać. Mimo, że robiliśmy to całkowicie dla zabawy, zaczęłam zastanawiać się, czy kiedykolwiek wcześniej znalazł się już w takiej pozycji. Przygwożdżony do ziemi, przez stróża prawa, z rękami założonymi za plecami, na których pobrzękiwały kajdanki, czekając na przetransportowanie do radiowozu policyjnego.
To było całkiem ekscytujące, chociaż raz mieć nad nim kontrolę, chociaż zdawałam sobie sprawę z tego, że daje mi fory. Różnica między siłą, którą dysponowaliśmy zarysowała się widocznie, gdy zabrzęczał jego telefon. Uwolnił swój nadgarstek z zadziwiającą łatwością i wcale mi się to nie podobało, ale i tak nie miałam zamiaru zmienić swojej wygodnej pozycji siedzącej.
- Spokojnie... - wzdrygnął się Harry, kiedy zaczęłam przeszukiwać tylne kieszenie jego jeansów.
Skłamałabym gdybym powiedziała, że nie wykorzystałam okazji pomacania jego tyłka, kiedy to robiłam. Szybko spojrzałam na ekran i jak się spodziewałam, był to jeden ze znajomych Harry'ego. Przesunęłam palcem po wyświetlaczu i przyłożyłam telefon do ucha.
- Cześć Hayley.
- Bo. - Harry zaczął się pode mną wiercić.
Pochyliłam się lekko do przodu, ponownie chwytając jego rękę.
- Ach, Bo. Właśnie z tobą chciałam rozmawiać. Dzwoniłam na twój telefon, ale jest wyłączony.
Brzmiała jakby była czymś zajęta, w tle słyszałam jakieś trzaski, ale po chwili ucichły, gdy jak się domyślam, zamknęła drzwi.
- Och, no. Muszę go naładować.
Ostatnie słowa powiedziałam piskliwym głosem, chichocząc cicho, gdy Harry z wielką siłą wypchnął swoje biodra, unosząc je nad ziemią, by uwolnić się od niedogodnego ciężaru. Hayley chyba nie zauważyła, bo kontynuowała swoją wypowiedź.
- Zastanawiałam się, czy masz już jakiś strój na piątkowy wieczór. Wybieram się jutro na zakupy i pomyślałam, czy może chciałabyś iść ze mną?
- Byłoby świetnie.
- Bo. - przerwał mi Harry.
Umiejętnie umieściłam telefon między ramieniem a uchem, wykorzystując wolną rękę do pewniejszego unieruchomienia chłopaka.
- Wszystko w porządku? Gdzie jest Harry? - dziewczyna zapytała wyraźnie zaciekawiona.
- Jest niedysponowany w tym momencie. - zaśmiałam się do aparatu, nadal przyciskając jego nadgarstki do pleców.
- Ha, ha. Bardzo śmieszne. - rzucił Harry gderliwym tonem.
- Dobra. To widzimy się przed kawiarnią, na przeciwko kina o pierwszej.
- Nie będziesz miała nic przeciwko, jeśli zabiorę kilka moich znajomych?
- Jasne, że nie. Do zobaczenia na miejscu. - odpowiedziała pogodnym głosem.
- Do jutra.
Rozłączyłam się i pochyliłam nad chłopakiem, cmokając kilkakrotnie jego prawy policzek. Zdziwiłam się kiedy usłyszałam głośne warknięcie wydobywające się z samego dołu jego gardła, zaczynał się wkurzać.
- Nie, nie. - powiedziałam spokojnie - Nawet nie próbuj na mnie tych wilczych zagrywek.
- Ugryzę cię. - rzucił.
Już miałam odpowiedzieć jakąś błyskotliwą ripostą, ale nie zdążyłam. Zamknęłam oczy i w ułamku sekundy znalazł się nade mną, przyciskając moje ciało do dywanu. To dość niesamowite, jeśli nawet nie trochę przerażające, z jaką łatwością obrócił całą sytuację.
- Ałć! - jęknęłam.
Telefon, który trzymałam w dłoni upadł na puszysty dywan. Uniosłam ramiona, gdy Harry odsunął nieco głowę od mojej szyi. Próbowałam uchronić się przed kolejnym spotkaniem jego zębów z moją skórą.
- Ostrzegałem cię. Poza tym, ta pozycja i tak mi się bardziej podoba. - powiedział wyraźnie z siebie zadowolony.
- Dałeś mi wygrać?
Nie mogłam wyzbyć się głosu przepełnionego zawodem. Nie było wątpliwości, że nie wykorzystywał całej swojej siły, ale byłam zdziwiona ogromną cierpliwością, którą się wykazał. Uważam, że to było całkiem urocze.
- Intelektualnie, rozkładasz mnie na łopatki, ale jeśli chodzi o siłę fizyczną...
Chwyciłam dłonią jego policzek, kiedy tak się nade mną pochylał. Błysk w jego oczach, nabrał cieplejszej barwy w odpowiedzi na mój dotyk. Stanowczo się nie doceniał.
- Ja uważam, że jesteś  inteligenty.
Uśmiechnął się szeroko, zanim pochylił głowę i cmoknął czubek mojego nosa.
- Zawsze dałbym ci wygrać...
Lekko naparłam dłońmi na jego tors, aby od razu przetestować jego twierdzenie. I faktycznie, dźwignął się na rękach i po chwili opadł obok mnie.
Telewizor cicho brzęczał w tle, Harry podniósł się i usiadł na ziemi, opierając się plecami o kanapę. Uroczym uśmiechem zachęcił mnie, żebym zajęła miejsce między jego nogami. Trwaliśmy w takiej pozycji przez krótki czas. Jego głowa spoczywała na moim ramieniu, kiedy rozplątywałam kabel od ładowarki, żeby móc wreszcie uruchomić swój telefon. Niecałe dwie minuty później otrzymałam SMS'y potwierdzające obecność moich koleżanek na jutrzejszych zakupach.
- Wychodzisz z Hayley?
- No, jutro.
- Chcesz żebym cię podwiózł? - zapytał nieobecnie, jego pełna uwaga skupiona była na odbiorniku telewizyjnym.
Przez ostatnie dwie i pół godziny oglądaliśmy 'Supernatural', serial, który mu kiedyś pokazałam. Bawiło mnie to jak szybko się wciągnął. Uciszał mnie nawet w trakcie oglądania, żeby dokładnie słyszeć wszystkie dialogi.
- Lucy, Charlotte i Zoe też idą. - poinformowałam go cichym głosem.
- Ugh, dobra. Je też mogę podwieźć.
Przycisnęłam usta do jego policzka, doskonale zdając sobie sprawę, że jeszcze nie całkiem doszedł do siebie po ich ostatnim spotkaniu, kiedy to przeprowadziły szczegółowe przesłuchanie i starały się zmusić go do udowodnienia swojego zawodu.

