czwartek, 2 stycznia 2014

Rozdział 57.

Gdyby policja zastała Harry'ego na miejscu, zabraliby go stamtąd zakutego w kajdanki. Mimo niesamowitych umiejętności unikania tematu swojej wcześniejszej działalności kryminalnej zdawałam sobie sprawę z jego nadwyrężonych stosunków z prawem.  Wystarczyłoby tylko, żeby na niego spojrzeli i od razu uznaliby go za winnego.
Zdecydowałam, że najlepszą rzeczą, którą mogę zrobić jest wyjście na przeciw migającym niebieskim światłom, więc zostawiłam pokiereszowanego mężczyznę na posadzce garażu i wyszłam przed dom machając rękami, by naprowadzić radiowóz policyjny. Starałam się wyglądać na zrozpaczoną, co nie było takie trudne. Łzy na moich policzkach nadal były świeże, jednak ich powodem nie było to, że przypadkowo natknęłam się na pobitego człowieka. Mokre stróżki na mojej twarzy były dowodem tego, jak zdruzgotana emocjonalnie byłam.
- Tutaj! - krzyknęłam.
Trzymali mnie z daleka od całego zamieszania. Zostałam odsunięta na bok, ale z pewnością o mnie nie zapomnieli. Starsza policjantka wciąż pytała mnie, czy dobrze się czuję, czy wszystko w porządku, czy chciałabym usiąść. Moja znikoma komunikacja była wzięta za reakcję po szokową. Nie mieli zielonego pojęcia...
Krótko po tym zobaczyłam jak ojciec Harry'ego układany jest na kozetce czekającej już karetki pogotowia. Poczułam ulgę słysząc pisk opon, oznajmiający oddalanie się wozu. Część mnie bała się, że mężczyzna wywoła scenę, że będzie płakał i wył z bólu przyzywając wszelkich możliwych świętych i wyklinając na tego, kto mu to zrobił. Dziękowałam Bogu za to, że niemal od razu wstrzyknęli mu jakieś leki, które pewnie były powodem jego milczenia. Odjazd ambulansu odbył się w akompaniamencie dwóch policyjnych motocykli. Ich głośny warkot przyprawił mnie o dreszcze. Odwróciłam się gwałtownie i wpadłam na jednego z policjantów, na którego biodrach spoczywał pas, przy którym miał wszelkie możliwie potrzebne środki perswazji zmuszające do posłuszeństwa.

***

Jeszcze nigdy wcześniej nie jechałam radiowozem policyjnym. Bawiło mnie to, jak zachowywali się inni kierowcy z którymi dzieliliśmy drogę. Wszyscy jechali przepisowo nie przekraczając limitu prędkości, sygnalizując odpowiednio swoje manewry i nawet przez myśl im nie przeszło, żeby zajechać komuś drogę, czy coś w tym stylu. Byłam pewna, że gdy tylko znikniemy im z pola widzenia, zaraz z powrotem wrócą do swoich starych nawyków, co wywoła tylko irytację i dźwięki wciskanych ze złością klaksonów. 
Zostałam ponownie poproszona o podanie imienia i nazwiska w recepcji na posterunku. Czułam się opuszczona i samotna. Tak bardzo chciałam poczuć majaczące palce Harry'ego pomiędzy moimi. Robił to wiele razy z uśmiechem na ustach, ale teraz nie było nikogo, kto mógłby potrzymać mnie za rękę.

***

- Proszę pani?
Moje oczy ponownie spoczęły na młodym policjancie siedzącym na przeciwko mnie. Dał mi papierowy kubek wypełniony mleczną herbatą. Używałam go do ogrzania swoich dłoni, aż do momentu, gdy płyn w środku zrobił się letni i nie nadawał się już ani do tego, ani do wypicia. Siedzieliśmy w tym pokoju już jakiś czas, ale nie byłam pewna jak długo, jego ściany pokryte były magnoliową farbą, kolorem uspokajającym nerwy. Spodziewałam się, że zaciągną mnie do małego, ciemnego pokoju przesłuchań, na twarz skierują uporczywe światło lampki i będą domagali się "poznania prawdy", ale tak się nie stało. Siedziałam na wyściełanym poduszkami krześle z podłokietnikami, na ścianie przy drzwiach widniały obrazki z żeglującymi statkami, a po drugiej stronie stał stolik do robienia kawy, na którym dodatkowo leżało kilka gazet.
Miałam odbyć "nieformalną pogawędkę".
Moje kolana drżały, więc kiedy zdałam sobie z tego sprawę położyłam rękę na udzie, żeby zapanować nad swoimi zdenerwowanymi tikami. "Nie sprawiaj wrażenia kogoś z wyrzutami sumienia" - powtarzałam w swoich myślach, jak mantrę. Nie bardzo to jednak pomogło. 
- Jestem aresztowana?
Mój głos był spięty od ciągłego zdenerwowania, załamał się dodatkowo pod bacznym wzrokiem oficera policji siedzącego na przeciwko mnie. Nie ważne jak przytulnie urządziliby ten pokój, moje oczy ciągle kierowały się w stronę kamery zamontowanej w prawym górnym rogu pomieszczenia.
- Nie, proszę pani - odpowiedział z małym uśmiechem.
Siedział na samym skraju swojego krzesełka i pochylał się w moją stronę, jakby nie chciał przeoczyć pojedynczych słów wydostających się z moich ust. Jakby każda sylaba była na wagę złota i mogła naprowadzić go na rozwiązanie w sprawie popełnionego przestępstwa.
- Więc mogę wyjść, kiedy tylko zechcę?
Wyprostował się, by upić swoją drugą już dolewkę herbaty, w kubku identycznym jak mój. 
- Tak po prawdzie to chciałbym zadać ci najpierw kilka pytań - odparł dmuchając łagodnie w parę unoszącą się nad kubkiem.
- Jakich pytań?
Popatrzył mi prosto w oczy.
- Ważnych.
Nieudolnie odwróciłam wzrok od jego przeszywających tęczówek. Nie było to może onieśmielające, czy przerażające spojrzenie, ale nadal nie czułam się komfortowo. Zabrali moją torebkę, to "standardowe procedury", ale wciąż ciężko było mi pogodzić się z tym, jak uważnie mnie obserwują. Mogłam sobie tylko wyobrażać co pomyśleli, kiedy znaleźli mnie w tamtej sytuacji. Mimo, że niezliczona liczba funkcjonariuszy przekonywała mnie, że nie jestem podejrzana, nadal nie czułam się tam najlepiej.
- Widziałaś może coś, wiesz kto to zrobił?
Pomysł tego, że to ja mogłam wywołać tak poważne obrażenia został wykluczony na samym początku. Przez całe życie wszyscy mnie tak postrzegali. Zbyt cicha, nieśmiała dziewczyna zawsze trzymająca się z boku. W jakiś dziwny, impertynencki sposób chciałam być brana pod uwagę. Chciałam, żeby uwzględnili mnie w swoim śledztwie, "ona mogła to zrobić". Mogła złamać mu rękę i pogruchotać żebra. Jej zmartwiona twarz i postura przestraszonej gąski mogła być myląca. Mogłam być niebezpieczna. 
- Nie.
Miał ciemne worki pod oczami, co kazało mi się zastanowić, kiedy ostatni raz porządnie się wyspał. 
- Może jest coś, cokolwiek, co mogłabyś mi powiedzieć?
Sprawa, nierozwiązana sprawa. Policjant chwytał się wszelkich możliwych sposobów, żeby do mnie dotrzeć.
- Co on zrobił?
Mój głos nie był już spowity niepokojem. Nadszedł czas, żeby teraz to mężczyzna na przeciwko mnie zaczął się pocić.Zdawałam sobie sprawę z tego, że byłam po samym środku rozszalałego huraganu, ale to już nie miało dla mnie znaczenia.
- Hmm? - Zmarszczył brwi.
- Człowiek, którego znalazłam. Co on zrobił?
Młody policjant nadal milczał, pociągając łyk ze swojego papierowego kubka. Nie miałam pewności, czy zdradzi mi poufną informację, ale warto było spróbować.
- To, że karetka była eskortowana przez policję musi mieć coś wspólnego z tym, że jest dobrze znany w półświatku kryminalnym, ale kiedy go znalazłam ledwie co się ruszał. Co więc się stało? Po co ta dodatkowa policja?
Zmarszczka na jego czole pogłębiła się, gdy usłyszał moje otwarte przemyślenia i pytania. Moje pierwotne zachowanie pozwoliło im zaszufladkować mnie, jako "udręczoną  panienkę", ale nigdy nie byłam jedną z dziewczyn w falbaniastych, różowych sukieneczkach. W jego rysach mignęło niezdecydowanie, jednak szybko zostało zastąpione profesjonalnym podejściem. Czułam się tak, jakby zaraz miał mi zdradzić jakiś prywatny sekret ze swojego życia. Obniżył nieco ton swojego głosu, a jego barki wyraźnie się napięły.
- Niech to zostanie między nami. - Pochylił się bliżej. - Był poszukiwany. 
- Poszukiwany? Co zrobił?
- Doprowadził do tego, że jedna kobieta razem z jej trzynastoletnim synem wylądowali w szpitalu - odpowiedział bez ogródek.
Zaschło mi w ustach. Odstawiłam papierowy kubek na stolik, żeby nie rozlać jego zawartości. Jego wyznanie całkiem wyzuło moje płuca z powietrza, zajęło mi chwilę zanim ponownie je napełniłam.
- Zrobił im krzywdę? - Przełknęłam gulę formującą się w moim gardle. - Coś podobnego zdarzyło się już kiedyś?
- Było kilka incydentów. Chłopak z jego pierwszego małżeństwa został zabrany do centrum medycznego z otwartą raną na boku. Były podejrzenia, że rana powstała przy pomocy rozbitej butelki. 
Harry.
- Ale to było dobrych kilka lat do tyłu. Zajęło nam trochę, zanim wszystko poskładaliśmy do kupy, ale teraz wreszcie mogliśmy go zamknąć. Szukaliśmy go już od dłuższego czasu. Moim zdaniem należało mu się i w naszym interesie nie leży prowadzenie śledztwa co do stanu w jakim go znalazłaś. Jeśli jednak masz jakieś informacje, jako policjant mam obowiązek zachęcić cię do ich wyjawienia. 
- Nie mam.