***

- Możemy wychodzić? - Harry krzyknął, żebym usłyszała go w swoim pokoju.
- Poczekaj! Czekaj chwilę! 
Zawsze zostawiałam wszystko na ostatnią chwilę, dlatego teraz w pośpiechu biegałam po pokoju i zbierałam rzeczy, które mogą przydać mi się na zakupach. Chwilę później kontem oka zauważyłam Harry'ego stojącego w drzwiach. Nadal skakałam z jednego końca pokoju na drugi, a chłopak cały czas podążał za mną wzrokiem. Jego głowa co chwilę przekręcała się to w jedną, to w drugą stronę, jakby oglądał jakiś mecz tenisa na korcie. 
- Mówiłaś, że jesteś gotowa.- skomentował.
- Tak, no cóż... myślałam o czymś innym. 
Cały czas czekał na mnie, kiedy jeszcze szybko wskoczyłam do łazienki. Przeszedł przez mój pokój i usiadł na skraju łóżka. W odbiciu lustrzanym widziałam jak wertuje kartki w moim notesie, który przypadkowo zostawiłam otwarty. 
- Co to jest? - podniósł wzrok. Jego dłonie sprawiały, że zeszyt wydawał się o wiele mniejszy, niż był w rzeczywistości.
- Nic.
Chwyciłam srebrną zawieszkę, wiszącą na mojej szyi i wrzuciłam ją za dekolt bluzki. Podeszłam do niego i wyciągnęłam rękę po notes. Zignorował mój gest i nadal czytał urywkami zdania zapisane na kartkach. 
- Pisałaś? 
- Tak, ale to nic specjalnego. - wyjaśniłam i ponowiłam swój ruch.
Wstał szybko i podniósł zeszyt na wysokość, do której nie dosięgały moje ręce.
- Harry. - zawołałam marudnie.
Zdawał się nie zauważyć mojego napiętego tonu i ruszył na drugi koniec pokoju ciągle skanując strony. Przeklinałam go w duchu, za to, ze jest taki wysoki.
- "Oczy rozświetlone ogniem..." - zmarszczył czoło w ciszy czytając resztę zdania, zanim na jego twarzy pojawił się znaczący uśmiech - To o mnie? - zapytał podekscytowany.
- Nie. - odpowiedziałam szybko, podskakując w górę, żeby chwycić zeszyt.
Z łatwością udaremnił moją próbę, podnosząc go jeszcze trochę wyżej. Miałam przeczucie, że mu się to podoba.
- Brzmi, jakby było o mnie. 
- To nie jest o tobie. To po prostu opowiadanie. - zaprzeczyłam pospiesznie.
Popchnęłam lekko jego tors i dzięki zaskoczeniu, oboje wylądowaliśmy z powrotem na łóżku. Już nie miałam problemu z jego górującym wzrostem. Wspięłam się wyżej i chwyciłam notes, wyrywając z jego dłoni. Chwiejąc się zeszłam z jego ciała i wrzuciłam zeszyt do torebki.
- Po co to? - zapytał niewinnym głosem, podpierając się na łokciach.
- Spóźnimy się. - rzuciłam jak gdyby nigdy nic, spoglądając na swój zegarek i ruszając w stronę drzwi. 
Byłam już w połowie schodów, kiedy Harry dołączył do mnie. Włożył kurtkę, której zapomniałam zabrać z pokoju, do mojej torebki.
- Dzięki. - uśmiechnęłam się.
- Nie masz zamiaru mi powiedzieć, Bo? - brzmiał na rozbawionego.
Zatrzymałam się i odwróciłam w jego stronę. Stał z rękami głęboko zatopionymi w kieszeniach, jego włosy były lekko podniesione i odgarnięte do góry, czarna koszulka ciasno opinała jego tors. 
- Nie musisz mi mówić. Ja... No cóż...Po prostu mnie to zaciekawiło. - wyjaśnił nieśmiało.
Sięgnął ręką za moją sylwetkę i otworzył drzwi. Świeciło słońce. Promienie przedzierające się przez silnie liściaste konary drzew ogrzewały moją skórę. Wziął ode mnie klucze i zamknął drzwi, podczas gdy ja wolnym krokiem szłam po ścieżce w stronę zaparkowanego samochodu.
- Mówiłam ci, że chciałabym zrobić kurs pisarski na Uniwersytecie. 
- Mhm. - przytaknął i chwycił mnie za rękę.
Kilka razy zaczynaliśmy już o tym rozmawiać i Harry udzielał się w dyskusji, ale nigdy nie był jakoś specjalnie w nią zaangażowany. Wydaje mi się, że część jego mózgu blokowała ten temat. Pomysł z Uniwersytetem i konieczność przeprowadzenia się do innego miasta, były rzeczami, których jakby nie dało się rozdzielić. Oboje nie czuliśmy się zbyt komfortowo poruszając tę kwestię.
- No i... pomyślałam, że może chcieliby przeczytać coś, co napisałam... gdybym miała rozmowę rekrutacyjną.
Dotarliśmy do samochodu, zatrzymując się przy drzwiach pasażera. Jego pogodny humor gdzieś zniknął i teraz wydawał się nieco zdystansowany. 
- Nie. To dobry pomysł. - stwierdził cicho.
Jego uśmiech był słaby, ale mimo to doceniłam jego gest.
- Gdybym znalazła sobie tam jakieś stałe miejsce zamieszkania, mogłabym przyjeżdżać tu na weekendy, albo ty byś mógł mnie odwiedzać. - zasugerowałam i czekałam na jego odpowiedź.
- No. - lekko skinął głową i ścisnął moją dłoń.
- Dalibyśmy radę...
- Bo. - przerwał mi Harry.
Zamilkłam i podniosłam na niego wzrok. Widziałam jak z trudem przełyka ślinę, a jego kciuk delikatnie pocierał wierzch mojej ręki.
- Możemy pogadać o czymś innym? 
- Jasne. - drzwi od strony pasażera zostały przede mną otwarte i wspięłam się do środka - Sorry, że cię zanudzam. - rzuciłam żartobliwie.
Pochylił się w moją stronę , nasze twarze dzieliła bardzo mała odległość. Błysk porażki zamigotał w jego oczach.
- Nie o to chodzi. - usta Harry'ego znalazły się przy moim policzku gdy mówił, by po chwili złożyć na nim delikatny pocałunek.

***

- Drogi Jezu.
Oczy Harry'ego rozszerzyły się do niewyobrażalnych rozmiarów, kiedy dostrzegł idące w naszą stronę, moje trzy przyjaciółki. Chichrały się rozbawione, zanim wszystkie naraz przyciągnęły mnie w uścisku. Właściwie, to przez chwilę ignorowałyśmy Harry'ego, pochłonięte sobą, do momentu, aż znacząco odchrząknął, na co wszystkie cztery pary oczu skupiły się na nim. Chłopak był lekko osłupiały nagłym zainteresowaniem jego osobą. Nerwowo zwilżył językiem usta i przeczesał palcami swoje podniesione włosy. 
- Cześć, Harry. - uśmiechnęła się Lucy, wypuszczając mnie ze swych ciasnych objęć.
- Hej, dziewczyny. Potrzebujecie podwózki? - zapytał otwierając tylne drzwi Range Rover'a. 
- Byłoby super. 
Stał jak wbity w ziemię, kiedy Zoe oplotła go ramionami i przyciągnęła do siebie, zanim wspięła się do auta.

***

Z piskiem opon zatrzymaliśmy się przy krawężniku. Harry pospiesznie uciekł z klaustrofobicznej przestrzeni auta.
- Nigdy więcej. - chłopak odepchnął się lekko od maski samochodu i doskonale widziałam, że na jego twarzy malował się strach.
- Nie było tak źle. - przewróciłam oczami i dołączyłam do niego, kiedy stanął na chodniku.
Dziewczyny wygramoliły się z auta i przeszły na drugą stronę ulicy, nieprzerwanie tocząc zaciętą dyskusję. Nie były świadome stanu szoku w jakim znajdował się Harry.
- Jestem prawie pewien, że stosuje się to jako formę torturowania ludzi w niektórych krajach. - odetchnął ciężko nawiązując do właśnie odbytej podróży do centrum miasta.
Oparł się ręką o samochód, starając się pozbierać do kupy po tym, jak to określił "traumatycznym doświadczeniu". Drugą dłonią zaczął pocierać swoje czoło, które zroszone było drobniutkimi kropelkami potu. 
- Nie bądź niemądry. 
- Nie. Na serio, Bo. Nigdy więcej nie chcę słyszeć o tyłku Jeremy'ego Renner'a, albo o artystycznych formach depilacji woskowej stref intymnych. 
Nie mogłam się powstrzymać i po prostu wybuchnęłam śmiechem. Jeszcze nigdy nie widziałam go tak wytrąconego z równowagi. Podczas tej krótkiej przejażdżki dowiedział się zapewne więcej o zwyczajach kobiet, niż przez całe swoje dotychczasowe życie. A moje przyjaciółki jakoś niespecjalnie hamowały się w obecności Harry'ego. 
- Nie masz się o co martwić. I tak nie spodziewałyśmy się, że będziesz chciał się przyłączyć. - rozbawiona trąciłam go w bok.
- I dzięki ci, Jezu za to! - odetchnął z ulgą.
- Chodź tutaj. - rzuciłam, zachęcając go, żeby się zbliżył i przycisnęłam swoje usta do jego.
Ledwo się pocałowaliśmy, a dziewczyny stojące już po drugiej stronie ulicy zaczęły pokrzykiwać.
- Chodź, Bo! Potem możesz się wessać w jego twarz! Mamy zakupy do zrobienia!
Poczułam gorąco na policzkach i wtuliłam głowę w ramię Harry'ego. Jego klatka zawibrowała, gdy się zaśmiał.
- Idź, baw się dobrze. 
- Dziękuję. - cmoknęłam go w policzek.
Odwróciliśmy się, kiedy usłyszeliśmy głos Charlotte.
- Dzięki za podwiezienie, Harry!
Nie odpowiedział, jedynie uniósł rękę dając jej znać, że usłyszał.

***

Spotkałyśmy Hayley, przedstawiłam sobie wszystkie dziewczyny i spokojnie mogłyśmy wpaść w szał zakupów. Stałam przy wieszaku w jakimś sklepie, kiedy poczułam za sobą czyjąś obecność.
- Bo. 
- Mm? - mruknęłam nieobecnie, przeglądając ubrania na wystawie. 
- Lubisz Tom'a? - zapytała wyraźnie zaciekawiona Hayley.
Przeniosłam się myślami w czasie, do momentu, kiedy Harry zadał mi podobne pytanie. Tutaj jednak nie obawiałam się jej reakcji na moja odpowiedź (byłam pewna, że nie zareaguje jak Harry). Ale mimo to, wciąż czułam się trochę dziwnie.
- Zawsze był dla mnie miły. - powiedziałam przesuwając wieszaki to z jednej, to z drugiej strony - Czemu?
- Tak pytam, bez konkretnego powodu. - uśmiechnęła się nieśmiało i pokręciła głową.
Jej długie, czarne włosy spoczywały na jednym ramieniu, kiedy nerwowo bawiła się ich końcówkami. Byłam zazdrosna o jej przepiękny wygląd, od momentu, kiedy pierwszy raz się spotkałyśmy. Miała piękną ciemną cerę, wolną od wszelkich niedoskonałości. 
- Powiedz mi. - lekko trąciłam ją łokciem.
Brązowe oczy nieśmiało przeniosły się z mojej twarzy na koszulkę, którą trzymała w rękach. Ruszyłam za nią, kiedy podeszła do dużego lustra, przykładając materiał do ciała, by sprawdzić jak na niej leży.
- Jakby to powiedzieć... Trochę go lubię.
- Naprawdę? - wyszczerzyłam zęby w uśmiechu.
- No.
- Wydaje mi się, że byłby dla ciebie odpowiedni. - zachęciłam - Mówiłaś komuś jeszcze?
- Nie. - przygryzła dolną wargę, gwałtownie odwracając się w moją stronę - I proszę cię, nie mów Harry'emu. Zacznie sobie robić ze mnie jaja.
Jej niepewność dała swój upust, kiedy położyłam dłoń na jej ramieniu, zapewniając, że ten sekret pozostanie między nami.
- Nie zacznie. Właściwie to nawet może chciałby was wyswatać. - zażartowałam.
Odnalazłyśmy się z pozostałymi dziewczynami i obładowane ciuchami ruszyłyśmy do przymierzalni. Śmiałam się, kiedy ubrania wędrowały nad ściankami poszczególnych kabin, stojących w sąsiedztwie. Jeśli jakiś top nie pasował jednej, ta podawała go kolejnej, mówiąc, że jej na pewno będzie w nim bosko i tak oto wyglądał nasz łańcuch komunikacji. 
Gdy wyszłyśmy pokazać sobie swoje stroje, zauważyłam, że ubrania, które początkowo wybrała Zoe, ma teraz na sobie Lucy.
- To wygląda ładnie. - Zoe skinęła ręką w stronę Charlotte.
- Dzięki! 
- Ej, Bo. - odwróciłam się, słysząc swoje imię - Przymierz to.
Zostały mi wręczone jeansowe szorty. Były w o wiele mniejszym rozmiarze, niż kupowałam zazwyczaj, ale ku jej uciesze postanowiłam zabrać je do przymierzalni, razem z sukienką, którą wybrałam wcześniej. Cały czas gadałyśmy, nie przeszkadzały nam nawet oddzielające nas ścianki działowe małych kabin.
- Bo, masz już bikini? - zapytała Hayley.
- Przepraszam? - momentalnie przekręciłam głowę w stronę, z której dochodził jej głos, mimo że nie miałam możliwości jej zobaczyć.
- Twoje bikini, na imprezę. - kiedy nadal milczałam, dość skonsternowała, dziewczyna zaczęła kontynuować swoją wypowiedź - To impreza basenowo- ogrodowo-domowa. - dorzuciła podekscytowana -Harry ci nie powiedział?
- Nie. - zaczęłam zmagać się z wciśnięciem na siebie sukienki. W całej szamotaninie przywaliłam głową w jeden z wieszaków. 
- Cóż, pewnie mu wyleciało z głowy.
Byłam sceptyczna co do tego, że Harry zapomniał powiedzieć mi o tym, że na imprezie będzie obowiązywał konkretny strój. Nie miał zamiaru mnie o tym informować.
- No to masz?
- Nie mam nic, w czym chciałabym żeby widział mnie Harry. - zażartowałam, poddając się dalszemu zakładaniu głupkowatej sukienki, której suwak odmówił dosunięcia się do końca.
- No to może dzisiaj coś znajdziemy.
Sugestia Hayley została przerwana piskiem dochodzącym z kabiny po prawej stronie. Po chwili usłyszałam śmiech, co jeszcze bardziej przykuło moją uwagę. Wysunęłam głowę zza kotary i zauważyłam, że Hayley stoi już w takiej samej pozycji. Sekundę później już wiedziałyśmy, co jest przyczyną tego hałasu. Lucy przytrzymywała Charlotte przy podłodze, starając się dopiąć jej obcisłe jeansy, kiedy ta zawzięcie wciągała brzuch.
- No dalej! - Charlotte zachęcała dyszącą ze zmęczenia Lucy - Już prawie nam się udało!
- Bo, nie śmiej się, po prostu mi pomóż.
Moja sukienka była nadal rozsunięta na plecach, kiedy uklęknęłam przy tym całym chichoczącym bałaganie na podłodze. Zoe i Hayley przyglądały się całej sytuacji z wyraźnym rozbawieniem, nadal wyściubiając tylko głowy ze swoich przymierzalni. Zamieszanie przyciągnęło uwagę ludzi w sklepie, jakaś kobieta po cichu śmiała się z naszych grupowych poczynań.
- Udało się! - krzyknęła Charlotte, wyciągając rękę, żebym pomogła jej wstać z ziemi.
Czułam się jakby cała damska część sklepu zaraz miała zacząć bić nam brawo, gdy Charlotte udała się do wielkiego lustra zawieszonego na ścianie. Rozbawiona potrząsnęłam głową i z powrotem weszłam do swojej przymierzalni renegocjując ściągnięcie tej cholernej sukienki. Zsunęłam ją zaledwie do bioder, kiedy usłyszałam stłumiony chichot na zewnątrz. 
- Bo, przymierz to. 
Odebrałam wieszak od jakiejś tajemniczej dłoni, która wsunęła się za kotarę.
- Co to jest? - zapytałam patrząc na prawie całkiem przezroczysty materiał.
- Coś dla ciebie i dla Harry'ego, żeby mógł podziwiać. - zaśmiał się jakiś inny głos.
Przekręciłam strój w przód i w tył kilkakrotnie, zanim dotarło do mnie co to jest. Same sznurki i jakieś falbanki. Dziękowałam w duchu, że dzieli nas gruba zasłona, przynajmniej nie widziały mojego zażenowania i różu, który wkradł się na policzki. 
- Ugh, nienawidzę was, dziewczyny.
Mój głos zaraz został zagłuszony głośnym, piskliwym śmiechem. 