***

Wiatr wiał burząc moje włosy, które zakryły całą moją twarz. Próbowałam odzyskać widoczność naciągając kaptur na głowę, by nieco ujarzmić niesforne pasma. Zanosiło się na deszcz. 
Serce mocno biło w mojej piersi ciążąc mi strasznie, aż wreszcie zauważyłam go siedzącego na górze schodów prowadzących do jego mieszkania. Głowa Harry'ego zwisała nisko. Nie przejmował się zimnem bo jego kurtka pozostawała rozpięta. Zbliżyłam się bez wahania, ale gdy podniósł na mnie przepełnione trwogą oczy zamarłam w miejscu. 
- Przepraszam, Bo - odezwał się umęczonym głosem.
Rzuciłam się biegiem w jego stronę, a nagła determinacja zsunęła kaptur z mojej głowy. Kiedy tylko znalazłam się przy nim, od razu objęłam jego twarz dłońmi, a jego palce oplotły się wokół moich nadgarstków.
- Nie musisz mnie przepraszać - odpowiedziałam z rozpaczą.
- Tak bardzo cię przepraszam - powtórzył chowając swoją twarz w zagłębieniu między moją szyją, a ramieniem.
Łagodnym gestem tuliłam jego głowę zdając sobie sprawę z postrzępionych oddechów, które próbował unormować. Miękkie włosy plątały się wokół moich palców, aż do momentu, gdy oboje się uspokoiliśmy usatysfakcjonowani wzajemną obecnością. Pociągałam nosem połykając łzy, gdy Harry zdał sobie sprawę, że nadal jesteśmy na górze schodów prowadzących do jego mieszkania. Dopiero wtedy zauważyłam dużą torbę leżącą po jego prawej stronie.
- Wyjeżdżasz?
- Tylko na trochę - odpowiedział półgłosem.
- Sam? - Beze mnie.
Jego słabe skinięcie głową było wystarczającym powodem do powrócenia wstrzymywanych łez. Kiedy jego dłoń sięgnęła do mojego kolana odsunęłam się, ale tylko po to, by zobaczyć, czy ma jakieś wyrzuty sumienia. Ból na jego twarzy potwierdził w moich oczach jego emocjonalny stan. 
- Jeśli to ma coś wspólnego z twoim ojcem, to nic mnie to nie obchodzi. Wiem, że nie jesteś taki jak on. Nie zmieniłam przez niego tego co do ciebie czuję. - Wlepiłam wzrok z swoje buty nie mogąc spojrzeć na Harry'ego. Bałam się najgorszego.
- To, że znowu go spotkałem...Nie mogę już tak dłużej - odezwał się z wielkim trudem. - Nie mogę ryzykować, nie z tobą. 
Automatycznie wtuliłam się w jego bok, próbując odgrodzić się od jego strasznych słów. Rozluźniłam się, kiedy jego kciuk potarł mój policzek, by wytrzeć mokre strużki, dowód przegranej walki z cisnącymi się do oczu łzami.
- Przestań się do niego porównywać. Walcz o mnie, a ja będę walczyć o ciebie - rzuciłam przez zaciśnięte zęby załzawionym tonem.
- Jestem już zmęczony tą całą walką - odetchnął.
- Więc się poddajesz?
Na jego ustach uformował się mały, smutny uśmiech, kiedy oparł swoje czoło o moje, po czym schował moje dłonie w swoich. 
- Nie. - Lekko potrząsnął głową. - Po prostu muszę pozwolić ci odejść.
Czułam się tak, jakby moje ciało przytrzymywał jeden sznurek, przy którym spoczywał ostry nóż. Ufałam, że ta jedna osoba nie przetnie nici. Harry zerwał tę line. 
Wszystko co żeśmy wspólnie osiągnęli, całe to gówno przez które razem przeszliśmy, było na nic. Mój umysł odgrywał wszystkie te czasy, kiedy widziałam uśmiech Harry'ego. Uśmiech z dołeczkami w policzkach, albo głośny śmiech nie do opanowania. Ukryłam te wspomnienia bezpiecznie i głęboko w sobie, żeby Harry nie mógł mi ich wydrzeć, kiedy odejdzie.
- Mogę cię pocałować?
- Nie, jeśli to ma być pożegnalny pocałunek - odpowiedziałam cicho.
Usta Harry'ego nie dotknęły moich.
Zamiast tego podniósł mnie lekko i posadził na swoich kolanach. Mocno objęłam jego szyję, mocząc łzami wszystko co było możliwe. Trzymał mnie tak blisko siebie, jakbyśmy byli do siebie przyszyci. Ciężko byłoby znaleźć poluzowany szew dzięki któremu zaraz mieliśmy stać się dwoma indywidualnymi osobami. Przycisnęłam usta do pulsu na jego szyi, próbując przekonać samą siebie, że to nie prawda, że zostało nam tak niewiele wspólnego czasu.
- Nie bój się. Powiedziałem, że będę się tobą opiekował i nie zamierzam złamać swojej obietnicy. 
Moje łkanie mieszało się z jego nieobecnymi oddechami, gdy gładził moje włosy trzymając mnie w objęciach na górze schodów. Nie obchodziło mnie, że ktoś na nas patrzy. Po chodniku przechadzało się kilku biernych obserwatorów, którzy zaciekawieni zerkali w naszą stronę. Wszystko było zamazane, liczył się tylko ten chłopak, który przytulał mnie, jakby od tego zależało jego własne życie. Mimo wszystko jednak wysmykiwał się spomiędzy moich palców.
- Będę się tobą opiekował, Bo - zamilkł na chwilę. - Po prostu nie mogę z tobą być.
Automatycznym refleksem było mocne chwycenie jego kurtki, gdy delikatnym, ale zdecydowanym ruchem podważył moje palce kurczowo trzymające się jego szyi. Instynkt człowieka, który za wszelką cenę próbuje utrzymać się czegoś od czego zależy całe jego życie. Pasemka włosów oblepiły mokre i spuchnięte od łez policzki.
- Nie masz pojęcia, jak  bardzo chciałbym cię przy sobie zatrzymać.
Mimo jego spokojnego tonu czysta desperacja w jego głosie była łatwa do odgadnięcia. Nawet, gdy już posadził mnie z powrotem obok siebie, jego dłoń nadal ściskała moją. 
- To zatrzymaj mnie przy sobie - rzuciłam błagalnie.
- Chciałbym móc to zrobić.
Błyszcząca niegdyś zieleń zasnuła się tępym spojrzeniem, zanim zamknął oczy i lekko trącił swoim nosem mój. Chciałam powiedzieć mu jak wiele dla mnie znaczył. Chciałam powiedzieć mu, że nie wiem, czy będę się w stanie pozbierać po tym, jak mnie zostawi. Powiedzieć mu o tym, że całkiem przejął kontrolę nad moim życiem i obrócił je do góry nogami, potrząsając nim nieustannie, aż do momentu, kiedy było tylko jego. 
Harry nie zostawił mnie z wystarczająco dużą częścią mojego serca, żebym mogła żyć dalej. 
Wymieniliśmy słowa kompletnej adoracji i zapewnień o miłości, zanim wstał i podniósł swoją torbę z ziemi. Jeden, ostatni pocałunek został złożony na moim policzku. 
- Żegnaj, Piękna. 
________________________________________
OKEJ KURWA PLACZE JAK DZIECKO NIE PODCHODŹCIE DO MNIE, ZOSTAWICE MNIE SAMĄ ŻEBY,M TU UM,ARŁA BO MOJE ŻYCIE NIE MA SENSU. SERIO, BOLI MNIE SERCE I CZUJE PUSTKE JAK OMG. UPRZEDZAJĄC PYTANIA:
TO NIE JEST KONIEC OPOWIADANIA!