161 komentarzy:

 1. *.* kocham to opowiadanie <3

  OdpowiedzUsuń
 2. a co do imprezy to.... OMG już się nie mogę doczekać co tam się będzie działo! *.*
  a Bo nie może pojechać na Uniwersytet i zostawić Harrego, nie!
  i biedny Hazza, hahah, musiał jechać z nimi, hahahha (ale Jeremy Renner to serio ma fajny tyłek *.*)
  no i tak ogólnie... było słodko <3
  dziękuję za tłumaczenie :*

  @aania46

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. AJ NOŁ! HAHAHAHAHA http://media.tumblr.com/tumblr_m605vxP2Cq1ql26p9.jpg ja też się nie mogę doczekać już tej imprezy sdhgyudjihygdsjiasgvgaj. Bo wyparaduje w bikini Hazz bedzie zazdrosny czy ki chuj nie wiem bu8isjuygdyus emocje ??//?MOZE HARRY WYJEDZIE Z BO?????? jezu, nie wiem.nbjskjnbhjhghjhcfghjhfcghjhbgvfghujkh. takie emocje. xD sorry, ale mam feels od wczoraj jak nie wiem

   Usuń
  2. Ty! Ten tyłek serio jest niezły ;D
   Rozdział jest asdfghjkpoiuytrewsdfghnbvcdrg *_______________*

   Usuń
 3. fsjtejsrkibrvdyk nowy rozdział <3

  OdpowiedzUsuń
 4. Awghjuytresdcvbnjkiuytr nie mogę się doczekać tej imprezy. :D

  OdpowiedzUsuń
 5. o dsngdjir'obvl haaha nie mogłam przestać się śmiać <3
  jeszcze raz, baaardzobardzo dziekuję za tłumaczenie #MuchLove / @im15bitch

  OdpowiedzUsuń
 6. JNNSNSHSHS świetny rozdział ! Już chce następny i następny ! :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Zajebisty jak zawsze. Musisz mieć naprawdę wielkie chęci, skoro chce Ci się to tłumaczyć, za co OGROMNIE CI DZIĘKUJĘ. ♥
  Wspaniały po prostu. <3
  Jestem ciekawa, co będzie na imprezie. c:
  ily xx

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nie ma za co :) robię to z naprawdę dużą przyjemnością i nawet nie wiecie jak się cieszę, czytając Wasze komentarze. Bardzo mi miło, że Was się podoba :)

   Usuń
 8. w końcu nowy rozdział, myślałam, że oszaleje od tego czekania :D jest świetny, nie mogę się doczekać tej imprezy, bo nie mam pojęcia co się tam wydarzy. oby nic złego ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. aahadgdagladladgad, dziekuję ci za nowy rozdział! nawet nie wiesz jak na niego czekałam! artystyczne formy depilacji woskowej sfer intymnych! :D biedny Harold, biedny!
  Tak, tak, tak! Żeby Hayley była z Tom'em! Tak, tak, tak! Jedno wielkie TAK! No i jestem ciekawa tej imprezy, przecież jak Bo pójdzie tam w bikini to Hazza będzie o nią w cholerę zazdrosny! ;o
  agagdgldglgaddalgadlkgadlgd, no nie mogę, jaka podjarka!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nie ma za co :) xx ja też się jaram xD

   Usuń
 10. Jest bosko! :D nie mogłam się doczekać już :DD

  OdpowiedzUsuń
 11. lovely.!!;d kiedy nastepny.?;d

  OdpowiedzUsuń
 12. BOSKI ROZDZIAŁ OMG - Nie. Na serio, Bo. Nigdy więcej nie chcę słyszeć o tyłku Jeremy'ego Renner'a, albo o artystycznych formach depilacji woskowej stref intymnych. ROZWALIŁO MNIE TO HAHA

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To nie Bo tylko Re :-)

   Usuń
  2. TO JEST BO!!!!


   RE jest w opowiadaniu z Zayn'em
   lol

   Usuń
 13. Taki ten rozdział fajny i pozytywny! Dobrze, że Bo ma dobry kontakt z Hayley :D Ale miałam beke jak harry wyszedł z samochodu taki wstrząśnięty nie mieszany hahahahahah :D ciekawa jestem co będzie między Hayley i Tom'em. I jak się rozwinie kwestia stroju kąpielowego Bo :D Kocham Cię Bambi :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. UGH! <3 kocham CIĘ mocniej i pragnę przeczytać coś u Ciebie! djfhbhjwikjfvdhu. oesu ja też cały czas o tym myśle, ciekawe co tam z tą imprezą, bo przecież musi się cos zacząć dziać bo ostatnio troche za spokojnie w tym opowiadaniu. lol, i'm a weirdo

   Usuń
 14. ZAJEBISTY, CIEKAWE CZY KUPI TEN CIUSZEK???<3

  OdpowiedzUsuń
 15. Super:**!! uwielbiam to opowiadanie!!!Dziewczyna, ktora to pisze chyba chcialaby zostać pisarką.I dobrze, bo ma talent!!Już nie mogę doczekać się kolejnych rozdziałów!!

  OdpowiedzUsuń
 16. wssdrvgbwertyuiojuhygtfdsdcfvbn boskie!!!!! *.*

  OdpowiedzUsuń
 17. boże eofrkgrjfhrfirnfjjgjj *_____*
  Nareszcie się doczekałam i chcę kolejny <333
  C H C Ę J U Ż I M P R E Z Ę ! ! !
  Bo będzie w bikini jestem ciekawa jak Harry zareaguje *.*
  Nie chcę aby Bo wyjeżdżała ;c a moze Harry z nią pojedzie ?
  Biedny Harry jedyne rodzyneczek i te babskie tematy hahahahaha
  ckjkgjgkfngfj chcę już kolejny ;)
  ---G

  OdpowiedzUsuń
 18. Bdodhdusbsisj *___*
  Biedny Harry xD
  Nie mogę się doczekać tej imprezy. Mam wrażenie, ze coś się wyyyydarzy !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ja też mam takie przeczucie, a raczej cichą nadzieję :)

   Usuń
 19. Jeeeeeej *,* opłacało się tyle czekać! Jest genialny, Harreh'a martwi planowany wyjazd Bo, ale on jej nie zostawi :D impreza to będzie wielkie Garden Party, po którym wszyscy będą mieli okropnego kaca, nie będą żywi :D hahahahaha, a Bo się nawali, ja to wam mówię <3

  Czekam na następny, dawaj go szybko! <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. hahhahahah xD byłoby bosko, bo jeszcze Bo pijana nie była xD <3 dziękuję za komentarz

   Usuń
 20. ohhhh wreszcie! zajebisty rozdział :) tylko trochę mało się działo :)

  OdpowiedzUsuń
 21. O boziu super czekam na nn:*

  OdpowiedzUsuń
 22. Świetny rozdział!
  Wiesz może kiedy będzie następny? ;)
  nrflksnvglknk ;3
  TAK CIĘŻKO JEST WYTRZYMAĆ!

  OdpowiedzUsuń
 23. Nie no nie mam słów! To jest boskie i no takie zajebiste!
  Kocham, po prostu kocham!

  Dangerous Darkness

  OdpowiedzUsuń
 24. Zajebist!! Tlumacz szybciutko kocie <3

  OdpowiedzUsuń
 25. KOCHAM TO I CB <3 Tak sie jaram jak to czytam ze Prawie skacze po pokoju xd Juz nie mg sie doczekac co dalej! Aaa ! Bedzie ostro xx

  /A<3

  OdpowiedzUsuń
 26. <333333333333333333333333333333333333333333

  OdpowiedzUsuń
 27. ale sie śmiałam, kiedy Harry wysiadł z samochodu po tych traumatycznych przeżyciach, haha :D

  uwielbiam to tłumaczenie<3

  OdpowiedzUsuń
 28. Nominuję cię do Liebster Award.
  Więcej u mnie..
  http://rock-me-directionerka-forever.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 29. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ja rozumiem reklamowanie swoich blogów i nie mam nic przeciwko, bo każdy jakoś zaczyna, ale proponuje uszanowanie innych i tego, że zależy mi na komfortowym przeglądaniu tego bloga, także prosiłabym żebyś następnym razem po prostu dała link, zamiast zaspamiać pół strony ogromną przerwą i tryliardem wklejonych linków (tych samych). pozdrawiam

   Usuń
 30. O mój boże ! Ubóstwiam tego bloga. Wiem, że nie jesteś autorką, ale ono jest niesamowite.
  Dziękuję, że je tłumaczysz i dajesz szanse zapoznać się z nim nam ;)

  OdpowiedzUsuń
 31. Jezus, myslalam ze to koniec, a tu taka niespodzianka. Przeczytalam to i od razu mam lepszy humor, kocham cie. Kiedy nastepny rodzial? x

  OdpowiedzUsuń
 32. reakcja Harry'ego po przejażdżce HAHAHA XD
  no rozdział fajny :D
  CZEKAM NA NASTĘPNY <3
  @wyrcia xx.

  OdpowiedzUsuń
 33. i jeszcze SUPERNATURAL *_________* MÓJ ULUBIONY LOFF LOFF SERIAL <3
  9 seria już w październiku :D hahaha
  @wyrcia xx.

  OdpowiedzUsuń
 34. oszołomiony Harry - BEZCENNE. <3
  akcja w przymierzalni. <3
  czekam teraz na imprezę. ;**

  OdpowiedzUsuń
 35. Bransoloetka, która została zrobiona dzięki Twojemu tłumaczeniu :) http://bransoletkilego.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 36. CUDNY ROZDZIAŁ! PRZEZ TEN KRUTKI CZAS ZDĄŻYŁAM SIĘ STĘSKNIĆ ZA TYM OPOWIADANIEM <3 BOJE SIE CO BEDZIE JAK ONO SIE SKONCZY :(

  OdpowiedzUsuń
 37. NARESZCIE JEST 51 RODZIAŁ !! <33 przeczytam go sobie na spokojnie, wieczorem :3 ahhh ! nareszcieeee, tak długo czekałam !! stęskniłam się za Darkiem ;) ALE SIĘ CIESZĘ <33 haha

  OdpowiedzUsuń
 38. Nie wiem, co powiedzieć. Zresztą jak zawsze po przeczytaniu nowego rozdziału i może dlatego nigdy nie komentowałam... W każdym razie od dziś planuję to zmienić i jako porządna czytelniczka, będę czytać oraz komentować! :)
  Może zacznę od tego, że to co dla nas robisz jest
  Absolutnie wspaniałe
  Bezinteresowne
  Cudowne
  Doskonałe
  Ekscytujące
  Fantastyczne
  Genialne
  Hojne
  Idealne
  Jakkolwiek przecudowne
  Kochane
  Lubiane
  Mistrzowskie
  Nieziemskie
  Oszałamiające
  Perfekcyjne
  Rewelacyjne
  Szałowe
  Twórcze
  Uzależniające
  Wyjątkowe
  Zniewalające!
  Dobra wiem, że niektóre z nich nie mają nawet sensu, ale strasznie chciałam Ci przytoczyć, że słowo na każdą literkę może opisać to co robisz! :D
  Nie pozostaje mi chyba nic innego jak tylko BARDZO, BARDZO, BARDZO MOCNO CI ZA TO PODZIĘKOWAĆ! <3
  Jesteś naprawdę wspaniałą osobą, że z własnej woli zechciało Ci się przytoczyć nam tę historię i przetłumaczyłaś już te ponad 50 rozdziałów! :)
  Wyjątkowo, dobrze znosisz ciągłe zapytania ludzi o nowy rozdział i o to czy to już koniec tego opowiadania, co pokazuje, że naprawdę Ci na tym zależy! :) (Naprawdę nie wiem czy jest im serio tak trudno znaleźć na to odpowiedź, albo po prostu się domyśleć, ponoć myślenie nie boli!)
  GRATULUJĘ CI i muszę przyznać, że też chciałabym znać angielski na takim poziomie by móc swobodnie tłumaczyć! :O
  KOCHAM CIĘ i SERDECZNIE POZDRAWIAM! :)

  OdpowiedzUsuń
 39. jhgfiodsuhgludhlgudhghdxiughlridghyid *_____* CUDOWNY ROZDZIAŁ .! xx

  OdpowiedzUsuń
 40. boję się, ze Bo jednak wyjedzie to tego uniwersytetu.

  OdpowiedzUsuń
 41. Nie no nie wiem co napisać..... Więc może zacznę tak.
  Kocham, kocha, kocham, kocham...... i jeszcze raz kocham. Dziękuje ci za to, że tłumaczysz to wszystko dla nas. Rozdział świetny, najlepsze było to kiedy Hazz wyszedł z samochodu po podwiezieniu dziewczyn. xd
  Mam nadzieje, że Bonie wyjedzie na ten uniwerstytet.
  Świetne i czekam na następny rozdział.

  PS. Jeśli będziesz miała chwile i będziesz chciała zajrzyj do mnie.
  http://love-oflondon.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 42. lkzhdgkvjbhczjkhvbakjcdbhf hahahahahahahahaahahahah jebłam ze śmiechu xD nie mogę się doczekać kolejnego :)

  OdpowiedzUsuń
 43. hahahahahahahahahahhaha
  KOCHAM *____*

  OdpowiedzUsuń
 44. awwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww ! ♥ ♥ ♥

  OdpowiedzUsuń
 45. awwwwww b.jckhgvfljh kiedy next? xx

  OdpowiedzUsuń
 46. wspaniały <33 ciekawe czy Bo kupi tą bieliznę xDD kocham cię za to że tłumaczysz jesteś niesamowita *_*

  OdpowiedzUsuń
 47. TAAAAAAK! W końcu są kolejne części Dark'a :D już od tygodnia czekam i w końcu pojawił się nowy rozdział *.* zajebisty swiją drogą, zabawny XDD już widzę tą imprezkę <3 (będzie się działo, if you know what I mean)
  Ann :)xxx

  OdpowiedzUsuń
 48. Awww !
  Lubicie historie tego typu? Zajżyjcie do mnie : http://justin-bieber-mystery.blogspot.com/ i skomentujcie ;) Nie wiem czy pisać dalej ;P

  OdpowiedzUsuń
 49. OMB!
  ja tak strasznie uwielbiam tego bloga!
  Już się bałam,że dziś nie dodasz rozdziału.;p
  Dziękujeeee Ci za to,że tłumaczysz!
  Jesteś wspaniała!