497 komentarzy:

 1. Uhuhu.. Rozdział dodany 1 minutę temu :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Boże jakie to smutne :( popłakałam się ... :(

   Usuń
  2. Ja też :( Jezuu, i jeszcze to na końcu "Żegnaj piękna" rozwaliło moje serduszko na miliony kawałeczków.
   Ale oni będą razem MUSZĄ być <3
   Czekam z niecierpliwością na następny rozdział x

   W wolnym czasie zapraszam do siebie :)
   http://life-has-a-flavor-of-vodka.blogspot.com/

   Usuń
 2. Aaaaa o kurwa! Druga! Już czytam

  OdpowiedzUsuń
 3. MATKO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. PŁACZE ... ... piękny rozdział . <3

  OdpowiedzUsuń
 5. OMG dlaczego Harry aaaa tyle emocji tyle myśli w głowie nie będę mogła spać :(((

  OdpowiedzUsuń
 6. Ryczę!! Przeeepiękne <3333333333

  OdpowiedzUsuń
 7. Co to ma być ?!?! No chyba nie -,- Harry ty cioto no co ty robisz. Powaliło cie już kompletnie ?!.!

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie mam słów, coś we mnie pękło i teraz ryczę jak głupia, gosh :'(

  OdpowiedzUsuń
 9. Ryczę, to straszne, że Harry opuszcza Bo ;C
  NIECH ON Z NIĄ KURWA ZOSTANIE !!

  OdpowiedzUsuń
 10. O jezu wowowowowowowowow moje serce, moje oczy, moje łzy moje serce moje wszystko:CCCCC

  OdpowiedzUsuń
 11. ale jak to? jak on moze odejsc ? no jak ????????????????? mam zlamane serce :(

  OdpowiedzUsuń
 12. no i się poryczałam jak głupia...
  to nie może być prawda! to jakiś sen Bo, albo coś w tym rodzaju...
  on jej przecież obiecywał że nigdy jej nie zostawi! że zawsze będą razem!
  oni... muszą być razem...

  OdpowiedzUsuń
 13. Słuchałam sobie "Say Something" i... cóż. Nie jestem typem osoby, która płacze na opowiadaniach. Ale ten rozdział naprawdę rozdziera serce. Han pisze tak niesamowicie, że jestem gotowa uszanować pisanie rozdziału nawet przez pół roku.
  Ale naprawdę, nie wiem czy przeżyję w tej niewiedzy chociażby miesiąc!
  Wspaniale przetłumaczone, dziękujemy, i Tobie i autorce :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Nie, nie, nie, nie!!! On nie może wyjechać! Nie pozwalam mu!! Ona go potrzebuje, a on ją! Tak nie można ;-; Czyli to nie koniec?

  OdpowiedzUsuń
 15. Jeju zawaliłam całą książkę moimi łazami... Chyba najsmutniejszy rozdział. Czekam na nn <3

  OdpowiedzUsuń
 16. OMG RYCZĘ, TO JEST TAKIE CUDOWNE JDSFBVKJSBV

  OdpowiedzUsuń
 17. O matko boski czekam na jest <3
  A czemu tu tak rzadko rozdziały dodajesz ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. SERIO?! ONA TO TŁUMACZY I TO NIE OD NIEJ ZALEŻY CZĘSTOTLIWOŚĆ DODAWANIA ROZDZIAŁÓW

   Usuń
  2. sory nie wiedziałam dopiero przed chwila sprawdziałam że autroka dodaje tak rzadko. Ja jej nie hejtuje po prostu sie zastanawiałam. PO CO TA AGRESJA

   Usuń
 18. boze swiety ja umieram rozdział cudowny plakac mi sie chce gdy go czytam i inne rozdziały juz sie nie moge doczekac bardzo dziekuje ze tlumaczysz ten fanfiction nie wiem co bym be ciebie zrobiła zakochałam sie w tym tlumaczeniu OMG.... cudo :*

  OdpowiedzUsuń
 19. NIEEEEEEEE KURWA NIE !!! Boże rycze....moje serce się rozpadło. Najsmutniejszy rozdział.

  OdpowiedzUsuń
 20. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 21. o boże... co?! dlaczego oni musieli sie rozstać... jezuuuu rycze jak głupia/ @loook_this

  OdpowiedzUsuń
 22. Załamka na całej linii :'''''( rycze DLACZEGO KURWA DLACZEGO ???????????????? A jeszcze dziś cieszyłam i myślałam kiedy będzie kolejny rozdział :( Dziękuje że to tłumaczyłaś kocham cie <3

  OdpowiedzUsuń
 23. Cóż by tu wiele mówić? Rozdział rozrywa serce dokładnie na pół. Ja nie mogę powstrzymać się od płaczu :) ~Klaudia

  OdpowiedzUsuń
 24. JEZU STYLES ROZJEBĘ CI GŁOWE MŁOTKIEM JEŚLI NATYCHMIAST NIE WRÓCISZ DO BO!
  @itshazzas

  OdpowiedzUsuń
 25. Jak on może ją zostawić, jak?!?!!?!?
  Chyba mam tak samo... Kurde, no płacze....

  OdpowiedzUsuń
 26. Co?! Nie możesz jej tego zrobić, łapiesz?! Nie możesz! Nie! Nie! Nie! :''(((

  OdpowiedzUsuń
 27. Kurde mać, płaczę, tak bardzo płaczę, proszę niech harry nie wyjeżdża kurde no, ja nie dam rady do nastepnego rozdzialu, za dużo, za dużo wspomnień mam z tym ff, nie moge czekac no kurde:( prosze nie:(

  OdpowiedzUsuń
 28. Jedyny fanficion który wywołał u mnie mase łez.

  OdpowiedzUsuń
 29. Jezu, ryczę ;cc
  nie rozumiem jak Harry mógł ją zostawić?! No JAK?!! ;((
  KURWA HAZZ!!!

  OdpowiedzUsuń
 30. Boże, Biedna Boo. Dlaczego Harry ją zostawia. Dlaczego? :'(

  OdpowiedzUsuń
 31. o mój boże wiesz jak ja się popłakałam Jezusie !!!!!!!! naprawde musiałam przeczytać to dwa razy żeby w to uwierzyć . Jeśli to nie koniec opowiadania to dlaczego się tak smutno zakończył ten rozdział
  I CAN`T BELIEVE !!!!!!
  ale mimo wszystko wyszedł świetny .
  Jeden z najlepszych a zarazem najsmutniejszych rozdziałów DARK ojeju...... :* N :*

  OdpowiedzUsuń
 32. O Boże, ryczę :'(
  Chcę żeby on był na miejscu! :c
  Żeby został z Bo! Błagam :c

  OdpowiedzUsuń
 33. Załamałam się ... To nie jest w porządku! Tak nie może sie stać ... Oni mieli być ze sobą już zawsze-zawsze!! Skończyły mi się chusteczki! Mam depresję, jak on mógł od niej odejść, przecież on ją kocha!! Styles, ty mendo ! Wracaj do Bo w podskokach, bo nie dożyjesz jutra!!