  OdpowiedzUsuń
 50. Ja już chce kolejny!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 51. Jak ja strasznie kocham tego bloga!!!!!Jest świetny!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 52. Ale miałam zaciesz, jak zobaczyłam, że jest nowy rozdział! Po prostu ahhfsfhijr! A potem chce skomentować, a tu 69 komentarzy, hhahhaahah.
  Kochamkochamkocham i chcę już następny!

  NIE BĘDĘ MIAŁA ŻYCIA PRZEZ DARKA. TO CHORE ALE JEŻELI NIE DARK, TO JA INNEGO NIE CHCE.

  [pogranicze-w-ogniu.blogspot.com]

  OdpowiedzUsuń
 53. Jaki fajny rozdział o ja shgsgshshdhd emocje, jestem taka ciekawa co bedzie dalej,dzieki.za tlumaczenie illly XDxx

  OdpowiedzUsuń
 54. Ej to nie glupi pomysl z tym czyms z sznutkami.i falbankami xD
  @dreamjariana

  OdpowiedzUsuń
 55. Nareszcie dodałaś, wchodziłam tu co chwile z nadzieją, że jest już nowy rozdział. Jak zobaczyłam, że jest już nowy rozdział od razu poprawił mi się humor.:))
  Ciekawi mnie jak będzie na imprezie i jak pójdzie ubrana na nią Bo, na bank coś się wydarzy, takie mam przeczucie. Rozdziały będą wstawiane regularnie teraz? co ile dni? :)
  Szacuneczek i dziękuję za to, że to tłumaczysz. Love you.! <3
  natrafiłam na tego bloga, od opublikowania 1 rozdziału i od razu mi się spodobało. :)) xx. Pozdrawiam. :) @franxcollins

  OdpowiedzUsuń
 56. coś czuję że jednak Bo zdecyduje się na kupno sznurków z falbankami :D
  Jak zwykle świetnie przetłumaczone :)

  everywherediesel.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 57. Nieeee ja chcę jeszcze a tu już koniec :( A tak wogóle to rozdział był suuuuper <3

  OdpowiedzUsuń
 58. Kiedy nowy rozdzial ??? :) xx

  OdpowiedzUsuń
 59. Jakie to fajne ;-d czekam na czerwoną <333 :* BO I HARRY <3

  OdpowiedzUsuń
 60. Uwielbiam to opowiadanie <3 super jest ;)

  OdpowiedzUsuń
 61. aawwww doszłam jak weszłam i pacze a tu nowy rozdział awwww *_*

  szkoda, że taki krótki, nie mogę się doczekać następnego, tłumacz tłumacz i jeszcze raz tłumacz Słońce xx

  niallandann.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 62. uwielbiam DARKA *________*

  http://cannonball-fanfiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 63. jdeuia, warto było czekać. jestem ciekawa, co się wydarzy na tej imprezie @loffe13

  OdpowiedzUsuń
 64. a dlaczego tak długo to trwało? podobno wcześniejsze dodawałaś w bardzo szybkim tempie;) Fakt że nic się nie dzieje, może już niedługo...

  OdpowiedzUsuń
 65. Awwww. *-* Coś czuję,że niedługo stanie sie coś,coś dziwnego lub coś. :D Huh czekam. xx Kocham,ściskam. xxx

  OdpowiedzUsuń
 66. CZUJE ŻE ROZDZIAŁ Z IMPREZĄ BĘDZIE ZAJEBISTY ! *,*

  OdpowiedzUsuń
 67. wspaniały :)x
  KOLEJNY ROZDZIAŁ LUB JESZCZE, JESZCZE KOLEJNY BĘDZIE +18 MÓWIĘ WAM, AHAHAHAH <3

  OdpowiedzUsuń
 68. zajebisty, kiedy będzie kolejny ? :)

  OdpowiedzUsuń
 69. Świetne, kocham, uwielbiam.

  OdpowiedzUsuń
 70. Fajny rozdział tylko mało w nim Harrego :/ haha xD nie mogę sie doczekać tej imprezy - na pewno będzie sie na niej działo i ... Czekam niecierpliwie na rozdzial +18 :D no i przede wszystkim kolejną część ! :3

  OdpowiedzUsuń
 71. dignkznkjznkjnaskfnaofansofasofsosofns *___________________________________________*

  czekam na nn <3

  @luvmynika

  +zapraszam do siebie ;)
  www.life-is-life-try-smile.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 72. Ch...cho...cholera!! Ze smiechu zaraz umre! Juz mam cale oczy zalzawione! Wiecej takich prosze!!! Hahahah kocham to<3 Cudownie tlumacczysz! Kiedy nastepny?

  OdpowiedzUsuń
 73. Tłumaczenie świetne ,jak zwykle zresztą ,brak błędów,dobrze sformułowane zdania.Co do rozdziału to mało tu Harrego ale cieszę się w końcu dodałaś :)

  OdpowiedzUsuń
 74. Świetne tłumaczenie, bardzo zabawny rozdział :D Nie mogę się doczekać tej imprezy asjhdacjascgvibbjd !!! Nawet nie wiesz jak długo czekałam na ten rozdział iiiii warto było:D a teraz pozostało mi czekać na kolejny mam nadzieje że będzie wkrótce :)

  OdpowiedzUsuń
 75. AAAA KOCHAM <3 I JUŻ CHCĘ TĄ IMPREZE! AHH<3

  OdpowiedzUsuń
 76. kiedy następny ? smutam bo nie ma i nie ma . xd a chce tą impreeeze . ! <3 kocham DARK ♥♥♥ LOVE FOREVER . <3

  OdpowiedzUsuń
 77. Kocham to ! ♥ co ile teraz będziesz oddawała rozdziały ?

  OdpowiedzUsuń
 78. zajebiście śmieszny rozdział, normalnie mnie rozwalił :D

  OdpowiedzUsuń
 79. płaczę sobie.
  kocham ich

  OdpowiedzUsuń
 80. *-* Świetnie tłumaczysz ja chce więcej i to już:*
  Mam nadzieję że następny przetłumaczysz szybo ♥

  OdpowiedzUsuń
 81. No i co ja mam powiedzieć? Że ten rozdział jest wspaniały, magiczny i uzależniający? Bo jest. Tak samo jak całe to opowiadanie. Cholernie uzależniające, jeśli mam być szczera. Ja już nie mam słów, żeby to opisać. Jak tylko zobaczyłam zwiastun, to z szeroko otwartą "paszczą" siedziałam przed komputerem i wgapiałam się w monitor. Już wiedziałam, że będę miała nieprzespaną nockę. Szukałam tę stronę, aż do skutku. Pierwszym co zobaczyłam to napis "Rozdział 42". Byłam zła, jeżeli nie wściekła na samą siebie, że dopiero teraz znalazłam tego fan fictiona. W niespełna dwa dni przeczytałam wszystkie rozdział (Chyba nie muszę mówić, że w szkole czekała na mnie masa sprawdzianów i kartkówek. MATMA -,-). Gdy już we wszystkim się obeznałam, mogłam spokojnie powiedzieć...JAPIERDOLE! Harry,Haryy,Haryy... <Mam już tak wyprany mózg, że nie mogę poprawnie napisać jego imienia. :)
  Gratuluję z całego serca cierpliwości do osób, które bez przerwy pytają się "Kiedy kolejny rozdział". Gdybym to była ja, już dawno walnęłabym w kalendarz.
  HAHAHAHHAHAHAHHAHA JEBŁAM, kiedy Harry wyszedł z tego samochodu. Biedaczek, ma słabą psychę :DDD
  Impra się szykuje! Haha dziewczyny trafiły w dziesiątkę z tym strojem. Chcę zobaczyć minę Harry'ego.
  I nie muszę Ci jeszcze raz mówić, że ten rozdział jest sdhgjsdkflidhflsdkfhksdjhfksu *_______________________________*

  KOCHAM CIĘ! :]

  [do-you-really-want-to-feel-the-pain.blogspot.com]

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miało być "rozdziały" a nie "rozdział". JPRLD...;/

   Usuń
 82. Niesamowity jak wszystkie *_* Nie mogę się doczekać imprezy, wyczuwam, że coś się tam stanie... :D Świetnie tłumaczysz xx

  OdpowiedzUsuń
 83. Rozwalają mnie koleżanki Bo, hahahaha. Ale Harry wytrzymał! Jestem z niego dumna!
  Czekam na kolejny rozdział xx
  Zapraszam na nasze nowe fanfiction o Louisie Tomlinson: http://furious-fanfiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 84. ZAPRASZAM NA TŁUMACZENIE FROZEN ! :)
  http://frozen-tlumaczenie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 85. Jestem wlasnie w Londynie, czytam twoje tlumaczenie i wszystko jakoś łatwiej mi sobie wyobrazić. Czekam na kolejny!

  ~Moly, xx

  OdpowiedzUsuń
 86. Hayley powinna byc z Louis'em! :c
  Czekam na impreze w ogrodzie. ^^
  Mam nadzieje na jakieś fajne wydarzenie.
  Świetny rozdział. xx

  OdpowiedzUsuń
 87. Boże jak zwykle boskie...
  strasznie ci dziękuje za tłumaczenie tego...
  zapraszam do mnie na http://demi-wazne-dla-mnie.blog.pl/
  http://was-to-be-otherwise.blog.pl/

  liczę na kolejny rozdział bo jestem mega ciekawa tej imprezy ; )
  kocham cie ;*

  OdpowiedzUsuń
 88. Jejku, rozdział jak zwykle fajny :)
  Mam przed oczami scenę, w której dziewczyny dopinają te spodnie, haha :D
  Już sobie wyobrażam, co będzie się działo na imprezie :3
  Dziękuję Ci bardzo, że to tłumaczysz, robisz to naprawdę genialnie :) xx

  [http://just-you-and-the-clock.blogspot.com/]

  OdpowiedzUsuń
 89. "- Nie. Na serio, Bo. Nigdy więcej nie chcę słyszeć o tyłku Jeremy'ego Renner'a, albo o artystycznych formach depilacji woskowej stref intymnych. "
  hahahahahaahahahhahahahahaahhahahahhahahhahhhahahaahahahahahhahahahahhahahahhaha
  LEŻE I NIE WSTAJE!!! wyobrażam sobie takiego Dark'a który to mówi hahahah nie mogę. Rozdział jest: jsgdwekjbcedcbwvhlwredkygfkwejbrvgjerbvuirhvo
  MEEEEGAAAA!!!! tylko teraz pewnie trzeba będzie czekać długo na następny </3 umrę :///////

  +
  zapraszam na nowy rozdział
  http://last-wish-tlumaczenie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 90. wie ktoś ile jest rozdziałów?

  OdpowiedzUsuń
 91. kiedy nastepny rozdział? :* bosz to opowiadanie jest MEGA! <3

  OdpowiedzUsuń
 92. Coś się stanie, była chwila spokoju i zaraz będzie boooooom....;)

  OdpowiedzUsuń
 93. Ja cię kręcę to opowiadanie jest MEGAA :D

  Kocham cię <33

  Za to że jesteś, za to że znalazłaś to opowiadanie, za to że je przeczytałaś, za to że je tłumaczysz, za to że założyłaś tego bloga, za to że założyłaś bloga z Zayn'em, za to że prowadzisz oba blogi, w ogóle za WSZYSTKO!!!! :**

  KOCHAM CIĘ Sasha Fierce <3333333

  OdpowiedzUsuń
 94. jejku jakie super *o*

  przy okzji ZAPTRASZAM - http://ifyoumorethanthis.blogspot.com/ :33

  OdpowiedzUsuń
 95. UWIELBIAM MFHJFHF! jesteś taka kochana, że tłumaczysz te rozdziały! :D nie mogę się doczekać imprezy!!!!!! :D

  OdpowiedzUsuń
 96. Nie-sa-mo-wi-ty !
  Po prostu uwielbiam, zakochałam się w tym opowiadaniu.
  Bloga znalazłam 4 dni temu, a potrzebowałam kilku minut żeby zapomnieć o całym bożym świecie i zaczytać się tutaj prawie na śmierć. xd
  Dziś skończyłam i obecnie jestem na bieżąco, z czego jestem bardzo dumna. CO z tego, że oczy prawie wychodzą mi z orbit, jak to się mówi, kiedy już niecierpliwie czekam na następny. Te opowiadanie śni mi się po nocach, widze je wszędzie, nawet kiedy usłyszę muzykę ze zwiastunu. To się stało moją paranoją, zawładnęło moim mózgiem! :D
  Przydało by się z tego wyleczyć, ale nie mogę. Nie chcę :P
  Dzięki wielkie, że tak świetnie to tłumaczysz.
  Kocham ♥

  OdpowiedzUsuń
 97. W końcu ! Ahh kocham to opowiadanie! <3

  OdpowiedzUsuń
 98. http://annabell.blog.pl/2013/05/24/annabells/

  OdpowiedzUsuń
 99. Kocham to opowiadanie!!!!!! Jest cudowne *.* Czekam z niecierpliwością na 52 :D Epic blog :O
  Pozdrawiam :***
  MaGGdzia

  OdpowiedzUsuń
 100. Najlepsze opowiadanie EVER ! dziękujemy za tłumaczenie :** czekam na 52. ♥

  OdpowiedzUsuń
 101. TO. JEST. GENIALNIE. PO PROSTU CUDO NAD CUDAM !!! <3
  Dziękuję Ci za to co robisz i oczywiście czekam na ciąg dalszy, całuję mocno ;*

  OdpowiedzUsuń
 102. KIEDY 52 ???????????

  OdpowiedzUsuń
 103. niech się ta autorka pośpieszy !

  OdpowiedzUsuń
 104. wchodzę sobie tutaj z nudów, patrzę a tu nowy rozdział! tak strasznie się stęskniłam za tym <3 świetny rozdział, jak zawsze zresztą. mam nadzieję, że następny będzie troszkę szybciej. bo ja tu umieram od tego czekania.
  Dziękuję Ci, że tłumaczysz, Love You!