  OdpowiedzUsuń
 34. Ostatnio pogubiłam się lekko w wątkach i musiałam czytać poprzednie rozdziały, aby zrozumieć. Jak dodałaś 56 rozdział, nie miałam emocji, żadnych prócz niezrozumienia. Nie rozumiałam nic, dziś, teraz, wróciłam tam na chwilkę, aby przypomnieć sobie, co się działo i nie wiem nawet w którym momencie, ale moje łzy leciały prostą drogą na moje ściśnięte dłonie. Później zaczęłam czytać 57 rozdział i znowu płacz. No bo co to kurwa ma być, czemu on odchodzi. Wcale nie musi, nie on nie musi. Nie musi wyjeżdżać, nie musi Bo zostawiać, poradzą sobie.
  Jestem pewna, że w kolejnych rozdziałach, będzie się działo wszystko tak, aby Harry mógł ratować Bo, czy być po prostu przy niej.
  Hej, bambiswagger, strasznie Ci dziękuję za tłumaczenie Darka, to kochane i pełne poświęcenia. Myślę, że jeżeli ktoś prócz Ciebie by je tłumaczył, nie tłumaczyłby równie pięknie, jak Ty to potrafisz, więc po prostu dziękuję. Szczerze wątpię, że to przeczytasz, ale chuj mnie to.
  Dark to jedno z dwóch moich ulubionych, najpiękniejszych jakie w życiu czytałam. Jest cudowne i dziękuję Sabinie i Oli, za pokazanie mi go. Jest delikatne, piękne, pełne emocji i po prostu niesamowite. Dziękuję Tobie, za tłumaczenie, dziewczynom, za poznanie, autorce, za stworzenie.

  Takie jeszcze btw. że przez przerwę świąteczną wzięłam się za czytanie od nowa Dark, i jestem na 32 rozdziale, gdy on dopiero zbliżał się do walki z tym tamtym. Ah, wspomnienia jak czytałam to pierwszy raz. Wydaje się, jakby to było dawno, a ten rozdział co przed chwilą czytałam, nie należał do tego samego opowiadania, jakim jest Dark.
  Cóż, sporo łez przed chwilą wylałam i teraz będę senna, znam to. Dziękuję jeszcze raz.
  kocham to opowiadanie, jak i autorkę z tłumaczką.

  od 'Cześć, Piękna.' do 'Żegnaj, Piękna.' czujesz ten płacz, myślę, że tak.
  'Nie możesz uchronić mnie przed wszystkim.' - powiedziała Bo, po tym jak skaleczyła rękę, szczątkami porcelany. 'Mogę spróbować.' odpowiedział, czy to nie jest piękne? jest.
  '- Jesteś tylko ty... - szepnęła.' -> 'Nie chciałem nikogo innego. Była tylko Bo.'

  Tak, a więc jak tego nie kochać? Nie zostawi jej, ja optymistka świata to mówię. Nie może, nie zrobi, nie pozwalam.
  Kocham to,
  Julia.

  OdpowiedzUsuń
 35. RYCZE JAK BOBR
  ZAJEBIE STYLES'A


  Tyle z mojej strony... Wole sie nie rozpisywac w tym stanie

  OdpowiedzUsuń
 36. Witaj, Piękna...
  Żegnaj, Piękna...

  Nie, tak nie może być! Ryczę.. Ryczę kurwa :((

  painful-fanfiction.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 37. O jaa, nie mogę w to uwierzyć, że on ją zostawił. Płakałam jak głupia. Ja chcę żeby oni byli ze sobą no. Rozdział genialny, mimo że taki smutny.

  OdpowiedzUsuń
 38. O KURWA KURWA KURWA IDE CZYTAĆ !!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 39. HARRY KURWA! JA SIĘ NIE PORYCZAŁAM JESTEM WŚCIEKŁA NO JA PIERDOLE! ZNAJDĘ CIĘ KURWA DARK I OBEDRĘ SE SKÓRY! JAK MOGŁEŚ JĄ ZOSTAWIĆ! ONA CIĘ KOCHA, TY JĄ KOCHASZ, JAK ZNAJDĘ MŁOTEK TO KUŹWA RUSZAM W POGOŃ I KURWA SIŁĄ CIĘ ZAPROWADZĘ DO BO TY IDIOTO, MASZ U MNIE PRZEJEBANE!
  lekko wkurzona @itshazzas :)

  OdpowiedzUsuń
 40. o kurwa
  ja naprawdę płaczę !
  jak on mógł ? NO JAK KURWA ?!?!?!
  AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
  BOZE *PŁACZĘ I WZNOSI RECE DO BOGA *
  WRACAJ KURWA
  WRACAJ :'''''C

  OdpowiedzUsuń
 41. DLCZETRHG=GW SJB DLACZEGO MI TYO ROBICIE LUDZIE BLAGAM IO COMENBACK

  OdpowiedzUsuń
 42. KORVA PRZEpRASZAM CO?!!!! NIEEEEE NIE ZGADZAM SIĘ CO TEN HAZZA PIERDOLI!!!! Nakopię mu do dupy nooo!!!!!! CZEMU BO MU NIE NAKOPAŁA!!!!
  *Przepraszam za ten atak histerii ale chyba rozumiecie...*
  @Irydda

  OdpowiedzUsuń
 43. Ja pierdziele idę się powiesić ! Nosz kurwa nie !
  Ma ktoś chusteczkę ? :(
  Tak bardzo współczuję Bo, nie wierze no po prostu nie wierze..
  Genialne tłumaczenie, jak zwykle cudownie oddane emocje <3
  Mam nadzieję, że kolejny rozdział pojawi się w trybie natychmiastowym bo inaczej nie będę mogła normalnie funkcjonować :c

  http://lili-buntowniczka-1d-story.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 44. kurde, no nie mogę.. tak strasznie płaczę.. jutro bd miała zapuchnięte oczy przez to CHOLERNIE ŚWIETNE OPOWIADANIE.!
  ..nie chce żeby Harry odchodził. :((

  chce już 58 rozdział.. :'(

  OdpowiedzUsuń
 45. JA PIERDOLE,RYCZĘ.. ZOSTAWCIE MNIE W SPOKOJU.. ONI WRÓCĄ DO SIEBIE, NA PEWNO, KOCHAJĄ SIĘ KURWA, ON Z NIEJ NIE ZREZYGNUJE. NIE ;"(

  OdpowiedzUsuń
 46. Rycze jakm dziecko :'( ppmocy!!!
  desirelove333@gmail.com
  jaK CHCECIE TO PISZCIE!
  ZAPRASZAM NA live-it-not-fairy-tale.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 47. matko rycze. oni muszą być razem! muszą! wrócą do siebie prawda?! muszą do siebie wrócić! ja żyje tym opowiadaniem, żyje ich związkiem... to wszystko jest takie niesamowite! oni muszą być razem!!!

  OdpowiedzUsuń
 48. Kurwaaaa nieee! Ja tu ryczę. Oni musza byc razem nie ma innej opcji ;( !!

  OdpowiedzUsuń
 49. nie... nie. nie. nie. to musi się jakoś odwrócić. po prostu musi.
  brak słów. nie. nie zgadzam się.
  matko, łzy w oczach :o

  OdpowiedzUsuń
 50. mogłabyś wejśc i ocenić?
  live-it-not-fairy-tale.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 51. JRDL !! Ryczę... Dlaczego tak się dzieję? Tak nie może być. Oni muszą być razem . Oni nie mogą przecież bez siebie żyć. Nie mogą być oddzielnie. Ich związek nie może się skończyć ! Będą jeszcze razem !! ZOBACZYCIE <33

  OdpowiedzUsuń
 52. Pierwszy raz komentuję Darka, ale nie mam siły ani weny na pisanie długich rozmyśleń.
  PŁACZĘ.
  Harry, nie lubię Cię. Nienawidzę Cię.
  Nie no ok, w sumie to go nawet rozumiem, ale i tak go nienawidzę.
  Ja pierdole.
  Kurwa mać.
  Nie mam po co żyć, skoro Bo nie jest z Harrym.
  .
  .
  .
  .
  .
  .

  I'M OK, JUST LEAVE ME ALONE, PLZ, GO AWAY :))))))))))))))))))))

  OdpowiedzUsuń
 53. o matko
  płacze sobie no
  chyba zaraz umre
  jak dlaczego, moje życie legło w gruzach
  oni muszą być razem, wrócą do siebie co nie? bo oni się kochają. :c to opowiadanie jest takie prawdziwe noo i ich związek też.
  a więc ja wróżbita Karolina mówie, że oni muszą być razem, amen.
  *teraz każdy kto to czyta przeżywa załamanie nerwowe, brak chusteczek i potok łez*
  noo, a tobie życzę miłego tłumaczenia kolejnego rozdziału, żeby w następnym rozdziale do siebie wrócili, bo długo bez nich nie wytrzymam xd
  I spóźnione szczęśliwego nowego roku <3

  OdpowiedzUsuń
 54. Nie nie nie nie nie popłakałam się oni muszą być razem Harry jest dupkiem :c

  OdpowiedzUsuń
 55. kurwa tak strasznie smutne, harry idioto jwwhsbwjdhdbdbdtdbbeueydccvdxnjd ja pierdole cudowne

  OdpowiedzUsuń
 56. Czuję się, jakbym to ja była Bo. Mam złamane serce. Nie. On nie może tak po prostu odejść. Nie teraz. Nigdy.

  OdpowiedzUsuń
 57. Nie... nie wierzę, jak to? Hazz wracaj...

  OdpowiedzUsuń
 58. O mój boże pobeczałam się ;---; dżidżys to niemożliwe ;--------; zostawcie mnie samą ;-;

  OdpowiedzUsuń
 59. rycze po prostu. błagggaaaam nie zostawiaj jej ;-;

  OdpowiedzUsuń
 60. OMG ;----; płacze hcoovfvgofivgodfv ;---; nie nie możliwe nie... ;____________; (mojej bff blog jakby mógł ktoś wejść http://baddarkness-harrystyles.blogspot.com/ )

  OdpowiedzUsuń
 61. Jezu płaczę jak głupia, nie mogę uwierzyć że to koniec i to w taki sposób :'( całe szczęście że będzie jakaś kontynuacja

  OdpowiedzUsuń
 62. JA PIERDOLE NIENIENIENIE RYCZE JAK JAKAŚ POJEBANA, POCZEKAJ NA MNIE, UMRZEMY RAZEM!!!!!!!
  JAK TO!! ON NIE MÓGŁ TEGO ZROBIĆ!!! JAK…PRZECIEŻ ONI SĄ DLA SIEBIE STWORZENI! DARK MA WRÓCIĆ!!!!!! NIEEEEEE!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 63. SZCZERZE? PORYCZAŁAM SIĘ JAK MAŁE KURWA JEBANE DZIECKO!!!!
  JAK?!! NO KURWA JAAAAAAK? ON TAK.. PO ...PROSTU...ZOSTAWI BO?!?!?!

  JA PIERDOLE NIE PODCHODŹCIE DO MNIE CHCĘ UMRZEĆ W SAMOTNOŚCI ;C

  NIE NO NIE WIERZE ;'''''''''''''''''''''(((((((((((((((((

  SŁYSZYCIE MÓJ PŁACZ? WIDZICIE TĄ NIAGARĘ?


  ~@dont_you_say

  OdpowiedzUsuń
 64. PORYCZAŁAM SIĘ, TYLKO NIE TO. TO NIE MOGŁO SIĘ TAK SKOŃCZYĆ. HARRY MA ZOSTAĆ Z BO, TO NIE MOŻE TAK BYĆ! ZOSTAWCIE MNIE SAMĄ, ALBO IDĘ DO CIEBIE, UMRZYJMY RAZEM, JEEEEEZUUUUUUU..... *RYCZY JAK BACHOR*

  OdpowiedzUsuń
 65. o ja pierdole nie nie nie zgadzam sie oni nie moga dlaczego harry wroc do niej natychmiast

  OdpowiedzUsuń
 66. OOBOZEFJIDCSHJZXCIAOSJdIAS,JCS NIE KURWA HARRY MA ZOSTAC GDZIE IDZZIESZ ONA SOIE NEI DA RAYD BEZ CIEBEI JHDSJZICJSODICJISFJSIDFOjZASJDOIJIE PLACZE PA

  OdpowiedzUsuń
 67. o boże! ryczę jak jakaś pieciolatka! ;( to było... nie opiszę tego... a jeszcze byłam na tyle inteligentna że czytałam to do I See Fire Ed'a, nie polecam tej kombinacji ;( i want next chapter! ♥

  OdpowiedzUsuń
 68. on nie mógł tego zrobić PŁACZE

  OdpowiedzUsuń
 69. JA TU RYCZĘ MYŚLĄC ŻE TO KONIEC A TU NOTKA TO JESZCZE NIE KONIEC

  OdpowiedzUsuń
 70. Ryczę normalnie. Czemu on ją kurwa zostawił?! Wiem, że to nie koniec ale jestem załamana. Nie ma siły normalnie. Ja żyję tym opowiadaniem

  OdpowiedzUsuń
 71. Harry ty mała suczo w tył zwrot i wracaj do Bo albo przytargam cię do nie za twoje dziurawe spodnie skdjdbddksvsjsvekdhqveowhwvdkdbsjdvdidvd

  OdpowiedzUsuń
 72. JA NIE MOGE NSDUAGFCBJX NGVDSHIO CO TO JEST?!?! JESLI ONA ZNOW BEDZIE CZEKAC MIESIAC ZANIM WSTAWI NASTEPNY ROZDZIAL TO CHYBA TU ZEJDE :O

  OdpowiedzUsuń
 73. KURWA KURWA KURWA KURWA KURWA i jeszcze raz KURWA!. Jak on mógł ?! będzie druga część czy co? Stanie się kuwa coś czy co? JEZU NIE WYTRZYMAM!. Ryczałam cały czas, liczyłam na pieprzony Happy end a to kuwa Harry wyjeżdża =(((((( Dobrze że przynajmniej to nie jest koniec inaczej bym zginęła.

  OdpowiedzUsuń
 74. NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE! Nie może tak być, nie, nie nie! Nie pozbieram się teraz kurwa noooo.... Tak bardzo ryczę, to jest... to jest nie do opisania. Jak to, że niby Harry i Bo... to już nie jest Harry i Bo? To się tak nagle skończyło, po prostu za szybko... nawet nie zdążyłam się nacieszyć ich szczęściem, a tu nagle *PUF*, magiczna bańka miłości znika i... japierdole mam całe biurko mokre od łez... tak bardzo się boję, że Bo może sobie coś przez to zrobić, albo że jakiś chłopak będzie próbował ją "pocieszać".. tego to już po prostu nie przeżyję.
  Dlaczego to aż tak bardzo siadło na moją psychikę? .__.
  Tak bardzo Cię kocham za to, że tłumaczysz, że bguvenfidspmadvfgh nie mogę tego opisać. Jesteś absolutnie najlepsza i najukochańsza i przepraszam Cię strasznie za taki nieskładny komentarz. ♥

  OdpowiedzUsuń
 75. Dlaczego płaczę jak dziecko czytając to? Jesteś cudowna. Mogłabyś tego dla nas nie tłumaczyć, a jednak robisz to. Poświęcasz swój wolny czas dla nas i muszę ci powiedzieć, że jestem ci za to naprawdę wdzięczna. Co prawda jest smutno, ale przecież to nie koniec! To opowiadanie jest uzależnieniem. Jak narkotyk, mimo wielu dawek nadal nie masz dość. Chyba utonę we własnym morzu łez. Nie potrafię pisać długich komentarzy, ale kocham cię. Dziękuję ci bardzo!!! <333

  OdpowiedzUsuń
 76. NIE SPODZIEWAŁAM SIĘ TEGO, NIE WIERZĘ, ŻE TO SIĘ STAŁO!
  MAM NADZIEJĘ, ŻE HARRY DOTRZYMA SWOJEJ OBIETNICY I BĘDZIE SIĘ OPIEKOWAŁ BO!
  ON MUSI DO NIEJ WRÓCIĆ, WIEM, ŻE ANI ON NIE WYTRZYMA BEZ NIEJ, ANI ONA BEZ NIEGO!
  JAK TO SIĘ W OGÓLE STAŁO? DALE TO DO MNIE NIE DOTARŁO.
  JEJKU, POPŁAKAŁAM SIĘ, JAK TO MOŻLIWE? PRZECIEŻ ONI MUSZĄ BYĆ RAZEM.
  MAM NADZIEJĘ, ŻE AUTORKA ZLITUJE SIĘ NAD NAMI WSZYSTKIMI I DODA NOWY JAK NAJSZYCBIEJ!
  @SYSTEMSAMOWOLKA

  OdpowiedzUsuń
 77. CO KURWA ! ;____;
  GÓWNO PRAWDA ! ;;;;;____________________;;;;;;

  OdpowiedzUsuń
 78. JEZU KURWA NIE! NIE! NIE!!!!!! POWIEDZIAŁAM, ŻE KURWA NIE!
  NIE ZGADZAM SIE! JA PIERDOLE, NOSZ KURDE!!!!!

  przepraszam... poniosło mnie... ja przecież nie przeklinam... kurwa....
  Jezu, błagam nie.... Jakie 'żegnaj, piękna'?! Ma być 'cześć, piękna'!!!!!!!!!!
  Kurde nie!
  Koniec.
  Płaczę, ryczę, jak ktoś mnie tknie to zabiję!
  Moje serce jest w rozsypce jakbym to ja straciła chłopaka.... jezuuuuuuuuuuu.....
  chyba umarłam.