  OdpowiedzUsuń
 105. Boże!
  czytałam wszystkie rozdziały!
  znalazłam bloga 3 dni temu!
  2 dni nie spałam! ale przeczytałam! FUCK YEA!
  zdobyłaś nową czytelniczkę kochana!
  kocham to opowiadanie. Bo jest cudowna.
  i tak jak wpływa na Harry'ego.
  no i uwielbiam jego spotkania z przyjaciółkami Bo.
  hahahahahhaha. ogólnie kocham to opowiadanie i czekam na CD. ;)
  oby było jak najszybciej. <3
  PS. wybacz, że tak krótko. normalnie to bym Ci walnęła taki komentarz, że byś go czytała z godzinę, ale padam na ryj. serio całe 2 dni siedziałam i czytałam to cudo. obiecuję, że kolejny rozdział będzie dużo dłużej skomentowany, a teraz wybacz, ale idę spać. ;_;

  one-direction-back-off-camera.blogspot.com
  marzenia-1d-opowiadania.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 106. Super rozdział :D Większość ludzi uważa, że Dark będzie się już kończył do aresztowali Scoota, ale przecież wciąż jest Jake. Wydaje mi się, że pojawi się jeszcze w opowiadaniu i dużo namiesza bo już od dłuższego czasu w związku Hazzy i Bo jest dobrze, więc wydaję mi się, że z jego powrotem pojawią się małe komplikacje w ich związku xD

  OdpowiedzUsuń
 107. zapraszam do mnie, piszę opowiadanie o Harrym Stylesie i reszcie One Direction, mam dopiero 3 rozdziały, ale dopiero się rozkręcam, serdecznie proszę, wejdźcie :) : http://five-boys-and-five-dreams.blogspot.com/2013/05/rozdzia-3.html

  OdpowiedzUsuń
 108. KIEEEDY NASTĘPNY ??? JA CHCE NOWY ROZDZIAŁ . ;DD

  OdpowiedzUsuń
 109. http://dziekitobie.blogspot.com zapraszam na mojego bloga a co do opowiadania zajebiste<3

  OdpowiedzUsuń
 110. przyjaciółki Bo rozwalają systemXDDDDD tyłek Jeremy'egoXD Uwielbiam twoje tłumaczenie kocham cię kobieto :)) kiedy dodasz nexta ♥

  OdpowiedzUsuń
 111. "Pierwsze polskie tłumaczenie
  fanfiction Dark, autorstwa H28."

  Haha normalnie spadłam z krzesła ,połowa wie że pierwsza tłumaczyła Natalia .

  OdpowiedzUsuń
 112. po raz kolejny - umarłam *.*
  nie mogę, no nie wytrzymam.. ja chcę wiedzieć co dalej..... ;'(

  OdpowiedzUsuń
 113. Cudo nie moge się doczekać następnego :)

  OdpowiedzUsuń
 114. Macie najlepszego bloga ze wszystkich serio :*

  OdpowiedzUsuń
 115. Boskiee *___* Końcówka powala, haha ;D

  OdpowiedzUsuń
 116. superowe! ;D końcówka z dopięciem dżinsów w sklepie rozwala XD hahahahahahahahah. btw. była tam wzmianka o "Supernatural" także jaram się jak pochodnia bo sama to uwielbiam oglądać ^^ xD kocham to opowiadanie <3


  @biczplizz

  OdpowiedzUsuń
 117. Superofffe *.* Kiedy następna część.?/? ;))

  OdpowiedzUsuń
 118. Gdzie jest 52 ktoś da linka?

  OdpowiedzUsuń
 119. Całość genialna, ale zakończenie .... po prostu zajebiste i tyle ci powiem ^.^ Czekam na nn, i zapraszam do siebie: http://onedirection11111.blogspot.com/ -mam nadzieję że wpadniesz :>

  OdpowiedzUsuń
 120. Boże cudowne *.* W ta sobote znalazłam to tłumaczenie i czytałam cały czas robiąc tylko przerwy na siku i żeby cos przynieśc do jedzenia :) Oczywiście jadłam i czytałam równocześnie :D hahah kocham to <3 Masz talent dziewczyno, naprawdę. tez bym chciała tak świetnie umieć angielski jak ty :)Nie mogę się doczekac jak dodasz tłumaczenie rozdziału 52, bo moja ciekawość jest silniejsza ode mnie :D
  pozdrawiam Natalia (Tala) xx

  OdpowiedzUsuń
 121. aww, choćby nie wiem co, 'dark' chyba na zawsze pozostanie moim ulubionym tłumaczenie i ulubioną historią <3

  ps. pojawiło się nowe tłumaczenie z 1d :) http://tlumaczenie-babylips.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 122. Świetny. Zapraszam do mnie evil-fanfiction.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 123. fajnie, fajnie :D
  xoxo

  OdpowiedzUsuń
 124. hahahahahahahahah zakupy najlepsze ! xD

  rozdział jak zawsze genialny ;3

  @Mo_Love_1D

  OdpowiedzUsuń
 125. SUPER <333
  http://beautiful-life-1d.blogspot.com/ mój :)

  OdpowiedzUsuń
 126. JA CHCE JESZCZE ♥ ZAJEBISTTEEEEE ! ♥

  OdpowiedzUsuń
 127. ZGON.
  http://fiveboysstolemyheartforforever.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 128. http://louis-tomlinson-fanfiction-chameleon.blogspot.com/

  Chelsey ma wszystko. Przyjaciół, pasję- jazda konna wyczynowa. No prawie wszystko- brakuje jej jeszcze kochającej rodziny. Jej rodzice zginęli rok temu w niewyjaśnionych okolicznościach. Wiadomo tylko że popełniono morderstwo. Sprawcy ani motyw nie jest znany do dziś. Po makabrycznej wiadomości Chelsey wyprowadza się z rodzinnego miasteczka i wprowadza do Bradford. Tam próbuje się znaleźć sobie hobby by zapomnieć o przeszłości. I w końcu udaje jej się. Konie stał się jej "drugą rodziną".
  ***
  - No Chels, wskakuj na konia i wbijaj na arenę.
  - Jasne. Jake,już zaraz będę na starcie, daj mi chwile ok? Chcę się jeszcze zrelaksowac- baknęłam Nigdy nie lubiłam gdy ktoś mnie poganiał. Zwłaszcza w dniu jakiegoś wyścigu. Uhh to jeszcze bardziej stresuje. Już nogi mi się trzęsą.
  -No niech ci będzie. Skop im wszystkim tyłki maleńka- zaśmiał się.
  -Jasne, jasne, już pędzę- Przewróciłam oczami. Jake czasami jest irytujący.
  Gdy zostałam już sama, podeszłam do konia i pogładziłam jego lśniącą, długą, grzywę. Ohh Danger mój koń był lekko zestresowany. Odczuwa pewnie to samo co ja. -Biedaczek- szybko szepnęłam i zostawiłam na chwilę konia samego. Poszłam po siodło, do sąsiedniego zaplecza. Wybrałam brązowe, czułam się w nim najwygodniej a po za tym było lżejsze od czarnego co było też lepsze dla konia. Gdy wróciłam zarzuciłam mu je na grzbiet i gdy miałam już usciąsc gdy nagle poczułam na swojej szyi ciepły oddech. Odwróciłam się i ujrzałam niebieskookiego chłopaka, który był znacznie wyższy ode mnie, ba jego mięśnie były tak spore że aż się wystraszyłam że może mi zrobić krzywdę.. No tak przy 165 cm wzrostu to się nie poszaleje, pomyślałam.Nieznajomy widać nie był tak samo wystraszony jak ja bo pogładził mój policzek wierzchem swojej dłoni. Wzdrygnęłam się na to uczucie. Nikt mnie tak nie dotykał. Nie mam chłopaka. Po za tym do jasnej cholery to był koleś którego pierwszy raz na oczy widziałam. strąciłam jego rękę. Moja reakcja go rozbawiła bo uśmiechnął się pod nosem. -Zadziorna- mruknął. Już miałam mu odpyskować ale pierwszy zaczął mówić
  - Postaraj się. O wysoką cenę się założyłem że wygrasz...
  ZAPRASZAM

  OdpowiedzUsuń
 129. NO KIEDY BD TEN KOLEJNY ROZDZIAŁ !? . :( czekamy ;*

  OdpowiedzUsuń
 130. Kiedy przetłumaczysz nowy 55 rozdział? :) Bo już się pojawił :D http://dark128.tumblr.com/ Czekam!! <3

  OdpowiedzUsuń
 131. Wszystkiego najlepszego w 14!!!!♥♥♥♥♥♥♥♥

  OdpowiedzUsuń
 132. Haah świenty rozdział ;) ♥

  OdpowiedzUsuń
 133. nie mogę już doczekać się imprezy :)x

  OdpowiedzUsuń