  OdpowiedzUsuń
 79. jhdgfsugfgvyhfkfk o boż ja pierdole tak nie może być RYCZE ;( jezuuuuuuuuuuu..........
  KILL ME ..........................

  OdpowiedzUsuń
 80. Jejku, zwrot akcji o 360 stopni, masakra, rycze kurde jeszcze bardziej, ja nie chce żeby tak było. NIE! Masakra, ale dobrze, że to nie koniec opowiadania. Nie przeżyłabym tego.
  To jest najlepsze ff ever.
  Opłacało się czekać, no po prostu świetne.

  @xHarrymyhusband

  OdpowiedzUsuń
 81. aaaa ... ale co? ale jak to? :( nic nie rozuumiem.. Jedyna pocieszająca myśl jest taka, że to nie koniec opowiadania. :( ale i tak jest mi przykro

  DZIĘKUJĘ, ŻE TŁUMACZYSZ! <3 JESTEŚ NAJLEPSZA

  OdpowiedzUsuń
 82. Jprdl!!! Co sie dzieje? Świat misie zawalił :(

  OdpowiedzUsuń
 83. chiperwentyluję się chryste panie, pochłaniam i wydalam powietrze wokół mnie jak odkurzacz ja pierdole

  OdpowiedzUsuń
 84. JEJKU RYCZĘ JAK GŁUPIA , TAK NIE MOŻE BYĆ , ON NIE MOŻE JEJ ZOSTAWIĆ :((((((((((

  OdpowiedzUsuń
 85. nie potrafię nic sensownego skleić, płaczę, nie wiem co sie dzieje

  może napszę coś jak się pozbieram


  ale tak nie może być

  OdpowiedzUsuń
 86. JA PIERDOLE RATUNKU ZA DUŻO FEELS

  OdpowiedzUsuń
 87. *komentarz zawiera mnustwo wulgaryzmów*

  CO TO KURWA MIAŁO BYĆ JA SIĘ PYTAM?!
  KURWA ON NIE MOŻE ODEJŚĆ!! NIE PO TYM CO ONI RAZEM PRZESZLI!! NIE. JA SIĘ NIE ZGADZAM DO KURWY NĘDZY!!

  @xbelieveyoux

  OdpowiedzUsuń
 88. KURWAAAA RYCZE #OK
  JEZU JAK ON MOŻE ODCHODZIĆ????
  PRZECIEŻ MA BO I ZAWSZE MOŻE NA NIĄ LICZYĆ, ONA BY MU POMOGŁA Z TYM WSZYSTKIM
  NO NIE JA PIERDOLE
  JA CHCE JUŻ KOLEJNY ROZDZIAŁ, BO NIE PRZEŻYJE
  TO ZWYKŁE OPOWIADANIE A JA SIE PRZEJMUJE JAK GŁUPIA, COOO
  POMOCY
  TOO MUCH FEELINGS!

  POZDRAWIAM - @PAULIINA_XX

  OdpowiedzUsuń
 89. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 90. Nie, nie, nie! Jak on mógł ją zostawić?! Btw, too much feelings!

  OdpowiedzUsuń
 91. no nie, ryczę.. CO TO MA KURWA BYĆ?!?!?! HARRY, CO TY ODPIERDALASZ DO JASNEJ CHOLERY?!?!?!

  OdpowiedzUsuń
 92. Aaaaa kocham w koncu nowy rozdzial i to jeszcze taki hahahahaha

  OdpowiedzUsuń
 93. JA PIERDOLE! JA KURWA JEBIE! CO KURWA JA PIERDOLEKURWA RYCZE! :'(

  OdpowiedzUsuń
 94. JAK TO MOŻLIWE!!! MUSI BYĆ 58 I TO NIEDŁUGO, BO JAK NIE TO NIE WYTRZYMAM TEGO :((

  ROZTRZĘSIONA

  OdpowiedzUsuń
 95. Ugh...Harry,dlaczego jesteś takim idiotą? Jak mogłeś to zrobić? 'Żegnaj Piękna'...nie no ryczę... ;(

  OdpowiedzUsuń
 96. nie, kurwa nie!! poryczałam się.. jezu.. jezuuu

  OdpowiedzUsuń
 97. No i kurwa ryczę
  NIE! NIE! NIE! JA SIĘ NIE ZGADZAM!
  HARRY WEŹ KURWA SIĘ POZBIERAJ A NIE MI TUTAJ BO SAMĄ ZOSTAWIASZ.
  JA PIERDOLE WEŹ SIĘ FACET W GARŚĆ, BO JAK NIE TO CI NOGI Z DUPY POWYRYWAM.

  OdpowiedzUsuń
 98. CZYLI NIE TYLKO JA RYCZĘ ??? NO NIE KURWA :(
  CZEMU ON JĄ ZOSTAWIA ??????????? JA MU NOGI Z DUPY POWYRYWAM ! :(

  OdpowiedzUsuń
 99. tylko nie to! oni są dla siebie stworzeni ♥

  OdpowiedzUsuń
 100. - Żegnaj, Piękna.

  *wodospad łez*

  @xAgata_Sz

  OdpowiedzUsuń
 101. oni są sobie przeznaczeni.. muszą być razem i koniec .

  OdpowiedzUsuń
 102. Ryczę ;'(
  "Żegnaj Piękna."
  Tonę we własnych łzach. ;'(

  OdpowiedzUsuń
 103. Ten rozdział rozjebał moje serduszko na małe kawałeczki. Jak przy żadnej książce nie płakałam to przy tym ryczę jak bóbr. Harry wyłącz tryb dupka, weź swoją zajebistą o seksowną dupe i wypierdalaj z powrotem do Bo! Chyba że mam ci tam sama przytaszczyć?
  Nie rozwijam się zbytnio bo siedze obok taty i mówi że wyglądam jak dziecko szatana z tym rozmazanym makijażem i złowieszczym uśmieszku gdy to pisze :D
  @ewelina_697
  http://forever-and-always-tlumaczenie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 104. Kurwa! Zaraz te moje łzy to na litry będę sprzedawać! Jak to możliwe?! A jarałam się jak głupia gdy zobaczyłam, że dodałaś nowy rozdział.......aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.Umieram.Odejdź.

  OdpowiedzUsuń
 105. OMG! Ryczę... Mam nadzieję, że Hazz wróci jak najszybciej. :(( BARRY 4EVER. ♥

  OdpowiedzUsuń
 106. Kurwa ! Ryczę jak dziecko ! On jej kurna nie może zostawić !
  Cytując @PAULIINA_XX ~
  TOO MUCH FEELINGS !

  OdpowiedzUsuń
 107. ja pierdole nie widze literek na klawiaturze! co za histeria... czemu autorka nam to zrobiła!
  boli mnie serce, tylko nie to błagam.... a może jej się to śni.... nie wierze on nie mógł!
  'żegnaj piękna' omg.... wciąż płaczę ;c

  OdpowiedzUsuń
 108. Boże, dlaczego on to zrobił? Jeśli ma się nią opiekować, to czemu nie może być z nią? Chciałam płakać, ale nie robiłam tego. Nie wiem.... Lecz to strasznie smutne. Co będzie dalej? Aż się trochę boje...
  Moim zdaniem zachował się trochę jak tchórz. Ale to moje zdanie. Mam nadzieję, że wróci z tęsknoty do niej. Musi! Tyle czasu ze sobą spędzili a tu nagle mowi- Żegnaj. Okropne.
  Joasia

  OdpowiedzUsuń
 109. po prostu nie wiem co napisać ...
  placze jak dziecko
  boze czemu on to zrobil, oni sa dla siebie stworzeni
  nie wytrzymam tego ....

  OdpowiedzUsuń
 110. Bo i Harry się rozstali.Czas pakować walizki bo zbliża się apokalipsa i to tak na początek 2014 roku ._.
  Moje serce rozerwało się na miliardy kawałków, a z oczu płynie wodospad Niagara.Nigdy tak nie płakałam.
  Autorkę bym chętnie zlinczowała za to co zrobiła, ale poczekam do kolejnych rozdziałów aż naprawi swój błąd.
  Pozdrawiam, cała zrozpaczona
  heavy x

  OdpowiedzUsuń
 111. OMG..... UMIERAM!!!!! ;_______;

  OdpowiedzUsuń
 112. Rycze jak małe dziecko, dziękuje, do widzenia
  @Furby_xoxo

  OdpowiedzUsuń
 113. Kurwa 3 zawał. Kolęda, Cień a teraz jeszcze to :C Idę skoczyć z mostu. Sayo.

  OdpowiedzUsuń
 114. On musi do Bo wrócić.!Ona bez niego nie bedzie funkcjonować.
  "Harry zabrał za dużą część mojego serca zebym mogła żyć." :c
  No po prostu omg fkdbzwnc <\3
  Z niecierpliwoscią czekam na nexta,świetne tłumaczenie <3.!

  OdpowiedzUsuń
 115. MOJE SERCE PĘKŁO NA MILIARDY KAWAŁECZKÓW :'( JA JUŻ CHCĘ NOWY!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 116. O matko! ♥ nie moge się doczekać! ryczę :'(

  OdpowiedzUsuń
 117. MOJE SERCE, ONO, ONO... PĘKŁO ;(((((

  OdpowiedzUsuń
 118. Jeszcze chwila i utopię się we własnych łzach :'ccc
  JA SIĘ TAK NIE BAWIĘ!!
  ONI MUSZĄ ZE SOBĄ BYĆ DO CHOLERY! Nie wyobrażam sobie tego, że Harry nie wróci do Bo. :'(
  Nie nadaję się do komentowania dzisiaj, przepraszam:((
  @my_hero_loueh

  OdpowiedzUsuń
 119. Matko swieta płacze, tak strasznie mi smutno :( dlaczego on ja zostawił? Ja nie chciałam :c umieram ..
  Leave me alone
  @my_five_dreams

  OdpowiedzUsuń
 120. NO JIMMY PROTESTED!!!!!!!!!!!!!!!!! On nie może tego zrobić, nie pozwalam mu! Jeśli nie wróci do niej i nie będzie jej błagał na kolanach, żeby do niego wróciła - moi ludzie zajmą się nim!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 121. PPrzez te pogrubioną czcionkę na końcu myślałam że to koniec. Rycze, matko, no nie mogę!

  OdpowiedzUsuń
 122. Powiem tyle: NIE WIERZE W TO, ŻE JUŻ NIE BĘDĄ RAZEM, NIE WIERZE. tyle w temacie. :(
  Prosze nic teraz nie mowcie, ja po prostu RYCZE I NIC TEGO NIE ZMIENI ://

  OdpowiedzUsuń
 123. A ja nie beczę... wm że to nie koniec :3

  HARRY BĘDZIE Z BO...
  DREW JUŻ NIE...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam dokładnie to samo
   Tak i Drew i Harry tam dopiero ryczałam jejciu hah

   Usuń
 124. HARRY JAK CIE KURWA ZNAJDĘ TO MASZ U MNIE PRZEJEBANE KURWA CIUPAGĘ MŁOT GRABIE WEZMĘ I CIE ZADŹGAM ŻYWCEM JAK NIE WRÓCISZ DO CHOLERY DO BO!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 125. Jezuuuu!!!! A miałam taaaki piękny dzień dzisiaj i wszytko chuj strzelił a teraz siedzę i płacze a rodzice pytają czemu :( Aż mnie serce boli, błagam, niech autorka pisze szybciej następny rozdział i niech oni się pogodzą, bo ja nie wiem co zrobie :(

  OdpowiedzUsuń
 126. płacze ......

  kiedy indziej napisze komentarz teraz nie mam siły <3 ;c

  OdpowiedzUsuń
 127. o m g ja nawe nie wiem co powiedzieć , płacze i płacze i nie mogę przestać . Myslałam ze wszystko się ułoży ze wsadza tate Harrego do więzienia a oni będą zyć długo i szczęśliwie a tutaj takie coś . jejejku proszę niech szybko doda nowy rozdział , ja nie wytrzymam . Ja chyb dalej nie wierze ze on odszedł . przecież to nie możliwie . ;c

  OdpowiedzUsuń
 128. Jezu Chryste nie.nawidze.życia Jak mnie to wkurwia kiedy główny bohater ma to jebane załamanie pierdolonych nerwów

  OdpowiedzUsuń
 129. NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIEEE PO PROSTU NIE. ZOSTAWCIE MNIE W SPOKOJU ZEBYM WYPŁAKAŁA CAŁĄ MOJĄ DUSZE.... NIEEE NIE WIERZE NIE ON NIE NIE MOZE WYJECHAĆ

  OdpowiedzUsuń
 130. AHA OKI RYCZĘ JAK MAŁE DZIECKO! NIE RUSZAJCIE MNIE I NIE MÓWCIE DO MNIE MUSZE TO PRZEBOLEĆ. JEZU AJ PRZEZYWAM JAK BO ALBO I GORZEJ, MOJA DEFINICJA MIŁOŚCI SIĘ ROZPADŁA NO KUŹWA JAK JA MAM TERAZ ŻYĆ?! NO JAK?!
  JADĘ DO AUTORKI I HARREGO I IM WYPIERDOLĘ Z GONGA BO TO SZCZYT. TAK NA SAM POCZĄTEK ROKU? CHAMSTWO W PAŃSTWIE JEZU

  SFJHSGJHFUDASJHCSGUDHSAIDDDDDDDDDJGEYUFWHDLKJASKDHYUJSGFJHDGSJDFSDFGDFJHBSDGJWHIOUQWOQIOPQWIUEOIWQEUIOYHIRFJHKHASDKIQWHEUIQWHEUJQHHYUDGFQYHGADEKHQWAJSDAKJD

  - @uncivilstyles

  OdpowiedzUsuń
 131. Płacze jak cholera kurde i że smutku i że szczęścia takie to piękne x

  OdpowiedzUsuń
 132. Rycze :''( tonę w własnych łzach

  OdpowiedzUsuń
 133. Ryczę ;-; nie spodziewałam się takiego obrotu spraw ;-;

  zaraz utonę w swoich własnych łzach.

  OdpowiedzUsuń
 134. O kurwa
  Me too
  Nie mige sie opanować
  Pewnue narobue tu troche bledow ale to lrzez to ze nic nie widze przez lzy

  Czemu on ja zostawil
  To nie sprawiedliwe
  *chlip chlip
  @xRightNowx

  OdpowiedzUsuń
 135. Nie nie nie nie.
  ja sie na to nie zgadzam.
  oni sie KOCHAJĄ.
  Harry debilu.
  On musi byc z Bo
  zbyt wiele razem przeszli zeby teraz sie rozstac ....rycze

  OdpowiedzUsuń
 136. Niee ja płaczę jak bóbr..to takie smutne kurwa mać
  Oni muszą być razem !'

  http://noothingisperfect.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 137. K*rwa ! To jest takie piekne *-* ;'( ale tez smutne !! -Alex

  OdpowiedzUsuń
 138. Nienienienienienienienienienienienienienienienienienienienienienie HARRY NIE

  OdpowiedzUsuń
 139. Rycze. Czemu ona nam to robi?

  OdpowiedzUsuń
 140. HARRY!!!!!!!!!
  NIE TYLKO NIE TO, TY IDIOTO ._.
  BOŻE BRAK SŁÓW.
  BRAAAAK SŁÓW !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  I KOLEJNY MIESIĄC NA NOWY ROŹDZIAŁ, KTÓRY BĘDZIE PEŁEN BÓLU I UDRĘKI :c B

  BOŻE JA PŁACZĘ.

  OdpowiedzUsuń
 141. jaki on krótki, tak w ogóle.

  OdpowiedzUsuń
 142. NIE KURWA NIE PROSZE JEZU JAK TO HARRY NIE MOŻESZ ZOSTAWIĆ BO!!!!!!! WRACAJ KURWA DO NIEJ PADALCU JEDEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 143. kurwa moje serce. rozsypalo się. teraz . @luvmycuteboy

  OdpowiedzUsuń
 144. Dlaczego ??
  Nim wie co napisac trzymam telefon i patrze w ekran i nie wiem co napisac.
  Niespodziewalam sie ze Harry zostawi Bo on powinien o nia walczyc i opiekowac sie nia a nie zostawiac.
  Wszystko sie zmienilo .
  Dark- Harry zostawia Bo
  After-Harry zostawia Tesse .
  Harry dlaczego zawsze to robisz ????
  I te slowa "Zegnaj Piekna" . Bardziej plakac juz sie nie da ;c
  Alex Clare

  OdpowiedzUsuń
 145. Harry! Jak to? Nie możesz jej zostawić..
  Czy wy słyszycie mój płacz ? :( to nie może być tak..
  :((
  Charlotte xo

  OdpowiedzUsuń
 146. Witajcie w gównie jakim nazywana jest sława. Od niej nie chce się odcinać.

  A poza tym i tak nie można.
  Przykro nam.

  http://pogranicze-prawdy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 147. -STRUMIEŃ ŁEZ-
  Nie podchodźcie do mnie ;(

  OdpowiedzUsuń
 148. Ja pierdole nigdy tak na czymś nie ryczałam ;( nie potrafiłam opanować łez ;((( masakra, co to opowiadanie ze mną zrobiło. chcę dalej, natychmiast ;((

  OdpowiedzUsuń
 149. Nieeeeee!! Ja nie zasnwm zostawcie mnie. Boze ja siezaraz zalamie. Dlaczego??? Niee!! Oni musza do siebie wrocic..prosze...
  Moje serce w tym momencie ZDECHLO
  @Just_to_dream_

  OdpowiedzUsuń
 150. UMARŁAM.. JAK ON MÓGŁ JEZU.. TO SEN BŁAGAM ŻEBY TO BYŁ SEN KURWA NIECH SIĘ OBUDZI NA TYM POSTERUNKU. Boże ryczę.. oni muszę być razem. BŁAGAM.. moje życie straciło sens... :c

  OdpowiedzUsuń
 151. Niee tylko nie to!!!!!!! Harry idioto coś ty zrobił masz do niej wrócić!!!! Dostałam zawału jak to przeczytałam gdyby nie ta notka pod rozdziałem to serce by mi pękło że to w taki sposób miałoby się skończyć....

  OdpowiedzUsuń
 152. KURWA WAC TO NIE MOZE BYC KONIEC.NIE W TAKIEJ CHWILI LAMIECIE MI SERCE NA MILIONY KAWALECZKOW TO NIEMOZLIWE PROSZE POWIEDZCIR ZE TO NIE PRAWDA NO

  OdpowiedzUsuń
 153. zawsze było hello, beautiful to teraz musi być goodbye, beautiful? ;(((

  OdpowiedzUsuń
 154. Niewiem co się dzieje ale praktycznie w każdym ff ktore czytam wszyscy się rozstają. Czy wszyscy chcą mnie zabić ?

  OdpowiedzUsuń
 155. JEZU, RYCZĘ TAK BARDZO, BXBDJWKSBXID, HARRY NIE ODCHODŹ :C


  Całe szczęście, że to chociaż nie koniec opowiadania, już się przestraszyłam :o

  OdpowiedzUsuń
 156. Dziękuje wam że jesteście, i wiem, że nie jestem osamotniona w ryczeniu;(. Jak na pogrzebie się czuje!!

  OdpowiedzUsuń
 157. omg... moje serce właśnie pękło, a mój pokój zamienił się w ocean łez. Nie mogę. Nie mogę.
  Czekam na następny rozdział, i mam nadzieję że Harry się opamięta, bo inaczej to mnie zabije

  OdpowiedzUsuń
 158. Jejku, jakie emocje! Ryczę jak głupia, boże, boże, boże! Oby ciąg dalszy pojawił się jak najszybciej. :)

  OdpowiedzUsuń
 159. I'M CRYING W CHUJ ;(((((((((((((((((

  OdpowiedzUsuń
 160. Uwielbiam to ff. <3 Mam wielką nadzieję, że autorce jak najszybciej powróci wena. :)

  OdpowiedzUsuń
 161. oo nieee moje serce rozleciało sie na kawałki on nie może wyjechać nie bez niej !

  OdpowiedzUsuń
 162. Dlaczego ten idiota ją zostawil ? Bo nie ogarniam

  OdpowiedzUsuń
 163. Nie nie. Nie i nie i nie! Ja nie wytrzymuje tych rozstań. Tego jest za duzo. Nie nie. Boze a ja w nich taka nadzieje pokladalam. ze chociaz oni beda forever together i beda miec dzieci i psa i dom i drzewko. No nie! ;(((((( nie nie nie nie. Ja nie chce. :( boze "żegnaj piekna" jdjskjdksjdksjdobajdkabdksbdksbddkdjkdkkDKKSFKJAKFNKA moge umierać z toba? :(

  OdpowiedzUsuń
 164. OMG...dlaczego..?!
  czekam ze zniecierpliwieniem na nexta ^^
  prosze....dodaj go szybko:)
  wiesz jak się poryczałam??
  OMG! więcej mi tego nie rób :)

  OdpowiedzUsuń
 165. Ryczę, nie ważcie się nawet mnie pocieszać. O mój boże nie wierzę. Jak on mógł ją zostawić? ;c Najgorsze rozstanie ;(
  @I_NeverGiveUp

  OdpowiedzUsuń
 166. Moje serce pękło
  Rycze jak debil :'(

  OdpowiedzUsuń
 167. właśnie sobie uświadomiłam, że oni dla mnie od zawsze na zawsze byli idealni razem, czuję się pusta jakby to się zdarzyło w moim zyciu a nie w ff, rycze jak dziecko

  OdpowiedzUsuń
 168. Boze ;((( rycze jak glupia cholera ;((( nie chce Zeby on ja zostawial :((( ONI DO SIEBIE PASUJA KURDE JA TAK KOCHAM TEN FF I ZYJE TYLKO
  NIM OBY WROCILI DO SIEBIE BO JAK NIE TO DALEJ BEDE RYCZEC :((( przeciez on nic nie zrobil zlego

  OdpowiedzUsuń
 169. JEZU oni muszą być znowu razem! :'( :'( chyba. Nie zasne :'( rycze

  OdpowiedzUsuń
 170. ooooooooo kur**! to nie może być prawda! ON JĄ DO JASNEJ CHOLERY KOCHA!

  OdpowiedzUsuń
 171. Rycze jak debil :( ale na pewneoni będą raze:)

  OdpowiedzUsuń
 172. nie wierze no normalnie nie wierze to nie może się tak zakończyć Żegnaj Piękna to nie to samo co Cześć Piękna!!!!! ;(((((

  OdpowiedzUsuń
 173. RYCZE JAK MAŁE DZIECKO :'( HARRY NIE OD CHODŹ!!!!! PLOSEEeee...
  JA NIE MOGĘ, BIEDNA BO.
  ON JEJ TYLKO ŁAMIE SERCE.
  HARRY WRÓĆ!!!
  Dobra Andzia oga. To tylko Dark. Kurwa co ja opowiadam!! To jest Dark. Kocham tą historię. Kocham przez nią ryczeć ale nie na widzę gdy coś jest nie tak. Serce mnie boli gdy myślę o naszej Bo. Harry'emu też nie jest łatwo.
  Oni do siebie wrócą. Bo będzie załamana, czekają ją nie przespane noce, płacz i takie różne. Harry nie będzie mógł się na niczym skupić, będzie zamyślony. Po jakimś tam czasie się spotkają i wszystko jakoś się po toczy. Przynajmniej mam taką nadzieję.
  KOCHAMKOCHAMKOCHAM <3<3
  Czekam na kolejne tłumaczenie ;)
  Ps. Sorka za błedy.

  OdpowiedzUsuń
 174. *płacze* nie .. nie wiem co napisać .. brak mi słów .. dawać kolejny .. chce wiedzieć co dalej .. :'(

  OdpowiedzUsuń
 175. NO ŻESZ KURWA. Płacze...Matko kochana...pewnie na następny rozdział poczekamy trochę...Aż mnie serce boli nooo...
  @middleofmyworld

  OdpowiedzUsuń